Strona 111 z 262 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161211 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.110 z 2618

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1101
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jurec Zobacz posta
    Te miliony ludzi wierzą w przemianę wina w krew - nie inaczej.
    A faktycznie dopiero zauważyłem mój błąd. teraz faktycznie po zamianie kolejności jest zdecydowanie wiarygodniej

  2. #1102

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Byłbym żywo zainteresowany sposobem na przemianę wody w dobre czerwone półwytrawne wino.
    Ktoś, coś?

  3. #1103
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Byłbym żywo zainteresowany sposobem na przemianę wody w dobre czerwone półwytrawne wino.
    Ktoś, coś?
    Wystarczy tylko uwierzyć

  4. #1104
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    636
    Siła reputacji
    130
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Byłbym żywo zainteresowany sposobem na przemianę wody w dobre czerwone półwytrawne wino.
    Ktoś, coś?
    ... ano był taki jeden o którym mówili , że potrafił . Ale chyba nie jest tu zarejestrowany ...

  5. #1105
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Do freta i dcs
    Ale to nie chodzi o czystą matematykę i porównania, przeliczenia wielkości powierzchni itd, itp, ja umiem sobie przeliczyć sam te wymiary więc nie musicie się tu wykazywać swoją bystrością.
    Chodzi mi o jakość zdjęć. Olympus daje dobrą jakość zdjęć w zakresie do iso1600, a wg mnie to jest zakres czułości, który daje już jakąś swobodę fotografującemu. Ja jakoś nie mam ciśnienia, żeby gonić za więcej, jakby było jeszcze lepiej, to by było i bym nie narzekał, ale tak jak napisałem to jest zakres, który już daje jakieś możliwości, a do iso400 olek może konkurować z FF w takim sensie, że raczej nie rozpoznasz tak szybko z jakiego apartu było zrobione zdjęcie.
    A ten kompakt daje jako taką dobrą jakość zdjęć do iso200 i to tylko przy dobrych warunkach, iso 200 + kiepskie warunki to już jest kiszka i tyle.
    Nie wiem po co takie porównania robicie, żeby zdyskredytować m4/3? czy bo tak się przyjęło mówić, właśnie przez takich jak Wy, że m4/3 to jakość z kompaktów i tak pieprz....cie w kółko.
    Jak już porównujesz matrycę m4/3 do kompaktów, to rób to porównanie do takich kompaktów, które faktycznie dają podobną, albo lepszą jakość zdjęć, to będzie miało to jakiś sens, bo tak to takie wypowiedzi odbieram jak wypowiedzi internetowych krzykaczy, którzy sobie kupili drogie zabawki i pokazują w internecie dzięki temu swoją "lepszość" nad innymi.
    Ostatnio edytowane przez arhtus ; 11.12.19 o 21:51

  6. #1106
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    Wystarczy tylko uwierzyć
    Ponoć wiara czyni cuda, przenosi góry itd.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  7. #1107
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    takie wypowiedzi odbieram jak wypowiedzi internetowych krzykaczy, którzy sobie kupili drogie zabawki i pokazują w internecie dzięki temu swoją "lepszość" nad innymi.
    A tutaj nie widać czy mają te zabawki i czy faktycznie robią nimi lepsze zdjęcia niż Ci co mają tylko nędzne m4/3

  8. #1108
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    Nie wiem po co takie porównania robicie ...
    Nie słyszałeś o biciu piany? Przy okazji można powielić parę stereotypów zaczerpniętych z internetu.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  9. #1109
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Nie no ja jestem świadom, że m4/3 nigdy nie dogoni pod względem jakości zdjęć na bardzo wysokich czułościach FF i nie ma co z tym dyskutować, ale daje naprawdę ładny obrazek w zakresie, którym da się już fajnie fotografować. Nie wiem ilu z nas tak naprawdę ograniczają możliwości jakie daje już ten system, chyba tylko tych którzy wymyślili sobie, że będą wielkimi fotografami, po czym wychodzą na dwór w nocy fotografować latające nietoperze i zoonk!!!, no kur..a!!! no nie da się tym gratem, co za złom kupiłem, muszę kupić FF!! i wtedy będę pogromcą wszystkich nietoperzy w nocy
    Cały system jest mz bardzo fajnie pomyślany, oferuje naprawdę świetne szkła, można skompletować sprzęt duży wygodny, mały poręczny, a nawet wręcz miniaturowy, możliwości daje takie, że przerastają większość z nas.
    Druga sprawa to faktycznie czasem idiotyczna polityka firmy, ceny nowości z kosmosu (to akurat można odnieść do wszystkich producentów i Olympus chyba tu nie jest na czele abstrakcji cenowych), ale jak czytam o tym porównywaniu m4/3 do jakiś kompaktów mega zoom, czy smartfonów to mnie rusza.

  10. #1110
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    Nie no ja jestem świadom, że m4/3 nigdy nie dogoni pod względem jakości zdjęć na bardzo wysokich czułościach FF...
    A gdybyś miał w m4/3 odpowiednio jaśniejsze szkło, tak aby nie było potrzeby korzystania z tak wysokich czułości, to dogoniłby czy nie?
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.