Strona 20 z 28 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 272

Wątek: chcę kupić m4/3 - jak duże upusty daje i dawał w przeszłości Olympus, cash-back itp.

  1. #191

    Dołączył
    Aug 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    29
    Siła reputacji
    13
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez elfior Zobacz posta
    A po 24 miesiącach co? Siedź i płacz.
    ;
    dokładnie !!! moje WSZYSTKIE obiektywy Oly po 24 m-cach się po prostu rozpadły; płacze do dzisiaj!

  2. #192
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    z cyklu "Polacy nic się nie stało"

    https://www.43rumors.com/odd-olympus...ness-as-usual/

  3. #193
    | OlyJedi Awatar chreasy
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Dln Śląsk
    Posty
    343
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria
    17mm f1,2 PRO gratis do dowolnego zestawu i body E-M1 II

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	109804985_3222540441115627_2311619047082755981_o.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	123,1 KB
ID:	224368
    runner

  4. #194

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    168
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez chreasy Zobacz posta
    17mm f1,2 PRO gratis do dowolnego zestawu i body E-M1 II
    Nie gratis, tylko za 1 zł po za tym cenę starego E-M1-II tak ustawiono, że obiektyw za złotówkę jest tylko w teorii....
    G9 | PL50-200 | PL8-18 | E-M5-II | E-M1-II | 12-100 Pro | 75 1.8 | 45 1.2 Pro

  5. #195
    | OlyJedi Awatar chreasy
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Dln Śląsk
    Posty
    343
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    Nie gratis, tylko za 1 zł po za tym cenę starego E-M1-II tak ustawiono, że obiektyw za złotówkę jest tylko w teorii....
    Nie śledziłem historii cen E-M1-II podbili cenę przed tą teraźniejszą promką 1zł ? Chodź teraz tak patrze na cenę w czerwcu, to można było samo body kupić za 5,000 No ale w sumie 17/1.2 kosztuje 6,269 zł więc w sumie, nie ma tragedii z tą promocją. Szkoda, że 25mm/1.2 nie zrobią. Bardziej uniwersalny niż te 17mm. Ogólnie olek to z tymi cenami to wymiata
    Ostatnio edytowane przez chreasy ; 15.07.20 o 15:34
    runner

  6. #196
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Pomijając jakieś absurdalne ceny jakie Olek chce za EM1II i tą 17 osobno to jeśli komuś zależy na tym szkle to taka promocja jest meeeegggaaa okazją, a jeśli da się ten zakup połączyć jeszcze z jakimś forumowym rabatem to już w ogóle.
    Chce ktoś kupić 17mm f1,2 za połowę ceny?

  7. #197

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Widziałem sporo ofert na wszystkie trzy stałoogniskowe f/1.2
    i lekko śmigane w cenach poniżej 2000 nie sprzedają się od ręki.

  8. #198
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    A gdzie te oferty poniżej 2K? Bo ja nigdy się nie spotkałem z takimi cenami nawet za używki.
    Zapomniałeś jeszcze standardowo dopisać dcsie, nagminny forumowy hejterze systemu m4/3, że to i tak są obiektywy do du...y i w ogóle bleeeeeee bo w FF to jest f ileś tam i tam to można taki obiektyw za 500zł kupić, a będzie to samo i w ogóle lepiej itd, itp.......
    Ostatnio edytowane przez arhtus ; 15.07.20 o 16:28

  9. #199

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    To błąd w pisaniu. Nie będę edytował. Powinno być "w cenach poniżej 3000 nie sprzedają się od ręki."


    Tu np. liniowałem https://forum.olympusclub.pl/threads...=1#post1386545
    wciąż jest https://www.facebook.com/groups/803541569810953/

  10. #200
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Znalazłeś gdzieś jakąś jedną atrakcyjną ofertę obiektywu na fb i piszesz "widziałem sporo ofert..." weź Ty się chłopie zastanów. Czy Ty masz za to płacone?
    Ja nie bronię cen regularnych na lepszy sprzęt Olympusa bo to jest jakiś absurd, choć patrząc na politykę cenową innych firm to już sam się zastanawiam, która firma bardziej odpłynęła i to nie jest tak, że ja usprawiedliwiam Olka w ten sposób bo "gdzieś tam jest drożej", po prostu to co się dzieje obecnie na rynku foto z cenami na lepszy sprzęt to jest jakaś abstrakcja dla mnie, już nawet nie przegięcie, to jest po prostu chore!!!
    Nigdy za stałki Olka z serii 1.2 nie dałbym 6K, chyba że bym miał tyle kasy, że jedynym wyzwaniem przy ich zakupie by było klikanie myszką na stronie sklepu ala za jakieś 3-4K to są moim zdaniem bardzo fajne szkiełka i jeśli ktoś takich potrzebuje to taka cena by była uczciwa i tyle rozsądnie powinny te szkła kosztować.

    Niestety fotografia stała się ostatnio jak nigdy dotąd mekką onanistów sprzętowych, którzy w pogoni za cyferkami w specyfikacji są skłonni wydawać krocie i to jakoś uzasadniać, dając z siebie robić prawdziwych jeleni przez producentów, choć większości z nich w ogóle to jest zbyteczne, w ogóle nie do wykorzystania, ale ważne jest to żeby pokazać kumplowi czy tam komuś na forum, że ma lepszy sprzęt bo ma więcej cyferek przy jakiejś funkcji/właściwości w specyfikacji, która tak naprawdę jest nie do wykorzystania..
    Każdy teraz goni za FF i w ogóle tego nie rozumiem, producenci robią fajne korpusy FF, dobre iso no i w ogóle to przecież mityczne FF, ale to dlatego, że sama elektronika jest teraz na takim poziomie i tak tania jak nigdy. Tylko co z tego jeśli chcąc kupić do tego jakieś fajne szkła to trzeba wydawać kolejne krocie, a wielkością są zbliżone do słoików po 1l ogórkach!!! i przypinamy je do małych body, których trzymanie w takim połączeniu jest problematyczne bo chcąc wcisnąć jakiś przycisk musimy rozluźnić uchwyt bo wszystko jest tak upchane. To jest nowy głupi trend na rynku foto, małe body i do tego duży słoik...
    Rozumiem jeszcze osoby które zarabiają na foto i dla nich koszty i gabaryty nie są zazwyczaj problemem, ale totalnie mnie dziwi ta ciągła pogoń zwykłych amatorów za takim "postępem".
    Ostatnio edytowane przez arhtus ; 15.07.20 o 18:03

Podobne wątki

  1. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.01.14, 21:00
  2. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.12.13, 15:50
  3. Promocja na e-30 i cash back na obiektywy
    By RadioErewan in forum E-System
    Odpowiedzi: 534
    Ostatni post / autor: 3.09.10, 00:12
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20.01.09, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.