Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: olympus omd em10 mark ii awaria

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    75
    Siła reputacji
    10
    Moja galeria

    olympus omd em10 mark ii awaria

    No i dziś
    Klapka się rozebrała na części (blaszki i plastikowy element otwierania zamka)
    Sprężynki nie widać w w plecaku
    Co mam robić Aparat jest po gwarancji mieszkam w Wawie zosaje mi w poniedziałek firma fotodoktor
    Ale czy oni oś poradzą ? wątpie
    Czy mam wysyłać do Olympus?
    Ciekaw jestem jaki koszt u nich?
    Możecie coś podpowiedzieć?
    dziękuje

  2. #2
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    632
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Na portalach aukcyjnych za 5 zł jest żelazna pozycja każdego mężczyzny , autorstwa Adama Słodowego , Lubię Majsterkować ... do niczego nie jest Ci potrzebna prócz motywacji


    ... jak masz wszystkie elementy , to sklej to sobie kropelką i finito . Jak musisz mieć sprężynkę to ją sobie zmontuj z puszki po piwie lub cieniutkiej agrafki .

    Fotodoktorki z Targowej , to też skuteczne dłubki , więc pewnie naprawa będzie polegała na .... naprawie . Chyba , że chcesz wymienić ....

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2016
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Najlepszy serwis http://www.studio5s.pl/ .

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    75
    Siła reputacji
    10
    Moja galeria
    Oddałem do fotodoctoctora powiedzieli ze czegoś im tam brakuje w tycz cześciach co dałem więc albo coś dorobią albo podejmą decyzję o sprowadzeniu klapki z magazynu z Holandii co trwa średnio 3 dni.
    Więc czekam bo co mam zrobic

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Rysiek_O
    Dołączył
    Mar 2011
    Mieszka w
    47-364 Komorniki
    Posty
    4.149
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fifsztak Zobacz posta
    Oddałem do fotodoctoctora powiedzieli ze czegoś im tam brakuje w tycz cześciach co dałem więc albo coś dorobią albo podejmą decyzję o sprowadzeniu klapki z magazynu z Holandii co trwa średnio 3 dni.
    Więc czekam bo co mam zrobic
    Trzy dni nie wieczność. W sam raz, abyś się próbował oswoić z ceną usługi
    Powodzenia!!
    Rysiek_______________
    Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    75
    Siła reputacji
    10
    Moja galeria
    Cene fotodoktor podaje smsm zanim ci coś sprowadzi czy wykona wiec zawsze wiesz ile zabulisz A taka klapka na oko to 100zł bedzie kosztowała przy okazji zabiorę swoją rozwaloną na części bo jakby co w przyszłości z dwóch się jedna zrobi Pozdrawiam

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    75
    Siła reputacji
    10
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fifsztak Zobacz posta
    Cene fotodoktor podaje smsm zanim ci coś sprowadzi czy wykona wiec zawsze wiesz ile zabulisz A taka klapka na oko to 100zł bedzie kosztowała przy okazji zabiorę swoją rozwaloną na części bo jakby co w przyszłości z dwóch się jedna zrobi Pozdrawiam
    I finał sprawy zaskakujący
    Dziś odebrałem olympus om-d e-m10 mark ii w którym została uszkodzona klapka baterii .Szook na twarzy serwis przerobił klapkę lepiej od fabryki i obyło się bez kosztownego sprowadzania klapki. Najlepszy smaczek na koniec -naprawa za darmo zostałem poinformowany przez miła Panią z serwisu Wow

    Ten gość co naprawia na targowej wielki szacunek Pozdrawiam

  8. #8
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    632
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Bo wymienić i wziąć kasę , to potrafi każdy . Ale pisałem Ci , że na Targowej są dłubki i co się da naprawić , to naprawią . Kosztami nie jestem zdziwiony

Podobne wątki

  1. Pierwszy olympus -em10 mk2
    By Badtorro in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18.02.17, 21:41
  2. Awaria OMD EM10 - prośba o pomoc
    By Ola_Olga in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15.08.16, 21:38
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13.07.16, 00:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.