Strona 50 z 59 PierwszyPierwszy ... 404849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 587

Wątek: Olympus OM-D E-M1X

  1. #491
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    No właśnie... mnie interesuje tylko jakość obrazka a nie pierdyliard filtrów artystycznych

  2. #492
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    No właśnie... mnie interesuje tylko jakość obrazka a nie pierdyliard filtrów artystycznych
    Święte słowa.

    W aparacie zamiast tej masy przycisków powinno być :
    1. Wyłącznik
    2. Kółko PASM
    3. Spust migawki
    Pod kciukiem :
    4.Kółko do zmiany przesłony
    5.Kółko do zmiany czasów naświetlania
    6. Kółko do płynnej zmiany B/W
    7. Ewentualnie kółko do zmiany ISO
    Tyle by wystarczyło aby szybko robić foty.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  3. #493
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Fuji się kłania
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #494
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    I cena spada o kilkadziesiąt procent.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Fuji się kłania
    No tak, ale to już zmiana systemu. Czyli i tak duże koszty.

  5. #495
    | OlyJedi Awatar psl
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    589
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Ja natomiast odwrotnie. Uważam, że wiele nowych funkcji w aparatach to świetne poszerzenie możliwości fotografa. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z 4k foto, stackowania w puszce, ostrości po i wielu innych. Elektronika w obiektywie to na przykład stabilizacja, korekcja wielu niedoskonałości obrazu. Obecne możliwości dual is są niesamowite. Fakt, że ktoś nie zna tych funkcji i mu wystarcza spust migawki i obiektyw z 3 szkłami mnie nie przekonuje. Zgadzam się z opiniami, że oprogramowanie daje potężne możliwości rozwoju jakości obrazka, co udowadniają smartfony. Odpowiednia moc obliczeniowa może wiele wnieść do poprawy jakości. Sam na dziś nie widzę problemu w jakości zdjęcia z M4/3 i to nie ona ogranicza moje możliwości, a ja sam. Jednak im więcej możliwości, tym więcej odkrywam w fotografii i wiele z tego staje się dla mnie standardem.

  6. #496

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez psl Zobacz posta
    Przecież w systemu są aparaty jakich oczekujesz. Nawet kilka. Ten wątek wygląda tak, jakby był obowiązek kupowania najnowszego aparatu, a wszystkie pozostałe nikły w niebycie.
    Ale taki Olympus E-M5 Mark II nie ma nawet hybrydowego AF (który według Olympus) jest lepszy...
    I ma śledzenie przy tylko 5 klatkach na sekundę.
    -Pachnie środkiem na mole.

  7. #497
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez psl Zobacz posta
    Ja natomiast odwrotnie. Uważam, że wiele nowych funkcji w aparatach to świetne poszerzenie możliwości fotografa. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z 4k foto, stackowania w puszce, ostrości po i wielu innych. Elektronika w obiektywie to na przykład stabilizacja, korekcja wielu niedoskonałości obrazu. Obecne możliwości dual is są niesamowite. Fakt, że ktoś nie zna tych funkcji i mu wystarcza spust migawki i obiektyw z 3 szkłami mnie nie przekonuje. Zgadzam się z opiniami, że oprogramowanie daje potężne możliwości rozwoju jakości obrazka, co udowadniają smartfony. Odpowiednia moc obliczeniowa może wiele wnieść do poprawy jakości. Sam na dziś nie widzę problemu w jakości zdjęcia z M4/3 i to nie ona ogranicza moje możliwości, a ja sam. Jednak im więcej możliwości, tym więcej odkrywam w fotografii i wiele z tego staje się dla mnie standardem.
    Ale oprogramowanie z dziewięćdziesięcioletniej babci nie zrobi osiemnastki mimo potężnych możliwości.

    Co do trzech soczewek, to do tych co marudzą, że obiektywy coraz większe.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  8. #498

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    No tak, ale to już zmiana systemu. Czyli i tak duże koszty.
    Zależy jak się wstrzelisz. Ostatnie cash backi spowodowały, że wymieniłem system 1:1 nie dokładając. Nie wiem jak było wcześniej, ale w ostatnich miesiącach Fuji miało atrakcyjne promocje.

  9. #499

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez psl Zobacz posta
    Przecież w systemu są aparaty jakich oczekujesz. Nawet kilka. Ten wątek wygląda tak, jakby był obowiązek kupowania najnowszego aparatu, a wszystkie pozostałe nikły w niebycie.
    Podasz przykłady?

  10. #500
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    .. Jak dowodzą jednak przykłady zdjęć z telefonów komórkowych spore rezerwy tkwią jeszcze w oprogramowaniu tworzącym obrazy z sygnałów uzyskiwanych z tej matrycy.
    Też tak sądzę. To niewątpliwie przyszłość. Gdyby takie mozliwości obliczeniowe wsadzic do lustrzanek/bezluster FF to byłby szok.
    Myslę, że producenci foto będą zmuszeni się tym zająć. Widzą co się stało z rynkiem kompaktów, a jak dalej nie zareaguja na to co się dzieje w telefonach to padnie rynek bezluster/lustrzanek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.