Strona 52 z 262 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #511
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Mapa drogowa to nawet nie harmonogram. Harmonogram wymaga podania dat.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #512
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Widzę totalny pesymizm. Ale ... zdjęcia jakoś czymś robicie. Szklarnię macie. Rozumiem chęć posiadania czegoś nowszego, ale .. właściwie to wszystko w systemie jest, kłopot może się za jakiś czas pojawić z body z niższej półki. O ILE prawdą się staną te pesymistyczne prognozy. Ostatnim z wypuszczonych modeli da radę robić zdjęcia kilka lat. Aktualnie nie ma rewolucji. Przybywa kilka % więcej Mpx, Poprawa wysokiego ISO czy DR też przystopowała. Jest, ale niewielka.
    Ja robię modelem z roku 2012 (Nikon D800), nie mam ciśnienia na zmianę. Nikoniarze i canonierzy też się zastanawiają czy będą jeszcze wypuszczane lustrzanki z serii semipro, czy już tylko bezlustra. Chyba kupię D850 (model sprzed 2 lat), potem też zmiana systemu. No może nie do końca, bo szklarnia przez przejściówkę zadziała.

  3. #513

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Widzę totalny pesymizm. Ale ... zdjęcia jakoś czymś robicie. Szklarnię macie. Rozumiem chęć posiadania czegoś nowszego, ale .. właściwie to wszystko w systemie jest, kłopot może się za jakiś czas pojawić z body z niższej półki. O ILE prawdą się staną te pesymistyczne prognozy. Ostatnim z wypuszczonych modeli da radę robić zdjęcia kilka lat. Aktualnie nie ma rewolucji. Przybywa kilka % więcej Mpx, Poprawa wysokiego ISO czy DR też przystopowała. Jest, ale niewielka.
    Ja robię modelem z roku 2012 (Nikon D800), nie mam ciśnienia na zmianę. Nikoniarze i canonierzy też się zastanawiają czy będą jeszcze wypuszczane lustrzanki z serii semipro, czy już tylko bezlustra. Chyba kupię D850 (model sprzed 2 lat), potem też zmiana systemu. No może nie do końca, bo szklarnia przez przejściówkę zadziała.
    To zależy od podejścia. Niektórzy nawet nie wiedzą w danej chwili czy coś jeszcze dokupią ale miła jest perspektywa że za jakiś czas będzie można kupić nową puszkę do swoich szkieł albo jakieś ciekawe kolejne obiektywy. Pewność że jak będę chciał coś zmienić w przyszłości to będę musiał zmienić system i to jeszcze umierający czyli że dostanę czapkę gruszek za to co mam jest słaba ogólnie rzecz biorąc. Dlatego ja się nie dziwię że ludzi interesuje co będzie dalej z ich firmą.

  4. #514
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    dla mnie bez różnicy czy zejdą z rynku foto czy przeniosą się całkiem na segment PRO - w jednym i w drugim przypadku nie będę ich klientem.

  5. #515

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Ta dyskusja już się odbyła tuż przed zamknięciem projektu 4/3. Szkoda byłoby, gdyby z rynku zniknęła kolejna firma, która tak dużo dała fotografii.

  6. #516
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kot Zobacz posta
    ... Szkoda byłoby, gdyby z rynku zniknęła kolejna firma, ...
    O firmę się nie martw, firma ma się dobrze
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #517

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    O firmę się nie martw, firma ma się dobrze
    Miałem na myśli dział foto którego kondycję eufemistycznie pisząc można określić jako nie najlepszą bez rokowań na poprawę.

  8. #518
    | OlyJedi Awatar Fisher7811
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    502
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    dla mnie bez różnicy czy zejdą z rynku foto czy przeniosą się całkiem na segment PRO - w jednym i w drugim przypadku nie będę ich klientem.
    u mnie tak samo, na razie zastanawiam co wybrać - Sony APS-C, Sony FF czy Fuji

  9. #519

    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    122
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Fisher7811 Zobacz posta
    u mnie tak samo, na razie zastanawiam co wybrać - Sony APS-C, Sony FF czy Fuji
    Miałem podobny dylemat. Zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie SONY FF oraz Fuji X/G, to najpopularniejsze kierunki migracji w środowisku fotograficznym.
    Ostatnio edytowane przez kot ; 15.03.19 o 11:30

  10. #520
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kot Zobacz posta
    Miałem podobny dylemat. Zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie SONY FF oraz Fuji X/G, to najpopularniejsze kierunki migracji w środowisku fotograficznym.
    Masz na myśli migrację z Olka, czy w ogóle?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.