Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wróciłem i zapraszam na bloga o fotografii (nie fotobloga)

  1. #1
    Awatar szuman
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Dębica
    Posty
    28
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

    Wróciłem i zapraszam na bloga o fotografii (nie fotobloga)

    Witajcie,

    Niektórzy z Was mogą kojarzyć blog o fotografii Wsubiektywie.pl. To moje dziecko, które opuściłem na prawie 4 lata. Z braku czasu i z powodu ogólnego wypalenia na ponad trzy lata odstawiłem blogi na bok. Na szczęście to, co złe minęło, energia wróciła i chęci są, więc wróciłem do starych pasji :) Jedynie ograniczyłem ilość blogów, żeby zminimalizować ryzyko ponownego zajechania się ;)

    Wsubiektywie.pl wykluł się z mojego pierwszego bloga szuman.eu i tam też teraz wrócił. Za kilka miesięcy wsubiektywie.pl zniknie z sieci, ale wpisy wraz z komentarzami już przeniosłem na szuman.eu. Kategorie, tagi - wszystko to jest, jak było, tylko teraz w kategorii głównej "Fotografia" zamiast w oddzielnej domenie.

    Tematyka? Refleksje i różne przemyślenia, trochę nostalgii i westchnień do ery analogowej, trochę o Olku, trochę zagadnień technicznych, własnych ciekawych doświadczeń i to wszystko, co wena na palce przyniesie. No i oczywiście wpisy w innych kategoriach, ale tu mówimy o kontynuacji bloga o fotografii :)

    Zapraszam więc wszystkich, którzy od czasu do czasu chcą sobie poczytać o fotografii coś innego, bardziej subiektywnego, a także powymieniać poglądy, podzielić się własnymi wnioskami. Mam nadzieję, że znowu będzie fajnie. Do zobaczenia!
    Kilka puszek, trochę szkieł i lamp oraz kupa drobiazgów i zapał, by to wszystko nie leżało bezczynnie.
    Zapraszam - Marcin Szumański - fotografia, reklama, doradztwo

  2. #2
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Zaraz sprawdzimy, co tam piszesz ciekawego
    Powodzenia i dużo zapału życzę!

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Fajny blog
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #4
    Awatar szuman
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Dębica
    Posty
    28
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Dzięki
    Kilka puszek, trochę szkieł i lamp oraz kupa drobiazgów i zapał, by to wszystko nie leżało bezczynnie.
    Zapraszam - Marcin Szumański - fotografia, reklama, doradztwo

Podobne wątki

  1. Tydzień w Wiedniu. Byłem, wróciłem.
    By FotoAmator in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 7.05.08, 18:44
  2. Wakacje / już wróciłem.
    By kondi in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 8.10.04, 23:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.