Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 272

Wątek: chcę kupić m4/3 - jak duże upusty daje i dawał w przeszłości Olympus, cash-back itp.

  1. #251

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    ok, w takim razie mamy "szczęście" że nie jesteśmy w tych 80% ale zarazem nie mamy "szczęścia" mieszkać i pracować jako klasa średnia w USA, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
    Przede wszystkim od sposobu patrzenia na to czy ciągle u nas szklanka jest do połowy pusta czy pełna. To nieustające narzekanie jest dla mnie przerażające.

  2. #252
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Przede wszystkim od sposobu patrzenia na to czy ciągle u nas szklanka jest do połowy pusta czy pełna. To nieustające narzekanie jest dla mnie przerażające.
    Unikaj stresu. Świat jest tak zbudowany, że każdy chce więcej. Jeśli człowiek nie jest głodny i ma dach nad głową, to cała reszta, to pierdoły. Eskimosi/Innuici mają w d. 4/3 i całą resztę fotografii. Myślisz, że chcą się chlastać z tego powodu?

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #253
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Unikaj stresu. Świat jest tak zbudowany, że każdy chce więcej. Jeśli człowiek nie jest głodny i ma dach nad głową, to cała reszta, to pierdoły. Eskimosi/Innuici mają w d. 4/3 i całą resztę fotografii. Myślisz, że chcą się chlastać z tego powodu?

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -
    jest kilka plemion bardziej "prymitywnych" niż eskimosi rozumiem, że żyjesz zgodnie ze swoją maxymą, dach nad głową+ jedzenie i pierdołami nie zawracasz sobie głowy ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  4. #254

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Unikaj stresu. Świat jest tak zbudowany, że każdy chce więcej. Jeśli człowiek nie jest głodny i ma dach nad głową, to cała reszta, to pierdoły. Eskimosi/Innuici mają w d. 4/3 i całą resztę fotografii. Myślisz, że chcą się chlastać z tego powodu?
    Nie znam żadnego Eskimosa więc nie wiem jakie mają problemy natomiast wiem przez ile marud jestem otoczony tutaj .....

  5. #255
    | OlyJedi Awatar festin
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Pruszków
    Posty
    119
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Witam.
    Pozwolę sobie podpiąć się do tego wątku..
    Wreszcie dojrzałem do zakupu EM5 mk II + 12-40. Trochę mi to zajęło, ale lepiej późno niż wcale ( zważywszy na to, że nowe aparaty z logo Olympusa pewnie niedługo przestaną być dostępne).
    Niestety czas mam do końca miesiąca, więc czasu na czekanie na jakąś super promocję zbyt dużo nie mam.
    W związku z tym pytanie podstawowe brzmi:
    Jak najtaniej w tej chwili kupić taki zestaw ? (na firmę)
    Mam też ewentualne pytania poboczne :
    Czy EM10 daje się gdzieś kupić w zestawie z obiektywem 12-40 ?
    Jak znajdujecie EM10 mark IV ? ( przyznaję, że do tej pory jakoś nie wyobrażałem sobie kupna puszki bez uszczelnień, ale chyba przyszła pora powiedzieć sobie jasno, że już stary jestem i raczej okazji by robić zdjęcia w ekstremalnych warunkach już raczej dużo mieć nie będę ) Warto się zastanowić nad nim jako alternatywą dla EM5 mark II ? (filmowanie nie jest dla mnie ważne)
    pozdrawiam
    Paweł

  6. #256
    | OlyJedi Awatar Rysiek_O
    Dołączył
    Mar 2011
    Mieszka w
    47-364 Komorniki
    Posty
    4.149
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Witaj @festin. Może coś takiego? https://camfoto.pl/produkt/olympus-o...edium=referral

    Piątka jest trochę droższa, ale poza uszczelnieniami ma też inne wodotryski.
    https://abfoto.pl/catalog/product/vi...edium=referral
    O jakiś upust zawsze warto zapytać jeszcze..
    Ostatnio edytowane przez Rysiek_O ; 20.10.20 o 19:05
    Rysiek_______________
    Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3

  7. #257
    | OlyJedi Awatar festin
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Pruszków
    Posty
    119
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek_O Zobacz posta
    Jaki dziwny sklep.
    Body EM5 mark II kosztuje 2175 (srebrne) i 3999 (czarne)
    EM5 mark II + 12-40 kosztuje 5689 (srebrne) i 7190 (czarne)
    Czegoś nie dostrzegam - jest w tym jakiś haczyk
    pozdrawiam
    Paweł

  8. #258
    | OlyJedi Awatar Rysiek_O
    Dołączył
    Mar 2011
    Mieszka w
    47-364 Komorniki
    Posty
    4.149
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez festin Zobacz posta
    Jaki dziwny sklep.
    Body EM5 mark II kosztuje 2175 (srebrne) i 3999 (czarne)
    EM5 mark II + 12-40 kosztuje 5689 (srebrne) i 7190 (czarne)
    Czegoś nie dostrzegam - jest w tym jakiś haczyk
    Myślę, że nie ma haczyka, tylko sporo czytania. Srebrny E-M5 jest z rabatem 56%, bo pochodzi z zestawu (nie piszą jakiego) z którego wyjęto obiektyw. ( Pudełko będzie większe niż dla samego body i nie do końca zapełnione.
    Rysiek_______________
    Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3

  9. #259

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    168
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cena w ABFoto 5500 za E-M5-II i 12-40. Chociaż bardziej opłaca się tam E-M5-II z 12-100 za 5999 zł - biorąc pod uwagę cenę katalogową 12-100 to E-M5-II wychodzi prawie za darmo
    G9 | PL50-200 | PL8-18 | E-M5-II | E-M1-II | 12-100 Pro | 75 1.8 | 45 1.2 Pro

  10. #260
    | OlyJedi Awatar festin
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Pruszków
    Posty
    119
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek_O Zobacz posta
    Myślę, że nie ma haczyka, tylko sporo czytania. Srebrny E-M5 jest z rabatem 56%, bo pochodzi z zestawu (nie piszą jakiego) z którego wyjęto obiektyw. ( Pudełko będzie większe niż dla samego body i nie do końca zapełnione.
    Przyznaję, że podając link do tego dziwnego sklepu sprzedającego aparaty w pudelkach z innych zestawów trochę mi namieszałeś ( w pozytywnym sensie )
    Założyłem zakupy na poziomie 7k. Kupując srebrny zestaw EM5 mark II, zostałoby by mi trochę na coś dłuższego (w dawnych czasach moim idealnym podróżnym zestawem było E-3 + 12-60 + kitowe 40-150)
    Przeglądając obiektywy w tym śmiesznym sklepie znalazłem takie propozycje:
    Olympusa 40-150mm F4.0-5.6 R (682 PLN) https://camfoto.pl/produkt/olympus-4...ed-oem-gratis/
    PANASONIC LUMIX G VARIO 45-150mm F4.0-5.6 ASPH. MEGA O.I.S (999 PLN) https://camfoto.pl/produkt/panasonic...tr-uv-gratisy/
    PANASONIC LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S (1599 PLN) https://camfoto.pl/produkt/panasonic...sy-kurier-0zl/

    Ponieważ wszystkie 3 mieszczą mi się w budżecie, będę wdzięczny za wszelkie uwagi pomagające mi któryś wybrać

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    Cena w ABFoto 5500 za E-M5-II i 12-40. Chociaż bardziej opłaca się tam E-M5-II z 12-100 za 5999 zł - biorąc pod uwagę cenę katalogową 12-100 to E-M5-II wychodzi prawie za darmo
    Muszę to przemyśleć. Może to zboczenie, które zapewne zawdzięczam temu, że przygodę z fotografią zaczynałem w czasach analogowych, ale zoomy o takiej krotności trochę mnie przerażają
    pozdrawiam
    Paweł

Podobne wątki

  1. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.01.14, 21:00
  2. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.12.13, 15:50
  3. Promocja na e-30 i cash back na obiektywy
    By RadioErewan in forum E-System
    Odpowiedzi: 534
    Ostatni post / autor: 3.09.10, 00:12
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20.01.09, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.