Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: olympus omd em10 mark ii awaria

Siła reputacji
    5
    Moja galeria

olympus omd em10 mark ii awaria

No i dziś
    Klapka się rozebrała na części (blaszki i plastikowy element otwierania zamka)
    Sprężynki nie widać w w plecaku
    Co mam robić Aparat jest po gwarancji mieszkam w Wawie zosaje mi w poniedziałek firma fotodoktor
    Ale czy oni oś poradzą ? wątpie
    Czy mam wysyłać do Olympus?
    Ciekaw jestem jaki koszt u nich?
    Możecie coś podpowiedzieć?
    dziękuje

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Na portalach aukcyjnych za 5 zł jest żelazna pozycja każdego mężczyzny , autorstwa Adama Słodowego , Lubię Majsterkować ... do niczego nie jest Ci potrzebna prócz motywacji

... jak masz wszystkie elementy , to sklej to sobie kropelką i finito . Jak musisz mieć sprężynkę to ją sobie zmontuj z puszki po piwie lub cieniutkiej agrafki .

Fotodoktorki z Targowej , to też skuteczne dłubki , więc pewnie naprawa będzie polegała na .... naprawie . Chyba , że chcesz wymienić ....

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Najlepszy serwis http://www.studio5s.pl/ .

Siła reputacji
    5
    Moja galeria
    Oddałem do fotodoctoctora powiedzieli ze czegoś im tam brakuje w tycz cześciach co dałem więc albo coś dorobią albo podejmą decyzję o sprowadzeniu klapki z magazynu z Holandii co trwa średnio 3 dni.
    Więc czekam bo co mam zrobic

| OlyJedi Awatar Rysiek_O
    Mieszka w
    47-364 Komorniki
    Siła reputacji
    204
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fifsztak Zobacz posta
    Oddałem do fotodoctoctora powiedzieli ze czegoś im tam brakuje w tycz cześciach co dałem więc albo coś dorobią albo podejmą decyzję o sprowadzeniu klapki z magazynu z Holandii co trwa średnio 3 dni.
    Więc czekam bo co mam zrobic
    Trzy dni nie wieczność. W sam raz, abyś się próbował oswoić z ceną usługi
    Powodzenia!!
    Rysiek_______________
    Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3

Siła reputacji
    5
    Moja galeria
    Cene fotodoktor podaje smsm zanim ci coś sprowadzi czy wykona wiec zawsze wiesz ile zabulisz A taka klapka na oko to 100zł bedzie kosztowała przy okazji zabiorę swoją rozwaloną na części bo jakby co w przyszłości z dwóch się jedna zrobi Pozdrawiam

Siła reputacji
    5
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fifsztak Zobacz posta
    Cene fotodoktor podaje smsm zanim ci coś sprowadzi czy wykona wiec zawsze wiesz ile zabulisz A taka klapka na oko to 100zł bedzie kosztowała przy okazji zabiorę swoją rozwaloną na części bo jakby co w przyszłości z dwóch się jedna zrobi Pozdrawiam
    I finał sprawy zaskakujący
    Dziś odebrałem olympus om-d e-m10 mark ii w którym została uszkodzona klapka baterii .Szook na twarzy serwis przerobił klapkę lepiej od fabryki i obyło się bez kosztownego sprowadzania klapki. Najlepszy smaczek na koniec -naprawa za darmo zostałem poinformowany przez miła Panią z serwisu Wow

Ten gość co naprawia na targowej wielki szacunek Pozdrawiam

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Bo wymienić i wziąć kasę , to potrafi każdy . Ale pisałem Ci , że na Targowej są dłubki i co się da naprawić , to naprawią . Kosztami nie jestem zdziwiony