Strona 124 z 262 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134174224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.231 do 1.240 z 2618

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1231
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.632
    Siła reputacji
    188
    Moja galeria
    Może ktoś mi wyjaśnić dlaczego patenty rejestruje się w Rosji, wiele firm to robi.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  2. #1232
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    zamknąłbym ten post, to są wykopaliska.
    aktualna dyskusja jest tutaj
    https://forum.olympusclub.pl/threads...%9B%C4%87-m4-3
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  3. #1233
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Zespoliłem [apz]
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  4. #1234

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Jednocześnie zmieniając założyciela tego wątku.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Jednocześnie zmieniając założyciela tego wątku.?

  5. #1235
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Ogłoszenie nowego aparatu w lutym przed CES potwierdzone na "99%" przez 43 rumors. Spekulacje trwaja

  6. #1236

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Może jednak moderatorzy lub nawet administratorzy tego forum zechcą ustosunkować się do kwestii którą podjąłem w poprzednim moim komentarzu?

    Może wyjaśnię:
    1. To ja złożyłem wątek o tytule "Przyszłość m4/3" w dziale HydePark.
    2. Wątek "archeo" [2011] z którym został on zespolony miał inny tytuł -z tego co pamiętam "Przyszłość Olympus" ...i był napisany w innym dziale -nie HydePark.
    Miał z 10 stron komentarzy
    gdy ten ~120 stron.
    3. Dlaczego więc zmieniliście autora wątku "Przyszłość m4/3" w dziale HydePark?
    Wątek staryman [nie znam człowieka i nic do jego nie mam] któremu teraz przypisujecie autorstwo tego wątku miał inny tytuł jak i lokalizację na forum.

  7. #1237
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Może jednak moderatorzy lub nawet administratorzy tego forum zechcą ustosunkować się do kwestii którą podjąłem w poprzednim moim komentarzu?


    3. Dlaczego więc zmieniliście autora wątku "Przyszłość m4/3" w dziale HydePark?
    Wątek staryman [nie znam człowieka i nic do jego nie mam] któremu teraz przypisujecie autorstwo tego wątku miał inny tytuł jak i lokalizację na forum.
    Ktoś z uprawnieniami skleił wątki. Apz napisał o tym kilka postów wyżej. Przy takim działaniu posty w wątku układają się chronologicznie.
    Może nawet zaistnieć sytuacja, że posty ze sklejanych wątków sie będą przeplatały. Wątek staryman został założony (napisano pierwszy post) 20.10.2011. Pierwszy Twój post w tym sklejonym wątku ma datę 2.10.2018
    https://forum.olympusclub.pl/threads...t=#post1346677
    Chronologicznie jest więc późniejszy. Post staryman jest pierwszy. To nie my zdecydowaliśmy, to data posta decyduje, czyli decyduje skrypt forum.
    Jaki z tytułów będzie wybrany - to wybiera osoba łącząca wątki. W każdej chwili każdy z moderatorów może zmienic tytuł na dowolny, nawet zupełnie inny niż te dwa wasze.
    Miejsce - też do wyboru moda sklejającego wątki i też moderatorzy mogą zawsze przenosić do dowolnego działu, wg uznania.
    Możemy zmienic tytuł, możemy przenieść cały sklejony wątek. Mamy to zrobić?

    Nie sądzę, by to było złosliwe działanie moderatora, po prostu miał dobrą pamięć i postanowił zrobić porządek i połączyć dwa wątki o tej samej tematyce.
    Aha - nie ma opcji by wrócić do sytuacji sprzed połączenia. Trzeba by odtwarzać stara bazę, albo ręcznie zaznaczać każdy z postów i wskazywać jego lokalizację. Syzyfowa robota i .. czy naprawdę konieczna?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 8.01.20 o 23:23

  8. #1238
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    chyba nie jest tak źle z m4/3 jak tutaj się wróży ? ostatnio na spacerze zagadał do mnie koleś "ptasiarz" ( jakiś camuń + tamron 150-600) w sprawie G9,"rozwala" go ciężar jego zestawu i myśli nad zmianą, pełnej klatki nie potrzebuje, macał em1 ale nie ma wyświetlacza górnego, a jemu jest to potrzebne zaskoczony był niską wagą g9+PL100-400 i wymiarami takiego zestawu, nie mógł się nadziwić wizjerowi i ergonomii body, więcej wiary w m4/3 !!
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #1239
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ktoś z uprawnieniami skleił wątki. Apz napisał o tym kilka postów wyżej. ...
    Jacku problem jaet w innym miejscu:
    1. To ja założyłem wątek o tytule....
    2. Wątek "archeo" ...
    3. Dlaczego więc zmieniliście autora
    Problem jest ambicjonalny, i to nie ważne, ze watek w Hyde parku nie punktuje do reputacji, chodzi o cos innego czego nie zagłaszczesz apelem do rozsądku...

    Przeklepię tę poprawkę wsteczną, ale nie obiecuję, że zrobię to natychmiast ani w tym tygodniu. (I być może na koniec zrobię choć nie lubię, także użytek ze swojej reputacji...)
    Ostatnio edytowane przez apz ; 9.01.20 o 16:12
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #1240
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    ...
    Problem jest ambicjonalny...
    Ja bym jednak zaczął od problemu z przestrzeganiem regulaminu: 9 d) "Przed założeniem nowego tematu należy upewnić się, że temat zostanie umieszczony w odpowiednim forum i sprawdzić czy podobny temat już nie istnieje (opcja Szukaj)"

    Myślę, że obecna sytuacja jest zgodna z regulaminem.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.