Strona 148 z 262 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158198248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.471 do 1.480 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1471
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria

  2. #1472
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez piaseczek Zobacz posta
    Wcale źle to nie wyglada: ...
    Ano nieźle, tylko jakoś nie widzę tu analogii z Vaio i B2B. Jeśli faktycznie wymyślą jakąś ofertę dla biznesu, to jak skorzysta na tym typowy użytkownik Olka? Nie sądzę, żeby B2B oznaczało po prostu linię PRO. Fajnie, że dają nadzieję, mniej fajnie, że dość mglistą.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    A tak ogólnie w temacie przyszłości nie tylko m4/3, to mam wrażenie, że fotografia, którą znamy, długo już nie pociągnie. To może nie jest problem dla obecnych emerytów, ale forumowa młodzież musi być gotowa na duże zmiany. Z obecnego "najważniejszy jest obiektyw" szybko dojdziemy do "najważniejszy jest procesor". Rola fotografa od jakiegoś czasu systematycznie maleje. W zasadzie, o już teraz nie trzeba wiedzieć nic o fotografii, wystarczy robić odpowiednio dużo zdjęć i coś fajnego zawsze się trafi ;|)
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #1473
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    148
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta

    A tak ogólnie w temacie przyszłości nie tylko m4/3, to mam wrażenie, że fotografia, którą znamy, długo już nie pociągnie. To może nie jest problem dla obecnych emerytów, ale forumowa młodzież musi być gotowa na duże zmiany. Z obecnego "najważniejszy jest obiektyw" szybko dojdziemy do "najważniejszy jest procesor". Rola fotografa od jakiegoś czasu systematycznie maleje. W zasadzie, o już teraz nie trzeba wiedzieć nic o fotografii, wystarczy robić odpowiednio dużo zdjęć i coś fajnego zawsze się trafi ;|)
    Mam podobne zdanie w tym temacie. Udostępniłem dwie lustrzanki miłośnikom fotografii w rodzinie i po latach wróciły do mnie sprawne, mało używane ponieważ po co się męczyć wiedzą i dźwiganiem aparatu jak smartfon robi lepsze zdjęcia.
    pozdrawiam Wiejo

  4. #1474
    | OlyJedi Awatar Hrr
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Las Palmas
    Posty
    812
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Bo na prawdę mało komu potrzebna jest lustrzanka do robienia zdjęć.

    Bardzo dobrze, że te czasy już minęły i teraz gdy chcę z bliskimi podzielić się jakimś momentem czy widokiem wystarczy wyjąć z kieszenie telefon, zrobić nim więcej niż poprawne zdjęcie i natychmiast je wysłać.

    A jeśli ktoś faktycznie potrzebuje to i świadomie po poważniejszy aparat sięgnie. Nic tylko się cieszyć, że mamy wybór!
    Pozdrawiam

    Zapraszam na Instagrama

  5. #1475
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    I fotografia niesmartfonowa znów stanie się niszowa ;

  6. #1476
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    I fotografia niesmartfonowa znów stanie się niszowa ;
    Może już jest? Standardy w portrecie już wyznaczają selfiki. Kiedyś fotograf martwił się o światło, teraz martwi się, ile da się wyciągnąć z cieni. Niby w niesmartfonach wyciąga się więcej, ale mentalność w 100% smartfonowa. To może nawet ma sens, ale zabija całą przyjemność fotografowania.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #1477
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Może już jest? Standardy w portrecie już wyznaczają selfiki. Kiedyś fotograf martwił się o światło, teraz martwi się, ile da się wyciągnąć z cieni. Niby w niesmartfonach wyciąga się więcej, ale mentalność w 100% smartfonowa. To może nawet ma sens, ale zabija całą przyjemność fotografowania.
    Nie zabija. Ty masz tę przyjemność, ja ją mam, koledzy z forum. Czy myślisz że młoda para będzie chciała mieć fotki z wesela robione smartfonem ?
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #1478
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Nie zabija. Ty masz tę przyjemność, ja ją mam, koledzy z forum. Czy myślisz że młoda para będzie chciała mieć fotki z wesela robione smartfonem ?
    Ostatnio jak byłem na weselu, fotografów było dwóch.
    Fotograf zatrudniony przez młodych, a drugim była moja skromna osoba.
    Ale konkurował z nami las rąk z smartfonami, każdy kto miał pstrykał ile wlezie.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  9. #1479
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Nie zabija. Ty masz tę przyjemność, ja ją mam, koledzy z forum. Czy myślisz że młoda para będzie chciała mieć fotki z wesela robione smartfonem ?
    Tak myślę. Kiedyś taki "smartfonowy selfik" był nie do pomyślenia, łamał wszystkie fotograficzne zasady. Teraz on wyznacza standardy. Postępuje odmóżdżanie ludzi. Już nawet samochody mają być autonomiczne.
    Wiesz jaka jest różnica między najmądrzejszym komputerem, a człowiekiem? Komputer nie włoży swojej wtyczki do kontaktu, a zrobi to nawet dziecko. W tym kierunku idziemy, będzie elita i 99% społeczeństwa od wkładania wtyczek. Jesteśmy już bardzo blisko.

    Czy Ty ją masz, to też zaczynam wątpić, ciągle coś prostujesz...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  10. #1480
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.627
    Siła reputacji
    188
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Nie zabija. Ty masz tę przyjemność, ja ją mam, koledzy z forum. Czy myślisz że młoda para będzie chciała mieć fotki z wesela robione smartfonem ?
    Smartfonem to może nie, ale z drona już tak.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.