Strona 86 z 262 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #851
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    . Dzięki wszechobecnemu plastikowi mamy więcej samochodów, ubrań, gadżetów, zabawek, "śmieciowego żarcia" ... ogromnej ilości smieci. ...
    Zapomniałeś dodać, że dzięki plastikowi mamy też na forum Bodzipa i mnóstwo innych koleżanek i kolegów, którym pomogła współczesna, plastikowa medycyna .
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #852
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.004
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Zapomniałeś dodać, że dzięki plastikowi mamy też na forum Bodzipa i mnóstwo innych koleżanek i kolegów, którym pomogła współczesna, plastikowa medycyna .
    Muszę rozdać ...
    Tak a'propos wagi - wziąłem wczoraj do ręki E-30 i G9. Wagowo bardzo mnóstwo dużo zbliżone. Chyba nawet G9 cięższy.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #853
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Gdyby nie plastik żyło by się zapewne zdrowiej ale czy przyjemniej?
    Gdyby nie tworzywa sztuczne, żyłoby się z całą pewnością krócej, bowiem bez nich nie byłby możliwy tak duży postęp technologiczny w medycynie, wszelkich systemach zwiększających bezpieczeństwo czy choćby w infrastrukturze sanitarnej.

    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Ale czy młodzi ludzie wyobrażają sobie teraz chodzenie po zakupy z prawdziwymi siatkami (jak sięć rybacka)...
    A te siatki to niby z czego były robione, jak nie z nylonu i jego pochodnych? Ale masz rację, dziś młodzi używający bawełnianych toreb pewnie nie wyobrażają sobie używania plastikowych siatek
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #854
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Gdyby nie tworzywa sztuczne, żyłoby się z całą pewnością krócej, bowiem bez nich nie byłby możliwy tak duży postęp technologiczny w medycynie, wszelkich systemach zwiększających bezpieczeństwo czy choćby w infrastrukturze sanitarnej.



    A te siatki to niby z czego były robione, jak nie z nylonu i jego pochodnych? Ale masz rację, dziś młodzi używający bawełnianych toreb pewnie nie wyobrażają sobie używania plastikowych siatek
    Masz rację i ja to wiem.
    Co do siatek to chodziło mi o te z moich młodzieńczych czasów a nie Twoich. Za moich te siatki nie były jeszcze z nylonu. (Sieci rybackie też jeszcze nie były z nylonu- lata 50/60-te ub. wieku)

  5. #855
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    I te z drobniejszymi oczkami były tylko do ziemniaków , a te szersze do wszystkiego . I służyły latami . A jak się porwały węzełki i nie dało się powiązać , to Mama łaskawie oddała na siatkę maskującą do chełmu ... jak w amerykańskiej 101 z II WŚ.

  6. #856
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    I te z drobniejszymi oczkami były tylko do ziemniaków , a te szersze do wszystkiego . I służyły latami . A jak się porwały węzełki i nie dało się powiązać , to Mama łaskawie oddała na siatkę maskującą do chełmu ... jak w amerykańskiej 101 z II WŚ.
    Wiosną kupiłem mandarynki - woreczek z konopii siatki na dwie dłonie, w środku 2,5 kg owocu. Sa więc i stare-nowe mozliwości mieszane. ...w Genuii...
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  7. #857

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Ja nie byłem świadomy. Nie zdawałem sobie sprawy jaka będzie przyszłości m43..... Do siatek będą pakować

  8. #858
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Starasz się zasugerować, że pójdą z torbami?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #859

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Starasz się zasugerować, że pójdą z torbami?
    Ja się nie staram....

    Ciekawe czy Olympus ma pomysł na m43? PRO moim zdaniem chyba nie jest trafioną drogą.... Obym się mylił

  10. #860
    | OlyJedi Awatar Rysiek_O
    Dołączył
    Mar 2011
    Mieszka w
    47-364 Komorniki
    Posty
    4.149
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria
    Wciąż rozpatrujecie Olympusa tylko na płaszczyźnie foto. Może produkcja aparatów jest wsparciem dla sprzętu medycznego?
    https://fotoblogia.pl/14570,czy-olym...nie-tak-predko
    Rysiek_______________
    Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.