Strona 106 z 262 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116156206 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.051 do 1.060 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1051
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Mają wizję proktologiczną endoskopową its itp. reszta to zachcianka trzymania nierentownego działu

  2. #1052
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To już nawet nie chodzi o krytykowanie tylko po prostu szkoda, że tam są ludzie kompletnie bez wizji. ...
    Wizja była, ale się zużyła, a nawet całkiem padła.

    Mała matryca miała mieć trzy podstawowe zalety:

    1. Niska cena sprzętu. Padło, sam Olek przyznał, że wielkość matrycy nie ma wpływu na cenę.
    2. Mały korpus. Padło, to była prawda w lustrach, lustro musiało mieć swoją przestrzeń/komorę.
    3. Mnożnik ogniskowej. Padło, to była prawda w czasach pierwszych piątek, Olka i Canona. Wszyscy mieli po 12 Mpix. Teraz kupujesz sobie Canona z matrycą 50M i z mnożnika 2 robi się coś w okolicach 1,2, o mnożniku w stosunku do APS-c, to już całkiem można zapomnieć.

    Dziwisz się, że kombinują?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #1053
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Zapewnienia Olympusa, że będą rozwijać matryce, można porównać do zapewnień naszego premiera, że Polska będzie rozwijać metody wydobycia uranu.
    Nie przesadzałbym, może nieprędko, ale ciągle jest postęp w samej konstrukcji matryc i wielkości pikseli...
    O ile wiem w Polsce uran wart wydobycia wydobyto już w okolicach połowy poprzedniego wieku, chyba, że gdzieś pojawi się nowe złoże.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  4. #1054
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Nie przesadzałbym, może nieprędko, ale ciągle jest postęp w samej konstrukcji matryc i wielkości pikseli...
    ...
    Czytaj uważniej, tematem nie jest rozwój matryc, tylko stwierdzenie Olka, że pracuje nad nowymi matrycami. Myślę, że jednak równie skutecznie pracuje nad wydobyciem uranu w Polsce
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #1055
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.003
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Był taki okres, że Panas i Olek mieli sprzęt na jednej matrycy. Przepaść dzieliła jakość zdjęć z Olka i Pansa. Oprogramowanie się kłania, nie fizyka. Więc może rozwój w tym kierunku jest zapowiadany. Nie wiem - gdybam.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #1056
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Był taki okres, że Panas i Olek mieli sprzęt na jednej matrycy. Przepaść dzieliła jakość zdjęć z Olka i Pansa. Oprogramowanie się kłania, nie fizyka. Więc może rozwój w tym kierunku jest zapowiadany. Nie wiem - gdybam.
    Dobrze gdybasz

  7. #1057
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Czytaj uważniej, tematem nie jest rozwój matryc, tylko stwierdzenie Olka, że pracuje nad nowymi matrycami. Myślę, że jednak równie skutecznie pracuje nad wydobyciem uranu w Polsce
    OK. Więcej już nie przeszkadzam...
    Schodzę do podziemia foruma.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  8. #1058
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Był taki okres, że Panas i Olek mieli sprzęt na jednej matrycy. Przepaść dzieliła jakość zdjęć z Olka i Pansa. Oprogramowanie się kłania, nie fizyka. Więc może rozwój w tym kierunku jest zapowiadany. Nie wiem - gdybam.
    Mnie też się wydaje, że wojna ze smartfonami jest lepszym pomysłem niż wojna z FF.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #1059

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    polska
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    ... pojawiły się informacje, że 24 stycznia 2020 ma pojawić się nowy omd z dżojstikiem.. ciekawe

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    ... p.s.... - sam WIELKI prezes Olympusa dementował plotki jakoby firma miała zrezygnować z działu aparatów cyfrowych ... ale ponoć Sony oraz Samsung mają OLBRZYMIĄ "chrapkę" na ich technologię... no i straty za rok 2019 firma Olympus ma mniejsze o 3.5 mld jenów ... ha... ha
    Każdy system jest tak dobry jak ... jak umiejętności użytkownika. Ta cała masa bajerów ... to tak jak reklamy lekarstw czy też suplementów diety. Gdy rozmawiałem z dziadkiem to w 1960 roku robił zdjęcia na materiałach które miały czułość 12 ISO na dzisiejsze wartości. Zawsze najważniejszy będzie warsztat czyli umiejętności i pomysłowość zerkającego w wizjer....

  10. #1060
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    https://www.pepper.pl/kupony/25-w-of...olympus-213049
    Oto jak działała obniżka w olyshopie w BF.opinie zainteresowanych

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.