Strona 58 z 262 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #571

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Tutaj znalazłem jeszcze nie to czego szukałem ale myślę, że do tej dyskusji wystarczające dane o sprzedaży i udziałach w rynku za 2018 r.
    https://photorumors.com/2018/08/01/2...-****-reports/

  2. #572
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.590
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Ale ja nic nie piszę o puszkach, tylko o obiektywach. Jakie zalety ma większy obiektyw nad mniejszym?
    Bo oprócz obiektywu w ręku ma się też aparat. I dobrze ma się trzymać zestaw. Samym obiektywem się nie zrobi zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20.03.19 o 01:30

  3. #573
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    No nie mogę...
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #574
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    A ja mogę... Zależy od indywidualnych preferencji. Np. jak ktoś lubi fotografować z lampą na sankach, to mały korpus z małym szkłem nie jest fajny.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #575

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Przychody ze sprzedaży bezlusterkowców Olympus spadły o 23% w porównaniu z rokiem poprzednim https://www.43rumors.com/wp-content/...5/Oly1-big.jpg
    [nawet więcej niż z aparatów kompaktowych -18%]

    Rekordowe straty przy najniższych od lat przychodach w dziale Olympus Imaging https://uploads.disquscdn.com/images...989f227ebf.png

  6. #576

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Marne to pocieszenie ale wszyscy producenci foto zniżkują. Ciężkie czasy. Zobaczymy czy doprowadzi to do jakichś poważniejszych przetasowań.

  7. #577
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Z naszego punktu widzenia trudno omawiać globalne tendencje sprzedażowe. Mogę jedynie powiedzieć że w Łodzi, gdzie nie pójdziesz, czy to Saturn czy fotojoker to każdy sprzedawca domyślnie namawia na Sony. No i już mi się odruch wymiotny pojawia jak słyszę, dlaczego nie Olympus "bo mała matryca i duże szumy". Zauważyłem też że spadł udział Panasonic na półkach.
    Powoli klaruje się trio Canon Nikon Sony.
    No i zauważyłem, że w np. w Saturnie w Galerii Łódzkiej cały dział foto zajmuje mniejszą powierzchnię niż same czajniki, więc tak - idą ciężkie czasy dla producentów foto.

  8. #578
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Iwo Zobacz posta
    ...
    Powoli klaruje się trio Canon Nikon Sony.
    ...
    Tak jest od początków AF. Z tą różnicą, że Sony nazywało się kiedyś Minolta.
    Jeśli masz ochotę na silniejszy odruch wymiotny, to zajrzyj na forum Canona. W całości zostało sprzedane firmie Sony na reklamę.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #579
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Przyszłość m43 zależy od tego, czy i Olympus i Panasonic będą ten system rozwijać. W pojedynkę żadna z tych firm go nie utrzyma.

    Od momentu gdy zobaczyłem specyfikację E-M1X powiedziałem, że to będzie E-5 małego systemu, coś jak farewell camera.
    pod choinką chętnie znalazłbym w tym roku nowe body m43.. może już ostatnie.
    Ale nie ma nic na co warto by wymienić E-M1 ver 1
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  10. #580
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.590
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    ..Jeśli masz ochotę na silniejszy odruch wymiotny, to zajrzyj na forum Canona. W całości zostało sprzedane firmie Sony na reklamę.
    Ooo. Naprawdę? Sprzedane tzn ktoś za to dostał kasę?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.