Strona 82 z 262 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #811

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Ostatnia plotka głosi, że Olympus cholernie dobrze generuje straty w dziale foto. https://forum.olympusclub.pl/threads...=1#post1370399
    To nie plotka.



    Dodatkowo przychody w bezlusterkowcach spadły o 18% w półroczu.


    Patent Zuiko 70-250mm F3.5?
    https://www.mirrorlessreports.com/ol...cros-and-zooms

  2. #812
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Tak jak pisałem, zostanie Canon-Nikon-Sony i dwóch mniejszych. Olympus może się nie załapać do tej dwójki.
    Dla dużej części z nas najlepszym kolejnym wydatkiem w fotohobby będzie smartfon. Nawet dzisiaj rozmawialiśmy o tym na FB z jednym z forumowych kolegów. Targanie puchy i słoików ma sens tylko gdy celowo szykujemy sie na określony rodzaj zdjęć.
    resztę sytuacji smartfon załatwia doskonale.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  3. #813
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Kuźwa to chyba jakieś fatum. Wszedłem w 4/3 upadło, wszedłem w m.4/3 upada.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  4. #814
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Tak jak pisałem, zostanie Canon-Nikon-Sony i dwóch mniejszych. Olympus może się nie załapać do tej dwójki.
    Dla dużej części z nas najlepszym kolejnym wydatkiem w fotohobby będzie smartfon. Nawet dzisiaj rozmawialiśmy o tym na FB z jednym z forumowych kolegów. Targanie puchy i słoików ma sens tylko gdy celowo szykujemy sie na określony rodzaj zdjęć.
    resztę sytuacji smartfon załatwia doskonale.
    Ale pisali, że Oly załapie się do Sony! Ponoć Sony ma wykupić dział foto Olympusa. Więc jest optymistycznie. Może być tylko lepiej!

  5. #815
    Zwycięzca popRAWki Awatar ogc13
    Dołączył
    May 2017
    Mieszka w
    Wieliczka
    Posty
    952
    Siła reputacji
    132
    Moja galeria
    @jkr napisz w co będziesz wchodził po m43 żebyśmy omijali

  6. #816
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Ale pisali, że Oly załapie się do Sony! Ponoć Sony ma wykupić dział foto Olympusa. Więc jest optymistycznie. Może być tylko lepiej!
    Moim zdaniem, lepiej będzie temu, kto najszybciej zaimplementuje w aparacie rozwiązania znane ze smartfonów- potężnego procka z tzw AI i gniazdo na kartę SIM, a także ze 265 GB szybkiej pamięci , rozszerzalnej o kartę micro SD
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  7. #817
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Ale pisali, że Oly załapie się do Sony! Ponoć Sony ma wykupić dział foto Olympusa. Więc jest optymistycznie. Może być tylko lepiej!
    Mieli mały pakiet akcji, ostatnio się ich pozbyli.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #818
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Tak jak pisałem, zostanie Canon-Nikon-Sony i dwóch mniejszych. Olympus może się nie załapać do tej dwójki.
    Dla dużej części z nas najlepszym kolejnym wydatkiem w fotohobby będzie smartfon. Nawet dzisiaj rozmawialiśmy o tym na FB z jednym z forumowych kolegów. Targanie puchy i słoików ma sens tylko gdy celowo szykujemy sie na określony rodzaj zdjęć.
    resztę sytuacji smartfon załatwia doskonale.
    W Sonym zyski generuje w tej chwili głównie dział produkcji smartfon owych wieloaparatów. A u Olka to chyba interesuje ich tylko biblioteka i niektóre patenty. Zwłaszcza medyczne....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  9. #819
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Za czasów analogowych zdobyłem częściowo za obcą walutę Olympusa OM 4 Ti byłem przeszczęśliwy, aż Olek skończył niemal bez zapowiedzi ten temat. Po latach wkraczając w cyfrowy świat zaufałem Olkowi nabywając E 300 i następnie E 1 do tego szkła, lampy, wężyki, tuleje dystansowe a nawet torby. Bez ograniczeń myślałem, że technicznie wspaniałe wyroby Olka będą dążyły do doskonałości w postaci pełnej klatki a tu niespodzianka i te kroki poszły w miniaturyzację. Tu dały o sobie znać doświadczenia sprzed lat i pomimo technicznych perełek w segmencie mini jako, że sprzęt nie leżał tylko focił i się wyeksploatował nabyłem po prostu innej marki aparat. Nie ukrywam, że z głębokim żalem gdyż do fotografii cyfrowej wprowadził mnie Olek aczkolwiek jak przed laty zostawił mnie na lodzie.
    pozdrawiam Wiejo

  10. #820
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ogc13 Zobacz posta
    @jkr napisz w co będziesz wchodził po m43 żebyśmy omijali
    Tym razem to przerzucę się na zwiedzanie.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.