Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 255

Wątek: M.Zuiko Digital ED 150-400 mm f/4.5 TC1.25x IS PRO

  1. #211
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Sledze tez brytyjskie forum Olympusa na FB. Tam tych obiektywow naprawde sporo.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  2. #212
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Sledze tez brytyjskie forum Olympusa na FB. Tam tych obiektywow naprawde sporo.
    A znasz jakieś miarodajne testy, opisy? Bo zastanawiam się nad kupnem ale informacji w sieci o tym jaki to szkło daje obrazek jest chwilowo jak na lekarstwo, większość recenzentów to "ambasadorzy marki" więc cokolwiek im nie wierzę

  3. #213
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Nie sledze, bo mnie i tak nie stac, ale tam sampli sporo. Mozesz dolaczyc Olympus OD-D Owners Group UK sie grupa nazywa.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  4. #214
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    A znasz jakieś miarodajne testy, opisy? Bo zastanawiam się nad kupnem ale informacji w sieci o tym jaki to szkło daje obrazek jest chwilowo jak na lekarstwo, większość recenzentów to "ambasadorzy marki" więc cokolwiek im nie wierzę
    To jest bardzo zdrowe podejście.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  5. #215
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Nie sledze, bo mnie i tak nie stac, ale tam sampli sporo. Mozesz dolaczyc Olympus OD-D Owners Group UK sie grupa nazywa.
    Zaraz tam nie stać...tyle osób tu pisze że kocha markę za niesamowite promocje - może dadzą kupon 90% zniżki na to szkło
    Dzięki za info o grupie.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    To jest bardzo zdrowe podejście.
    Którego wszystkim serdecznie życzę, dystans do sprzętu trzeba mieć, nawet ulubionego... inaczej kończy się to jak z Apple
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 10.06.21 o 23:33

  6. #216
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Wiesz, kupilem na promocjach wiekszosc moich Olkowych zabawek, ostatnio em1II w cenie uzywanego em10, wiec jest nadzieja ale niestety na topowe szkla promek nie ma. A na serio na moje potrzeby bylby za duzy i za profesjonalny. Nawet jakby kosztowal 1/6 tego co kosztuje, to bym nie kupil.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #217
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Wiesz, kupilem na promocjach wiekszosc moich Olkowych zabawek, ostatnio em1II w cenie uzywanego em10, wiec jest nadzieja ale niestety na topowe szkla promek nie ma. A na serio na moje potrzeby bylby za duzy i za profesjonalny. Nawet jakby kosztowal 1/6 tego co kosztuje, to bym nie kupil.
    Wiesz co, zastanawiam się nad tym obiektywem, z tym że on ma mały sens dla mnie w tej cenie i w tym rozmiarze. Nie mam nic przeciwko wysokim cenom jeżeli jest jakiś benefit z wydanej kasy, a tu takiego nie widzę.
    Lepiej iść w FF. Sony FE 200-600 kosztuje około 1/3 tej kwoty a waga i rozmiar bardzo podobne.To już wolałbym kupić Sony i podpiąć pod A7RIII, i mam dużo lepszy zestaw o takim samym rozmiarze (ba, M1X jest większy od Sony) za ułamek kwoty.

  8. #218

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Wiesz co, zastanawiam się nad tym obiektywem, z tym że on ma mały sens dla mnie w tej cenie i w tym rozmiarze. Nie mam nic przeciwko wysokim cenom jeżeli jest jakiś benefit z wydanej kasy, a tu takiego nie widzę.
    Lepiej iść w FF. Sony FE 200-600 kosztuje około 1/3 tej kwoty a waga i rozmiar bardzo podobne.To już wolałbym kupić Sony i podpiąć pod A7RIII, i mam dużo lepszy zestaw o takim samym rozmiarze (ba, M1X jest większy od Sony) za ułamek kwoty.
    Dokładnie. Zmieniłbym tylko body jeśli chodzi o pracę z tele i fotografią przyrodniczą czy też sportową bo A7iii radzi sobie w tych tematach dużo lepiej i jest jeszcze tańsze. Oczywiście jeśli ktoś robi odbitki 2x3m to eRki są lepsze.

  9. #219
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Boost Zobacz posta
    Dokładnie. Zmieniłbym tylko body jeśli chodzi o pracę z tele i fotografią przyrodniczą czy też sportową bo A7iii radzi sobie w tych tematach dużo lepiej i jest jeszcze tańsze. Oczywiście jeśli ktoś robi odbitki 2x3m to eRki są lepsze.
    No tak, ale A7RIII akurat mam więc nie muszę kupować

  10. #220

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    No tak, ale A7RIII akurat mam więc nie muszę kupować
    To zupełnie zmienia postać rzeczy

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.04.18, 09:23
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.