Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 272

Wątek: chcę kupić m4/3 - jak duże upusty daje i dawał w przeszłości Olympus, cash-back itp.

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2019
    Mieszka w
    wlkp
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    chcę kupić m4/3 - jak duże upusty daje i dawał w przeszłości Olympus, cash-back itp.

    To jest mój pierwszy post, więc kilka słów o sobie. Nie jestem fanbojem ani fanatykiem żqadnego systemu. W czasach analogowych używałem lustrzanki Canona, a potem aż do teraz tkwiłem w systemie Sony. Na początku jeszcze jako KonikaMinolta z fantastycznym Dynaxem 7D, później kupiłem korpus Sony, a obiektywy których używałem i używam to mix strych i najlepszych szkieł Minolty, nowszych Sony i Zeissa oraz „niezależnych” Sigmy i Tamrona. Oj, trochę tego było i jest Mogę śmiało stwierdzić, że doświadczenie mam całkiem spore.


    I nie będąc uprzedzony do żadnej marki i nie podejmując krucjat celem nawrócenia tych co „źle” myślą, żeby przypadkiem nie kupili czegoś-tam, po przeanalizowaniu wszystkich wad i zalet systemu m4/3 postanowiłem zakupić sobie następujący zestaw: Olympusy E-M1mk2 + 12-100/4 + 300/4. Ogólny hejt na ten system mnie absolutnie nie przeraża, wiem co chcę, wiem co dostanę i wiem, że będę zadowolony. No ale nie da się ukryć, że trochę kasy to jednk będzie kosztowało, więc zanim uszczuplę konto chcę się dobrze zorientować ile jestem w stanie ugrać walcząc o jak najlepszą cenę
    Wiem, że Olympus często organizuje różnego rodzaju promocje i keszbeki i chociażby z tego powodu zakup po prostu po cenach katalogowych, ale niewiele niższych odpada, bo po uważnym obejrzeniu się w lustrze mogę z cała stanowczością stwierdzić, że nie jestem jeleniem, bo nie mam poroża
    Nie mam jednak wiedzy o jak duże upusty od Olympusa mogę walczyć i tutaj poproszę Was o pomoc, bo jako uzytkownicy sprzętu tej marki pewnie orientujecie się jakie były akcje w przeszłości.
    Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    24.999
    Siła reputacji
    474
    Moja galeria
    W przeszłości było OlyJedi. Nic tego nie zastąpi, pozostaje płakać i płacić.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #3
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    632
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    W przeszłości było OlyJedi. Nic tego nie zastąpi, pozostaje płakać i płacić.
    ... lub rozsądnie negocjować z lokalnymi sprzedawcami . Da się ... tylko potrzeba czasu , cierpliwości i argumentów za ...

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Z oczywistych względów (wyższa marża) im sprzęt droższy tym większego upustu możesz się spodziewać. Nie liczyłbym ze strony sprzedawcy na upusty w wysokości cashbacku producenta.

    Najniższe ceny są na eglobalcentral, ale nie wszystko u nich kupisz.

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    No i zakup praktycznie bez gwarancji. Nie zawsze warto ryzykować.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #6
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.084
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Warto tylko czekać na cashback. Lub szukaj dojścia do jakiegoś ambasadora

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    No i zakup praktycznie bez gwarancji. Nie zawsze warto ryzykować.
    Piszesz w oparciu o własne doświadczenia czy "internetu"? Pytam, bo różne osoby mogły doświadczyć diametralnie różnych sytuacji. Kupuję u nich sprzęt o ile nie trafi się lepsza okazja w postaci atrakcyjnego cashbacku i dotąd nie miałem problemów. Również ze zwrotem zamówionego sprzętu. Gwarancję na sprzęt otrzymujesz. Jedyna niedogodność, to wysyłka do GB na swój koszt. Odsyłają na swój.

    Sprzęt m4/3 mają praktycznie zawsze w cenach niższych od polskich o 40% & up. Oczywiście ceny nie na każdy sprzęt są aż tak atrakcyjne.
    Ostatnio edytowane przez kot ; 18.04.19 o 13:26

  8. #8
    Zwycięzca popRAWki Awatar ogc13
    Dołączył
    May 2017
    Mieszka w
    Wieliczka
    Posty
    952
    Siła reputacji
    132
    Moja galeria
    Cashback + jakieś kody rabatowe. Kiedyś na Fly4Free mieli kod ze zniżką chyba 25%.

  9. #9
    Awatar OLYIRASS
    Dołączył
    Apr 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    143
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Robert mówisz i jestem😁😁 z moim kodem OLYIRASS, kupując sprzęt na stronie Olympus Shop otrzymasz 15% rabatu na wszystko 🙂🙂.

  10. #10
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.084
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez OLYIRASS Zobacz posta
    Robert mówisz i jestem������������ z moim kodem OLYIRASS, kupując sprzęt na stronie Olympus Shop otrzymasz 15% rabatu na wszystko ������������.
    No proszę , ktoś tu jednak obserwuje . 15% to już coś !

Podobne wątki

  1. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.01.14, 21:00
  2. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.12.13, 15:50
  3. Promocja na e-30 i cash back na obiektywy
    By RadioErewan in forum E-System
    Odpowiedzi: 534
    Ostatni post / autor: 3.09.10, 00:12
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20.01.09, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.