Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Nadchodzi O-MD E-M5 Mark III

  1. #41

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Baterii z E-M1 II to raczej nie dadzą.

    Ciekawe czy E-M1 II sprzedaje się w zamierzonych ilościach? Jak nie, to biada następcy E-M5 II.

  2. #42
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    em5 III żadnej nowej matrycy nie pokaże , Rysiek zejdź na ziemię . Do flagowca dali starą , a Ty chcesz aby kilka miesięcy potem do znaczniej tańszej puszki dali nową?? To się kupy nie trzyma
    U Pentaxa podobny precedens kiedyś był - po flagowym K-7 z piękną ergonomią i marną matryca wypuścili amatorskiego K-X ze znacznie lepszą matrycą. Dopiero później pokazał się K-5 który od K-7 różnił się praktycznie tylko matrycą - trzeba przyznać, że jeszcze lepszą niż w K-X.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  3. #43
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Po pierwsze to zobaczymy co Olek pokaże. Nie ma się co spinać na zapas
    Po drugie, E-M5 MKIII będzie w dniu premiery drogie lub bardzo drogie. Obstawiam 5000zł brutto ma start.

    Po trzecie niech robią co chcą... Kupię jeszcze jedno szkło, może dwa i więcej mi nie trzeba

  4. #44

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    K-7 miał jeszcze 14,6 mpix matrycę CMOS Samsunga,
    a K-x 12,6 mpix matrycę CMOS Sony, która zastąpiła w tej linii CCD.
    K-5 zaś 16.3 mpix matrycę Sony.


    No i ten E-M5 III w takiej samej cenie jak jak poprzednik [1100$] nie może być za dobry
    bo położy sprzedaż E-M1 II [obecnie za 1700$]
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 10.03.19 o 22:23

  5. #45

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Nie wiem czy Pentax to przypadek z którego należy czerpać wzorce ....
    Jeśli chodzi o matryce to nie wiem w jakiej technologii jest matryca we flagowcu ale jeśli w najnowszej to nie wiem co jeszcze chcecie ulepszać....?

  6. #46

    Dołączył
    Aug 2015
    Mieszka w
    Pipidówka
    Posty
    85
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    em5 III żadnej nowej matrycy nie pokaże , Rysiek zejdź na ziemię . Do flagowca dali starą , a Ty chcesz aby kilka miesięcy potem do znaczniej tańszej puszki dali nową?? To się kupy nie trzyma
    Fuji x-h1 wyszedł w marcu 2018 że starą matryca taką jak w x-t2 (który wyszedł we wrześniu 2016). Kilka miesięcy po x-h1, we wrześniu 2018, wyszedł x-t3 z nową matryca.

  7. #47
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie wiem czy Pentax to przypadek z którego należy czerpać wzorce ....
    Jeśli chodzi o matryce to nie wiem w jakiej technologii jest matryca we flagowcu ale jeśli w najnowszej to nie wiem co jeszcze chcecie ulepszać....?
    Nie próbowałem nikogo namawiać do czerpania wzorców - po prostu pokazałem, że taki przypadek miał miejsce i jeśli Olympus wsadzi do E-M5III matryce lepszą niż w aktualnym flagowcu - nie będzie pierwszy. Wątpię jednak by tak zrobił - zarówno ze względów marketingowych (podcinanie pozycji niedawno wypuszczonego E-M1X) jak i z prozaicznego powodu braku dostępu do takiej matrycy (gdyby ją mieli - wstawiliby do E-M1X).
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  8. #48

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Nie próbowałem nikogo namawiać do czerpania wzorców - po prostu pokazałem, że taki przypadek miał miejsce i jeśli Olympus wsadzi do E-M5III matryce lepszą niż w aktualnym flagowcu - nie będzie pierwszy. Wątpię jednak by tak zrobił - zarówno ze względów marketingowych (podcinanie pozycji niedawno wypuszczonego E-M1X) jak i z prozaicznego powodu braku dostępu do takiej matrycy (gdyby ją mieli - wstawiliby do E-M1X).
    To była lekka ironia w kontekście "sukcesów" rynkowych Pentaxa w ostatnich latach ....

Podobne wątki

  1. Olympus XZ-3? Nadchodzi?
    By petreq in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 17.11.14, 14:49
  2. Canon 5D III nadchodzi
    By epicure in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 131
    Ostatni post / autor: 18.07.13, 16:21
  3. Nadchodzi Nikon D40
    By johan in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 5.11.06, 14:28
  4. E-5 nadchodzi ???
    By Karol K. in forum E-System
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12.03.06, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.