Strona 11 z 59 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 587

Wątek: Olympus OM-D E-M1X

  1. #101
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Bez wątpienia nie jest to model dzięki któremu przestana ponosić straty

    ...
    Masz lepszy pomysł? Inne modele już są i przynoszą straty. Trzeba się modlić, żeby na bogatszych rynkach X zaskoczył...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #102

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Na tym forum większość chyba czeka na odświeżonego E-M5.
    Czas żeby otrzymał on hybrydowy AF!
    Według Olka czujniki fazowe w E-M1 poprawiają śledzenie ostrością -nie chodzi więc tylko o wsparcie dla lustrzankowych obiektywów 4/3 przez adapter.

    E-M10 III nie jest chyba tańszy od E-M10 II -?
    Może więcej zarobią na sztuce, ale mniej ludzi go kupi -bo plastikowy.

    Na E-PL nie mam pomysłu poza tym że ma być modny -wiadomo: szfiarki.


    Reklamy PEN-F mz. były kierowane do metroseksualnych pozerów.
    Przy spotkaniu z kimś z X-pro pindolek posiadacza Pena musi się strasznie kurczyć.
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 26.01.19 o 15:39

  3. #103
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Hybrydowy AF powinni dać wcześniej we wszystkich korpusach i zrobić dobrą przejściówkę do szkieł Canona. Byliby w zupełnie innym miejscu. Myślę, że sporo Canonierów by kupiło Olka jako aparat do kieszeni. Teraz, to już jest trochę po zawodach.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #104
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    E-M10 III nie jest chyba tańszy od E-M10 II -?
    Może więcej zarobią na sztuce, ale mniej ludzi go kupi -bo plastikowy.
    Większość klientów zainteresowanych tym modelem nawet nie będzie wiedzieć, z czego jest ten aparat zrobiony. Mimo, że jest w większości plastikowy, sprawia dużo mniej plastikowe wrażenie, niż częściowo metalowy Fuji X-T100. Wielu za to skusi się na napis "4K" na opakowaniu. Problem w tym, że nie ma tu innych gadżetów wywołujących podnietę: obrotowego ekranu, wypasionego AF, wejścia audio.
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 26.01.19 o 15:44
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #105
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    A może... ten ogromniasty korpus z tycią matrycą to wstęp do FF? I za dwa lata do tej puszki wstawią pełną klatkę

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Na tym forum większość chyba czeka na odświeżonego E-M5.
    Czas żeby otrzymał on hybrydowy AF!
    Według Olka czujniki fazowe w E-M1 poprawiają śledzenie ostrością -nie chodzi więc tylko o wsparcie dla lustrzankowych obiektywów 4/3 przez adapter.
    Em5 ma najlepszy obrazek ze wszystkich omd

  6. #106
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Szkła PRO są plastikowe i nikt nie płacze z tego powodu.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #107

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Wielu za to skusi się na napis "4K" na opakowaniu. [E-M10 III]
    Albo nie czekali zanim Olek ogarnie temat 4K i kupili Panasa: G7, GX80 czy GX800.
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 26.01.19 o 16:00

  8. #108

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Masz lepszy pomysł? Inne modele już są i przynoszą straty. Trzeba się modlić, żeby na bogatszych rynkach X zaskoczył...
    Po premierze E-M1X można zastanawiać się czy w Olympusie nie doszli do tego samego wniosku. W modlitwie nadzieja

    Jedno jest zauważalne. Nikt poza ambasadorami marki nie umie odpowiedzieć na wydawałoby się proste pytanie. Dla kogo jest ten aparat? Niestety nie umieją na nie odpowiedzieć zarówno Chris i Jordan z DP, jak również Jared Polin.

    Nie wywołuje u mnie poczucia wstydu nieoczekiwana trudność odpowiedzi na to frapujące pytanie skoro ludzie lepiej orientujący się w rynku fotograficznym również nie rozumieją tej premiery. Zastanawia mnie jedynie czy Olympusowi zależy jeszcze na sukcesie produktów m4/3? W premierze E-M1X doszukuję się analogii do premiery E-5.






  9. #109

    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    55
    Siła reputacji
    9
    Moja galeria
    Od samego początku było powiedziane, że to nie będzie aparat dla przeciętnego Kowalskiego, ani dla 99.9% osób z tego czy innego forum. Targetem są ludzie, którzy fotografują motosporty i dziką naturę. Ktoś, kto ma trochę oleju w głowie, od samego początku wiedział, że cudów z m4/3 się nie uzyska i nagle nie dostaniemy wysokiego ISO jak w D5. Także nie wiem skąd tyle frustracji w Was.
    E-M1 II | Sigmy 16 f1.4 i 56 f1.4 |

  10. #110
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Sosul Zobacz posta
    Od samego początku było powiedziane, że to nie będzie aparat dla przeciętnego Kowalskiego, ani dla 99.9% osób z tego czy innego forum. Targetem są ludzie, którzy fotografują motosporty i dziką naturę. ...
    Samym aparatem mają fotografować? Dla mnie większe znaczenie od premiery X, ma brak premiery nowych szkieł. Zapowiedzi, że może coś za rok, mają taki sens, jak roczne prognozy pogody
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.