Strona 49 z 263 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 2623

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #481

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Nie pozwolą sobie na taki uszczerbek na wizerunku firmy, a byłby on duży oj duuuuży. Takie zagranie podkopało by zaufanie klientów wobec całej firmy, nie tylko działu foto. Tak więc mimo strat będą pchać ten wózek. Moim zdaniem to plota
    Nie sadzę żeby klienci kupujący kolonoskopy byli jakoś szczególnie rozczarowani takim posunięciem . A akcjonariusze to już w ogóle. To jest biznes i rządzi się bardzo bezwzględnymi regułami niestety....
    Dodatkowo niepokojące jest to że sporym udziałowcem Olka jest Sony. Wątpię czy dla nich to interes podtrzymywanie konkurencji...

  2. #482
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.094
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Jeśli Ci klienci od kolonoskopów zobaczą z jaką łatwością Olympus zostawia na lodzie swoich wiernych użytkowników foto, to się zastanowią dwa razy czy aby tego kolonoskopu nie kupić u kogoś innego. Bo kto wie , czy z działem medycznym (potem z serwisem) nie stanie się kiedyś tak samo podobnie i nagle. Biznes to też naczynia połączone

  3. #483
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Olympus ma już niezłą wprawę w zostawianiu użytkowników foto na lodzie. Obawiam się, że klientów biznesowych ten dział nie interesuje.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #484
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.094
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Wtedy zmienił system na ciute inny

  5. #485

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Jeśli Ci klienci od kolonoskopów zobaczą z jaką łatwością Olympus zostawia na lodzie swoich wiernych użytkowników foto, to się zastanowią dwa razy czy aby tego kolonoskopu nie kupić u kogoś innego. Bo kto wie , czy z działem medycznym (potem z serwisem) nie stanie się kiedyś tak samo podobnie i nagle. Biznes to też naczynia połączone
    Nie sądzę żeby nawet o tym wiedzieli .

  6. #486
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.592
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Niepokojący jest ruch Panasonica. Oni będą musieli skierować część swoich mocy działu foto na "swój" nowy system, a to oznacza, że wózek 4/3 będzie pchał olek sam. Co nie jest fajne dla użytkowników. No i zapowiedzi na przyszły rok. Olympus rozwijał linię optyki pro. Czyli nie dadzą wielu małych szkiełek.
    Wygląda na to, że olek nie chce już iść szeroko i zawojować rynku ile się da, a po prostu iść w produkty drogie, gdzie jest duża marża. Chyba faktycznie postanowili robić kase na sprzęcie medycznym, a z foto zostawiają na razie to co najlepsze.

  7. #487
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Jak gdzieś wcześniej pisałem, mam sprzęt na kilka najbliższych lat, i nie mam ciśnienia na zmiany.
    Moje podejście do fotografii trochę się zmieniło. Nie bawią mnie obiektywy z AF. Zacząłem kupować manualne. Ostatni to Sammy 85/1,5; w drodze Venus 7,5 i Kamlan 50/1,1
    Zabawa takimi obiektywami to nie pstrykanie tylko cyzelowanie zdjęcia.
    A że mnie to cieszy, no cóż - każdy ma jakiegoś pierdolca
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #488
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Jak gdzieś wcześniej pisałem, mam sprzęt na kilka najbliższych lat, i nie mam ciśnienia na zmiany.
    ...
    Ale to nie jest wątek o Twoim ciśnieniu, tylko o przyszłości SYSTEMU
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #489
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.094
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Moje podejście do fotografii trochę się zmieniło. Nie bawią mnie obiektywy z AF. Zacząłem kupować manualne.
    To moje zmieniło się w odwrotnym kierunku . Nie bawią mnie już pleśniaki , i prawie wszystkie wyprzedałem. Za dużo tego w szufladzie i obiecywania sobie , że kiedyś po nie sięgnę. Jak mam czas na fotografię to sięgam po te najnowsze

  10. #490

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Ale ofertę obiektywów można uznać za prawie kompletną.

    Ktoś może marudzić że wolałby stałki 17 i 42-45mm f/1.4, a nie duże i drogie f/1.2,
    ale https://www.bhphotovideo.com/c/compa...REG_590449-USA

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.