Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Gdzie w Warszawie pozyczyc obiektywy m4/3

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2017
    Mieszka w
    Valence FR/Kourou (Gujana Francuska)/Warszawa
    Posty
    189
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria

    Gdzie w Warszawie pozyczyc obiektywy m4/3

    Czesc,
    Jak w temacie. Moglibyscie polecic mi miejsce w Warszawie, gdzie oczywiscie odplatnie i za kaucja, na jeden dzionek pozycza obiektywy?
    Chodzi mi o Olka i Panasa tele z gornej i sredniej polki. I szeroki wybor, interesuja mnie: 12-60 jasny Panasa, 50-200 jasny, ewentualnie 300mm Olka.
    Z gory dzieki za pomoc.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jak Ci fomag nie pożyczy, to czarno to widzę. Zajrzyj na cyfrowe.pl
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2017
    Mieszka w
    Valence FR/Kourou (Gujana Francuska)/Warszawa
    Posty
    189
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Dziekuje. Juz drugi raz mi pomagasz. Sprobowalam dac punkt, ale system kazal mi rozdac najpierw innym.
    Nie zdazylam ogarnac tematu z cyfrowymi. Moze sprobuje przy nastepnym pobycie i jak cos znajde, to napisze. Co to jest fomag?
    Dowiedzialam sie, ze fotojoker ma wypozyczenie na swojej e-stronie. Myk jest taki, ze wypozyczaja na minimum 3 dni. O ile kaucja wydaje sie niska w stosunku do wartosci obiektywow, to ceny sa zalezne od klasy (od 30 zl do 70 za dzien) i za obiektyw PRO Olka za 3 dni robi sie juz troche kasy. Choc oczywiscie jest ona niewielka, w porownaniu z cena obiektywu.
    Inna niedogodnosc, z mojego punktu widzenia to brak Panasonica i PanaLeici, a wlasnie te mnie intrygowaly, jako alternatywa.
    Zaleta-mozliwosc wyboru punktu odbioru. Tych fotojokerow jest jak psow, mozna znalezc calkiem bliski.

    Tak pisze, jakby ktos chcial uczciwie potestowac.
    Ostatnio edytowane przez canimo ; 12.11.18 o 10:53

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    88
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez canimo Zobacz posta
    Co to jest fomag?

    Właściciel/admin tego forum (i kilku innych fotograficznych), oraz właściciel sieci sklepów optyczne.pl .
    I na pewno nie jest to wszystko.

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    ...oraz właściciel sieci sklepów optyczne.pl .
    ...
    Ciekawą kombinację wymyśliłeś

    Te sklepy, to cyfrowe.pl
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    88
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Ciekawą kombinację wymyśliłeś
    Cieszę się, że się podoba.

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2017
    Mieszka w
    Valence FR/Kourou (Gujana Francuska)/Warszawa
    Posty
    189
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Upss. Mam nadzieje, ze sie nie obrazi. Skoro nie skojarzylam to moze za rzadko sie udziela.
    Z drugiej strony admin nie powinien swoja osobowoscie dusic forum, wiec dobrze jak nie kojarze

    Cyfrowe tez ma jakas wypozyczalnie na stronie. Wprawdzie pisza, ze w Gdansku ale mysle, ze nie powinno byc problemu i taka rzecz mozna wczesniej ugadac. Cenowo sa drozsi od fotojkorera tak ze 2X, nie widze za to limitu minimum dlugosci wypozyczenia. Maja tez troche Panasa, ale nic z tego co by mnie interesowalo. Jasniejszego 12-60 ani 100-400 nie ma. O 35-100 napisano, ze niedostepny.
    Edit-jak sie zacznie symulowac wypozyczenie i wpisze np Panasonic Leica, to pojawiaja sie obiektywy, niewidoczne wczesniej w wypozyczalni, np interesujaca mnie PanaLeica 12-60. 100-400 dalej nie widze, moze zle szukam, moze trzeba zadzwonic i pogadac. Zdaje sie, ze jakas znizka weekendowa jest. W ogole ten katalog wypozyczalni cyfrowych jakis nieporeczny. Brak podkategorii w obiektywach.
    Czyli da sie, wczesniej sie do tego biorac, i inwestujac troche kasy, spokojnie obejrzec i sprobowac pare zabawek.
    Co najmniej 2 sieci sie w to bawia i jak patrzylam to wystarczy zamowic pare dni wczesniej.
    Dzieki.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 14.01.14, 21:07
  2. Gdzie w Warszawie "pstrykać"?
    By osiem1984 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13.09.11, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.