Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zmiana epl3 na em10

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2019
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Zmiana epl3 na em10

    Witam wszystkich forumowiczów. Chciałem się Was poradzić. Otóż od kilku lat korzystam z pena epl3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Ale ostatnio postanowiłem sprawdzić co słychać w świecie bezlusterkowców i bardzo spodobały mi się dwa aparaty omd em10 mk2 i Panasonic gx80. Głównie za sprawą 5 osiowej stabilizacji, elektronicznej migawce, dobremu wizjerowi no i większej ilosci mpx?. Nowe body em10 moge miec za jakies 1300 zl. Zastanawiam się jednak czy przeskok na nowszy model jest opłacalne. Czy nowsze modele mają dużo większe możliwości jesli chodzi o jakość zdjęć, obsługę? Fotografuję czysto amatorsko, hobbystycznie.
    Może ktoś z Was również przeszedł z pena3 na któryś z tych aparatów i może podzielić się doświadczeniem?

  2. #2
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.787
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Dodaj jeszcze jedną istotną różnicę - jakość matrycy to nie tylko ilość pikseli ale i dynamika oraz poziom szumów. I tu między EP-L3 a nowszymi modelami jest ogromna różnica.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  3. #3
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Wisnia723 Zobacz posta
    Witam wszystkich forumowiczów. Chciałem się Was poradzić. Otóż od kilku lat korzystam z pena epl3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Ale ostatnio postanowiłem sprawdzić co słychać w świecie bezlusterkowców i bardzo spodobały mi się dwa aparaty omd em10 mk2 i Panasonic gx80. Głównie za sprawą 5 osiowej stabilizacji, elektronicznej migawce, dobremu wizjerowi no i większej ilosci mpx������. Nowe body em10 moge miec za jakies 1300 zl. Zastanawiam się jednak czy przeskok na nowszy model jest opłacalne. Czy nowsze modele mają dużo większe możliwości jesli chodzi o jakość zdjęć, obsługę? Fotografuję czysto amatorsko, hobbystycznie.
    Może ktoś z Was również przeszedł z pena3 na któryś z tych aparatów i może podzielić się doświadczeniem?
    .. właściwie sam sobie odpowiedziałeś . Miałem długo epl-1 , równolegle omd e m10 i epl-2. Zawsze zazdrościłem Mojej Pani wizjera , więc sprawiłem sobie mk II ... niebo a ziemia ... warto było ... ... zaginiesz w możliwościach ...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13.07.16, 00:38
  2. Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 17.05.15, 09:49
  3. Używane body m4/3 do 1 tys zł EP3? EPL1? EPL3?
    By MikolajN in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 7.05.14, 13:28
  4. EPl3 czy EPl5?
    By Rafał Czarny in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16.01.13, 21:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.