Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zmiana epl3 na em10

Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

Zmiana epl3 na em10

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałem się Was poradzić. Otóż od kilku lat korzystam z pena epl3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Ale ostatnio postanowiłem sprawdzić co słychać w świecie bezlusterkowców i bardzo spodobały mi się dwa aparaty omd em10 mk2 i Panasonic gx80. Głównie za sprawą 5 osiowej stabilizacji, elektronicznej migawce, dobremu wizjerowi no i większej ilosci mpx😄. Nowe body em10 moge miec za jakies 1300 zl. Zastanawiam się jednak czy przeskok na nowszy model jest opłacalne. Czy nowsze modele mają dużo większe możliwości jesli chodzi o jakość zdjęć, obsługę? Fotografuję czysto amatorsko, hobbystycznie.
    Może ktoś z Was również przeszedł z pena3 na któryś z tych aparatów i może podzielić się doświadczeniem?

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    277
    Moja galeria
    Dodaj jeszcze jedną istotną różnicę - jakość matrycy to nie tylko ilość pikseli ale i dynamika oraz poziom szumów. I tu między EP-L3 a nowszymi modelami jest ogromna różnica.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Wisnia723 Zobacz posta
    Witam wszystkich forumowiczów. Chciałem się Was poradzić. Otóż od kilku lat korzystam z pena epl3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Ale ostatnio postanowiłem sprawdzić co słychać w świecie bezlusterkowców i bardzo spodobały mi się dwa aparaty omd em10 mk2 i Panasonic gx80. Głównie za sprawą 5 osiowej stabilizacji, elektronicznej migawce, dobremu wizjerowi no i większej ilosci mpx������. Nowe body em10 moge miec za jakies 1300 zl. Zastanawiam się jednak czy przeskok na nowszy model jest opłacalne. Czy nowsze modele mają dużo większe możliwości jesli chodzi o jakość zdjęć, obsługę? Fotografuję czysto amatorsko, hobbystycznie.
    Może ktoś z Was również przeszedł z pena3 na któryś z tych aparatów i może podzielić się doświadczeniem?
    .. właściwie sam sobie odpowiedziałeś . Miałem długo epl-1 , równolegle omd e m10 i epl-2. Zawsze zazdrościłem Mojej Pani wizjera , więc sprawiłem sobie mk II ... niebo a ziemia ... warto było ... ... zaginiesz w możliwościach ...