Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 255

Wątek: M.Zuiko Digital ED 150-400 mm f/4.5 TC1.25x IS PRO

  1. #221
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    O jakość szkła nie ma co się martwić ,jest topowe i można brać w ciemno . Ale to obiektyw dla mocno już pierdykniętych na ten system , i posiadających sporo wolnej gotówki . A u angoli bogatych amatorów foto nie brakuje.

  2. #222
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Miałem okazję w ub. weekend pobawić się tym obiektywem. Moim zdaniem jest on pod każdym względem wybitny. (również pod względem ceny rynkowej). Oczywiście przekracza on każde moje potrzeby i nie marzę o nim. ale sam kontakt z tym urządzeniem to "dreszcz emocji". Błyskawiczny AF, uniwersalny dla fotografów akcji, po wzięciu do rąk zaskakujaco lekki jak na jego rozmiary. Z body EM1 zestaw wyglada dość "śmiesznie" i nie bardzo poręcznie ale z "X"-em już ok. Trzeba się jednajk go "nauczyć".

  3. #223
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Miałem okazję w ub. weekend pobawić się tym obiektywem. Moim zdaniem jest on pod każdym względem wybitny. (również pod względem ceny rynkowej). Oczywiście przekracza on każde moje potrzeby i nie marzę o nim. ale sam kontakt z tym urządzeniem to "dreszcz emocji". Błyskawiczny AF, uniwersalny dla fotografów akcji, po wzięciu do rąk zaskakujaco lekki jak na jego rozmiary. Z body EM1 zestaw wyglada dość "śmiesznie" i nie bardzo poręcznie ale z "X"-em już ok. Trzeba się jednajk go "nauczyć".
    Dobrze wiedzieć, dzięki za podzielenie się wrażeniami.

  4. #224

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    W końcu udało mi się dostać w ręce 150-400. Nie można mówić o jakichkolwiek testach. Znajoma znajomego spotkanego w plenerze miała to szkło. Jest to obiektyw bardzo fajny, wlepny, dobrze leży w ręku. Trudno powiedzieć jaki ma AF celując w przypadkowe rzeczy ale wydaje się ok.
    Czy widział ktoś już używkę?

  5. #225

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Załącznik 250112


    "Nie czekaj. Zamów już teraz!"
    -wylądujesz w kolejce oczekujących.

  6. #226
    Awatar r_m
    Dołączył
    Dec 2021
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    95
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Załącznik 250112


    "Nie czekaj. Zamów już teraz!"
    -wylądujesz w kolejce oczekujących.
    załącznik niewidoczny

  7. #227
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Boost Zobacz posta
    W końcu udało mi się dostać w ręce 150-400. Nie można mówić o jakichkolwiek testach. Znajoma znajomego spotkanego w plenerze miała to szkło. Jest to obiektyw bardzo fajny, wlepny, dobrze leży w ręku. Trudno powiedzieć jaki ma AF celując w przypadkowe rzeczy ale wydaje się ok.
    Czy widział ktoś już używkę?
    Po co Ci używka? Idź do sklepu foto, dział Sony, poproś o Sony FE200-600 i aparat Sony A7 MK III.... Dostaniesz od ręki, a zapłacisz mniej niż za obiektyw Olympusa. Waga i rozmiar bardzo podobne, możliwości zestawu Sony zdecydowanie lepsze.

    PS. Kurde, cofam to co napisałem, bo zauważyłem cenę tego obiektywu w Polsce kiedy @dcs wrzucił link poniżej.
    No to za te 33,900 złotych które sklep Olympusa chce za samo szkło 150-400, możesz kupić nowy Sony A9 MK II (22,000 zł) z obiektywem Sony FE 200-600 (7999 zł) ... i jeszcze Ci zostanie.
    O czym tu więcej pisać. Nie wiem czym trzeba by się kierować aby kupić 150-400, jeżeli ktoś ma jakiś argument chętnie poczytam. Bo ja mam pustkę w głowie.
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 23.11.22 o 15:02

  8. #228

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    załącznik niewidoczny
    https://shop.olympus.eu/pl_PL/obiekt...tc1-25x-is-pro

  9. #229
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    śląsk
    Posty
    2.345
    Siła reputacji
    128
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Po co Ci używka? Idź do sklepu foto, dział Sony, poproś o Sony FE200-600 i aparat Sony A7 MK III.... Dostaniesz od ręki, a zapłacisz mniej niż za obiektyw Olympusa. Waga i rozmiar bardzo podobne, możliwości zestawu Sony zdecydowanie lepsze.
    Sony 200-600 kosztuje 6500zł :⁠-⁠)
    Zapraszam do albumu i galerii

  10. #230
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    Sony 200-600 kosztuje 6500zł :⁠-⁠)
    Wiem o tym, i dlatego bawi mnie cena za 150-400, i dziwi mnie że są w ogóle jacyś chętni.
    Ten obiektyw nie ma sensu skoro taniej można kupić Sony A9 MK II z obiektywem FE 200-600 i jeszcze Ci zostanie.
    Tu już nawet argument "mam body w MFT to dokupię obiektyw w MFT" przestaje działać, skoro poniżej ceny obiektywu Oly można kupić aparat FF z serii Pro w Sony z lepszym obiektywem....
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 23.11.22 o 15:01

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.04.18, 09:23
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.