Strona 51 z 262 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #501

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    Mnie już Oluś raz "wystawił" miałem zarąbistą szklarnię pod 4/3, wszystko co chciałem mieć (w rozsądnym zasięgu finansowym) tylko lustra z nowszą matrycą brakowało, taką jak już miał EM5. Jakby olek wydał jeszcze wtedy lustro z taką matrycą to pewnie do tej pory bym jeszcze nie kupił nic nowego. Sprzedałem część szkieł żeby zrefundować zakup EM1, a i tak szkła starego 4/3 nie działają na nim tak dobrze jak chociażby na E3...
    Nie jestem jakimś zatwardziałym zwolennikiem lustrzanek, wręcz przeciwnie uważam że bezlustra są świetne, ale na moje potrzeby takie E3 z nową matrycą by wystarczyło na jeszcze dłuuugi czas, a ja bym miał nadal wiele świetnych szkiełek i trochę więcej złociszy w kieszeni
    Teraz jakby Olympus odstawił podobny numer to by chyba musiał się na księżycu schować przed ludźmi
    Nie takie numery odstawiali producenci. Choćby Samsung który wywalił do śmieci produkcję świetnych bezluster. Obawiam się że tzw. management ma w tyle użytkowników - liczy się kasa i własna d.... i tu nie będzie sentymentów jak ekonomia przyciśnie.

  2. #502
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    ... Obawiam się że tzw. management ma w tyle użytkowników - liczy się kasa i własna d.... i tu nie będzie sentymentów jak ekonomia przyciśnie.
    Jak patrzę na nowości, to mam wrażenie, że dotychczasowi użytkownicy już poszli w odstawkę. Powstaje nowy system na bazie m4/3, skierowany do bogatych użytkowników niezbyt zorientowanych w temacie
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #503

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

  4. #504
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    U Panasa chyba też.

    ...
    Niby tak, ale Panas może jeszcze przygotować jakąś sensowną linię obrony, np. optymalizowany po video i w porównaniu ze szkłami filmowymi tani jak barszcz. Olek sensownie nie obroni gripa za 1000$ lub zooma oferującemu na długim końcu jakość jak szkło 4/3 przymknięte do f/22. Ok, Dobas pewnie padnie z zachwytu, ale on za tego zooma nie musi płacić
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #505
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Jedyna dewiza handlowców: przyjdzie głupi i kupi.

  6. #506
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    W tej chwili Olek powinien skupić się na procesorze i oprogramowaniu aparatu, które z obrazem będzie potrafiło zrobić takie cuda jak telefony komórkowe.
    A nie na kolejnych obiektywach za zyliony cebulionów.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  7. #507

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    W tej chwili Olek powinien skupić się na procesorze i oprogramowaniu aparatu, które z obrazem będzie potrafiło zrobić takie cuda jak telefony komórkowe.
    A nie na kolejnych obiektywach za zyliony cebulionów.
    No tylko znów kwestia ekonomii. Czy się to opłaci, czy nie lepiej zainwestować mniej w rury do d... i mieć z tego więcej kasy ...
    Nieoficjalnie ptaki ćwierkają że całą firmę chcą przestawić na sprzęt medyczny, a reszta (jeśli zostanie) ma być tylko dodatkiem....

  8. #508

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    A były lata że miał w ofercie 7-9 modeli lustrzanek https://en.wikipedia.org/wiki/Olympu...#Camera_models
    i w tym samym czasie iS, mju, Superzoom, Trip i inne https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s#Film_cameras

  9. #509
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No tylko znów kwestia ekonomii. Czy się to opłaci, czy nie lepiej zainwestować mniej w rury do d... i mieć z tego więcej kasy ...
    Nieoficjalnie ptaki ćwierkają że całą firmę chcą przestawić na sprzęt medyczny, a reszta (jeśli zostanie) ma być tylko dodatkiem....
    dodając , że na styczniowych targach foto Panasonic nie pokazał NIC NOWEGO w m4/3- chyba trzeba kupić G9 i fotografować nim dopóki będzie działał.
    Albo wyprzedać szpej za połowę wartości i kupić jakiegos RXa
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  10. #510

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Ten harmonogram premier nowych obiektywów https://www.43rumors.com/wp-content/...oadmap-700.jpg przedstawiono żeby ludzie się jarali ...i zbierali pieniążki.
    A tu nic.
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 13.03.19 o 17:30

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.