Strona 50 z 262 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 2618

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #491
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    tymczasem Oly w roadmapie, która była tu wklejana, zapowiada kolejne 5 szkieł z czego 3 średnio potrzebne.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  2. #492

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    https://www.43rumors.com/wp-content/uploads/2019/01/roadmap-700.jpg

    Więcej niż 5:
    -150-400 TC Pro
    -4 zoomy Pro
    -"Bright Prime Lenses " Pro
    -super-tele zoom nie-Pro
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 12.03.19 o 12:51

  3. #493
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    A ja to bym widział chętnie odpowiedz Olka na Panasonic 20mm f/1.7.

  4. #494
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #495
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    636
    Siła reputacji
    130
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    To moje zmieniło się w odwrotnym kierunku . Nie bawią mnie już pleśniaki , i prawie wszystkie wyprzedałem. Za dużo tego w szufladzie i obiecywania sobie , że kiedyś po nie sięgnę. Jak mam czas na fotografię to sięgam po te najnowsze
    Biorąc pod uwagę , ze focisz ptaszorki i fajnie to wychodzi , wcale się nie dziwię . Ale też Bodzip nabywa szklarnię dedykowana do systemu . Co raz tańszą , łatwo dostępną i pozwalającą na zabawę i doświadczenia . System m4/3 to nie tylko Olek i jego puszki i obiektywy, ale tez kilku innych producentów i cała masa akcesoriów dedykowanych . To , że nie spełniają oczekiwań każdego nie jest niczym nowym . Wybór jest ogromny ...

    Jakoś mimo wszelkich czarnych wizji póki co ma się dobrze ... system rzecz jasna ...

  6. #496
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    ja w ogóle nie wiem czy aparaty fotograficzne mają się dobrze, skoro mam galerię iluś tam zdjęc, wymieszane zdjęcia telefonem i aparatem bynajmniej nie z kitowymi obiektywami - i ogladający zwracaja uwagę na zdjęcia wykonane komórką.

    wszystkie zdjęcia to jpgi prosto z aparatu/komórki.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  7. #497
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    @fret wydaje mi się, że to o czym pisałem, to jednak przyszłość systemu. Po prostu Olek przestawił się na szkła typu "pro". Cóż nie każdego stać. Natomiast odpowiadając
    @Roberto73 ja nigdzie nie wspomniałem, że kupuję pleśniaki Szkła które wymieniłem to konstrukcje z 2017 i 2018 r. Tyle że manualne.
    I powiem, że sprawia mi to niesamowitą frajdę.
    Mam oczywiście cały ołtarzyk słoików 4/3 i m4/3 z których także korzystam z przyjemnością.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #498
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.094
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Ale żeby przetrwac na tym kurczacym sie rynku foto, to trzeba właśnie postawić na produkty wielkomarzowe. Tym bardziej właśnie , że sprzet z niskiej półki podgryzają coraz bardziej smartfony.

  9. #499
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    @fret wydaje mi się, że to o czym pisałem, to jednak przyszłość systemu. Po prostu Olek przestawił się na szkła typu "pro". Cóż nie każdego stać. Natomiast odpowiadając ...
    Obawiam się, że o przyszłości systemu decyduje jednak producent. Jak sobie z tym poradzą dotychczasowi użytkownicy, to zupełni inna historia. Każdy podejmie indywidualną decyzję i pewnie będą to decyzje bardzo różne.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  10. #500
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Mnie już Oluś raz "wystawił" miałem zarąbistą szklarnię pod 4/3, wszystko co chciałem mieć (w rozsądnym zasięgu finansowym) tylko lustra z nowszą matrycą brakowało, taką jak już miał EM5. Jakby olek wydał jeszcze wtedy lustro z taką matrycą to pewnie do tej pory bym jeszcze nie kupił nic nowego. Sprzedałem część szkieł żeby zrefundować zakup EM1, a i tak szkła starego 4/3 nie działają na nim tak dobrze jak chociażby na E3...
    Nie jestem jakimś zatwardziałym zwolennikiem lustrzanek, wręcz przeciwnie uważam że bezlustra są świetne, ale na moje potrzeby takie E3 z nową matrycą by wystarczyło na jeszcze dłuuugi czas, a ja bym miał nadal wiele świetnych szkiełek i trochę więcej złociszy w kieszeni
    Teraz jakby Olympus odstawił podobny numer to by chyba musiał się na księżycu schować przed ludźmi

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.