Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Różne obiektywy 4/3 oraz m43 17mmf2.8

| OlyJedi
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

Różne obiektywy 4/3 oraz m43 17mmf2.8

Trochę porządków w szufladzie robię, mam do sprzedania:
    - 17mm f2.8 pancake za 800zł (m43), stan idealny
    - 9-18mm f4-5.6 (wersja 4/3, bardzo fajnie działa z m43, ostrzy sprawnie i szybko, mój ulubiony obiektyw do widoków dopóki 7-14 nie kupiłem), ma BARDZO drobne ryski, nie wpływają na jakość zdjęć, z osłoną przeciwsłoneczną, około 1400zł
    - Sigma 30mm 1.4 - wersja 4/3, niezbyt dobrze ostrzy na m43, ale może być lepszą opcją niż podobny obiektyw manualny stan idealny, dołączam filtr UV (był założony od nowości, więc zero rysek na szkle, sam filtr też jeszcze w dobrym stanie), oryginalną osłonę przeciwsłoneczną (nie dołączam: oryginalnego pudełka, przydaje mi się na inne obiektywy ), trudno wycenić, bo nikt już takich nie sprzedaje, powiedzmy 900zł
    - 70-300mm do 4/3, stan prawie idealny, nawet dobrze ostrzy na m43 o ile światło jest dobre, z osłoną przeciwsłoneczną, cena 700zł

Ceny do lekkiej negocjacji niektóre.
    Kontakt najszybciej przez email: magnesus@gmail.com (prześlę też w odpowiedzi zdjęcia obiektywów w razie potrzeby)

| OlyJedi
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    Porządków w szufladzie ciąg dalszy. Dodatkowo sprzedam też 12-60 SWD w idealnym stanie z osłoną przeciwsłoneczną, oryginalnym pudełkiem. Ostrzy bardzo dobrze nawet na aparatach tylko z CDAF. Cena 1100zł.
    Ceny tych powyżej do negocjacji, nie umiem już edytować posta.

PS. Mogę też pójść na jakąś wymianę, jeśli ktoś np. ma EC-14, chętnie bym się w niego wyposażył. W przypadku jak ktoś mieszka blisko Rybnika, mogę też wypożyczyć do przetestowania. Sigma na przykład ma fajny bokeh, można sprawdzić czy na E-M1 dobrze ostrzy (sam nie mam tego aparatu, nie dam rady sprawdzić).
    Ostatnio edytowane przez Magnesus ; 5.02.19 o 12:38

| OlyJedi
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    17mm f2.8 już zszedł. Reszta czeka na chętnych.

Ceny aktualne:
    - 9-18mm f4-5.6 (4/3) - obniżam cenę do 1100, bo ryski mogą komuś przeszkadzać,
    - Sigma 30mm f1.4 - powiedzmy 800zł, na E-M1 powinna ostrzyć dobrze, na pozostałych raczej tylko jako obiektyw manualny (za to ładnie rozmywa tło), bo nie jest dostosowane do ostrzenia kontrastem,
    - 70-300mm - 650zł, tyle co najtańszy na olx.
    - 12-60mm SWD - 1100zł, tylko dla forumowiczów, bo widzę, że gdzie indziej ludzie sprzedają znacznie drożej, a stan jest naprawdę idealny

Dla wszystkich mam pudełka i oryginalne osłony przeciwsłoneczne. Daję gwarancję rozruchową, jeśli ktoś mieszka blisko Rybnika, to zapraszam do przetestowania sobie. (Jeśli ktoś ma body Panasonica, to mogę wtedy też użyczyć przejściówki bo mam jedną, która nie chce działać z Olympusami, a może z Panasonicami zadziała, chyba ma zbyt małe wycięcie na pin blokujący obiektyw, ponoć Panasonici nie potrzebuję takich głębokich).

| OlyJedi
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    12-60mm wypada z listy, zdecydowałem go sobie zostawić póki co.