Strona 11 z 28 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 272

Wątek: chcę kupić m4/3 - jak duże upusty daje i dawał w przeszłości Olympus, cash-back itp.

  1. #101
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    A o co chodzi z tymi jajami w Olku ?
    Zmiany między mk2 a mk3 są symboliczne. Skoro w G9 jest lepszy EVF i wyświetlacz to w Olku też przy odświeżeniu też mogli zastosować podobne... Mk2 w marcu, po wjechaniu Mk3, pewnie stanieje.

  2. #102

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    168
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez piaseczek Zobacz posta
    Zmiany między mk2 a mk3 są symboliczne. Skoro w G9 jest lepszy EVF i wyświetlacz to w Olku też przy odświeżeniu też mogli zastosować podobne... Mk2 w marcu, po wjechaniu Mk3, pewnie stanieje.
    Stanieje lub nie, zależy czy będą duże zapasy magazynowe. Póki co kupować MK2 przy tej cenie nie ma sensu, jest za wysoka w stosunku do MK3. Raptem 1000 zł różnicy a to wg mnie niedużo jak na upgrade po ponad 3 latach.
    Gdyby ja się w końcu zdecydował (co jest jednak trudne) to teraz bym brał MK3+12-100.

  3. #103
    Awatar OLYIRASS
    Dołączył
    Apr 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    144
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    Stanieje lub nie, zależy czy będą duże zapasy magazynowe. Póki co kupować MK2 przy tej cenie nie ma sensu, jest za wysoka w stosunku do MK3. Raptem 1000 zł różnicy a to wg mnie niedużo jak na upgrade po ponad 3 latach.
    Gdyby ja się w końcu zdecydował (co jest jednak trudne) to teraz bym brał MK3+12-100.
    Dokładnie tak jak piszesz.
    Nie ma dużej różnicy w cenie z moim kodem rabatowym OLYIRASS między tymi puszkami Zwłaszcza, że Olympus dorzuca teraz do EM1 Mark III prezenty.
    Dodatkową Baterię oraz plecak Prezenty warte 359 + 419. Cena praktycznie się zaciera.
    pozdrawiam
    Irass

  4. #104

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    168
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez OLYIRASS Zobacz posta
    Dokładnie tak jak piszesz.
    Nie ma dużej różnicy w cenie z moim kodem rabatowym OLYIRASS między tymi puszkami Zwłaszcza, że Olympus dorzuca teraz do EM1 Mark III prezenty.
    Dodatkową Baterię oraz plecak Prezenty warte 359 + 419. Cena praktycznie się zaciera.
    pozdrawiam
    Irass
    Irass, to jeszcze prośba: przekonaj mnie by zamówić M1-III+12-100 w końcu postaw kropkę nad i.
    Mam mega mętlik w głowie czytając fora optyczne, dpreview, tutejsze.....sporo odradza Olka, wiadomo dlaczego, mala matryca, bez przyszłości, przepaść do FF itp itd. M1-III+12-100 to duża kasa jak by nie patrzeć. Z góry dzięki

  5. #105
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    M1-III+12-100 to duża kasa jak by nie patrzeć. Z góry dzięki
    To duża kasa gdyż 12-100 dużo kosztuje. Za dużo według mnie. Mnie samego ciekawi ten obiektyw i zastanawiam się nad nim, ale cena powoduje że chyba z niego zrezygnuję.
    A patrzyłem dziś na shop olympus i tego obiektywu w sprzedaży nie ma. Chyba został wykupiony

  6. #106
    Awatar OLYIRASS
    Dołączył
    Apr 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    144
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    Irass, to jeszcze prośba: przekonaj mnie by zamówić M1-III+12-100 w końcu postaw kropkę nad i.
    Mam mega mętlik w głowie czytając fora optyczne, dpreview, tutejsze.....sporo odradza Olka, wiadomo dlaczego, mala matryca, bez przyszłości, przepaść do FF itp itd. M1-III+12-100 to duża kasa jak by nie patrzeć. Z góry dzięki
    Mam FF, mam APSC a pracuję już tylko na Olku.
    ps. https://www.flickr.com/photos/irass/.

  7. #107
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    To duża kasa gdyż 12-100 dużo kosztuje. Za dużo według mnie. Mnie samego ciekawi ten obiektyw i zastanawiam się nad nim, ale cena powoduje że chyba z niego zrezygnuję.
    Też mi się wydaje, że przesadzili z ceną.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez siemek Zobacz posta
    Irass, to jeszcze prośba: przekonaj mnie by zamówić M1-III+12-100 w końcu postaw kropkę nad i.
    Mam mega mętlik w głowie czytając fora optyczne, dpreview, tutejsze.....sporo odradza Olka, wiadomo dlaczego, mala matryca, bez przyszłości, przepaść do FF itp itd. M1-III+12-100 to duża kasa jak by nie patrzeć. Z góry dzięki
    siemek, nikt za Ciebie decyzji nie podejmie
    Pytanie czy chcesz iść w ciemny 12-100 f4 i uzupełnić w przyszłości szklarnię o jasną stałkę z wybranymi ogniskowymi czy też iść w uniwersalne rozwiązanie w postaci duetu 12-40 f2.8 i 40-150 f2.8 (lub 12-35 - 35-100 f2.8 u Panasa). Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy dodatnie i ujemne

  8. #108
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Kupiłem 12-100 trzy lata temu, dla mnie wyszedł o dwa lata za późno. To jest najlepsze szkło turystyczno - podróżnicze w systemie.
    W moim wątku znajdziesz sporo zdjęć nim zrobionych.
    Szkło jest świetne, w normalnych warunkach oświetleniowych f4 jest wystarczające, gdy robi się mało światła.. f2.8 to zwykle i tak za ciemno. Do kompletu mam 12 f2 i 45 f1.8 - to pozwala zmieniać szkła wtedy kiedy to potrzebne.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  9. #109
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Ja do turystyki używam Olkowe 14-150. I mimo że ciemne to nie ma wstydu. Zresztą sami wiecie.
    Ale mam też dużo jasnych szkieł ze światłem 2,0 i 1,4 - więc wybór jest do każdego typu fotografii.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #110
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    ...w normalnych warunkach oświetleniowych f4 jest wystarczające, gdy robi się mało światła.. f2.8 to zwykle i tak za ciemno.
    O, właśnie tak!
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.01.14, 21:00
  2. [OPL] Olympus CASH BACK nawet do 1050 zł
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.12.13, 15:50
  3. Promocja na e-30 i cash back na obiektywy
    By RadioErewan in forum E-System
    Odpowiedzi: 534
    Ostatni post / autor: 3.09.10, 00:12
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20.01.09, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.