Strona 6 z 59 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 587

Wątek: Olympus OM-D E-M1X

  1. #51
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    no właśnie zaoszczędzę, gdyż go nie kupię Marzy mi się olek gdzie 3200 będzie tak dobre że streeta z ręki w nocy mógłbym robić... Dzięki za dobre słowo
    Przestałem się łudzić, że wcześniej niż przed nadejściem nowych generacji matryc organicznych...

  2. #52
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Przestałem się łudzić, że wcześniej niż przed nadejściem nowych generacji matryc organicznych...
    ja też... ale czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć czemu ta puszka jest dwa razy droższa od dwa razy lepszych aparatów?

  3. #53
    | OlyJedi Awatar WUJEK MARO
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    485
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    ja też... ale czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć czemu ta puszka jest dwa razy droższa od dwa razy lepszych aparatów?
    Które aparaty masz na myśli?
    Full speed ahead!

  4. #54
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez WUJEK MARO Zobacz posta
    Które aparaty masz na myśli?
    pierwszy z brzegu... nikon d750 jest dwa razy tańszy ma wielka matrycę, wazy tyle samo, wielkość tez ma zbliżoną, jest uszczelniony, jedyne co ma mniejsze to krop... ale z tego obrazka można wyciąć tyle ze wyjdzie na to samo... drugi przykład ciut droższy nikon d500 tam praktycznie niczym nowy olek nie może mu dorównać bo krop prawie ten sam a jakością na wysokich iso miażdży... a nie sorry jest jedna dziedzina w której olek jest lepszy czyszczenie matrycy... ale to za mało...
    Ostatnio edytowane przez jagger ; 24.01.19 o 23:11

  5. #55
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    @jagger myślę, że tego nie da się logicznie wytłumaczyć, bo nie ma w tym za grosz logiki. Sorry...

  6. #56
    | OlyJedi Awatar WUJEK MARO
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    485
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    pierwszy z brzegu... nikon d750 jest dwa razy tańszy ma wielka matrycę, wazy tyle samo, wielkość tez ma zbliżoną, jest uszczelniony, jedyne co ma mniejsze to krop... ale z tego obrazka można wyciąć tyle ze wyjdzie na to samo... drugi przykład ciut droższy nikon d500 tam praktycznie niczym nowy olek nie może mu dorównać bo krop prawie ten sam a jakością na wysokich iso miażdży... a nie sorry jest jedna dziedzina w której olek jest lepszy czyszczenie matrycy... ale to za mało...
    To bardzo dobre aparaty. Ale nie są dwukrotnie tańsze.
    Full speed ahead!

  7. #57
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    d750 jest
    https://www.cyfrowe.pl/aparaty/lustr...ikon-d750.html

    nikon 6900 a olek prawie 13.400, to jest po prostu kabaret... trzeba być frajerem by to coś kupić
    Ostatnio edytowane przez jagger ; 24.01.19 o 23:19

  8. #58
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Po tej premierze poważnie się zastanawiam, czy warto jeszcze inwestować w kolejne szkła m4/3.

    I zaczyna człowieka gryźć mały robaczek, który wierci dziurkę w głowie i pyta... Czy nie lepiej było kupić Sony A7MkII?

  9. #59
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Po tej premierze poważnie się zastanawiam, czy warto jeszcze inwestować w kolejne szkła m4/3.

    I zaczyna człowieka gryźć mały robaczek, który wierci dziurkę w głowie i pyta... Czy nie lepiej było kupić Sony A7MkII?
    omd em1 i em1 mkII to świetne aparaty, puki są na rynku to i szkła warto kupować... ja krytykuję tylko to dziwactwo bo to para w gwizdek i finansowe samobójstwo...producenci mają nas za idiotów, każdy nowy model aparatu powinien powstawac po to by robić lepsze zdjęcia bo tylko to się liczy... ja nie nabiorę się na wifi, 4K dual piksele i inne idiotyzmy. To są kwiatki do kożucha zimą że zacytuję Andrzeja Z...
    Ostatnio edytowane przez jagger ; 24.01.19 o 23:39

  10. #60
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Wiecie o tym, że można w Polsce kupić za 12300zł nowego Nikona Z6 z kitem? Albo Sony A7MkIII z kitem za 11000?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.