Strona 104 z 262 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.031 do 1.040 z 2618

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1031
    Awatar Zelik76
    Dołączył
    Jan 2019
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    144
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez cissic Zobacz posta
    Jasne, że doszedł, tak samo jak Intel i AMD z prockami, producenci z baterii ze swoimi ogniwami, a ja ze swoimi możliwościami rozwojowymi, bo mam 40 lat
    Stara historia
    Hehe Z tymi swoimi możliwościami to młody przesadzasz, mnie się Twoje zdjęcia podobają.
    OM-D E-M10 mark III + Panas 20 1.7 i 12-32 3.5 - 5.6 + Olek 40-150 4 - 5.6

  2. #1032
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Zelik76 Zobacz posta
    Hehe Z tymi swoimi możliwościami to młody przesadzasz, mnie się Twoje zdjęcia podobają.
    Wielkie dzięki, ale zdjęcia to inny temat niż np nauka języków programowania

  3. #1033
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    https://www.dpreview.com/interviews/...-for-everybody

    bardzo ciekawy wywiad z Aiki Muratą człowiekiem z działu marketingu Olympusa. Wynika że system będzie dalej się rozwijał z naciskiem na fotografię przyrodniczą. Będą też udoskonalać matrycę nie zmieniając jej rozmiarów. Wiem że to forum malkontentów ale może jest tutaj kilku entuzjastów takich jak ja, których ten wywiad zaciekawi.

  4. #1034
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.093
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Trzymam kciuki zwłaszcza za te super teleobiektywy. No i nie po 10tys dolców.

  5. #1035
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Zapewnienia Olympusa, że będą rozwijać matryce, można porównać do zapewnień naszego premiera, że Polska będzie rozwijać metody wydobycia uranu.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #1036

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    https://www.dpreview.com/interviews/...-for-everybody

    bardzo ciekawy wywiad z Aiki Muratą człowiekiem z działu marketingu Olympusa. Wynika że system będzie dalej się rozwijał z naciskiem na fotografię przyrodniczą. Będą też udoskonalać matrycę nie zmieniając jej rozmiarów. Wiem że to forum malkontentów ale może jest tutaj kilku entuzjastów takich jak ja, których ten wywiad zaciekawi.
    Szczerze? To nic ciekawego tam nie zauważyłem. Raczej przebija kompletny brak pomysłu co dalej.

  7. #1037

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    https://www.dpreview.com/interviews/...-for-everybody

    bardzo ciekawy wywiad z Aiki Muratą człowiekiem z działu marketingu Olympusa. Wynika że system będzie dalej się rozwijał z naciskiem na fotografię przyrodniczą. Będą też udoskonalać matrycę nie zmieniając jej rozmiarów. Wiem że to forum malkontentów ale może jest tutaj kilku entuzjastów takich jak ja, których ten wywiad zaciekawi.
    Ty poważnie czy tak dla żartu? Już pierwsze zdanie rozkłada cały wywiad na łopatki.
    The E-M1X has completely changed our position in the professional market.

    Dobre jest też to o tych wielu fotografów sportu i przyrody, którzy weszli w system. Jest ich tak wielu, że nie wiadomo ilu. Przerażający jest brak wizji i koncepcji na ciekawy system, który dobrze ustawiony żyłby w dostatku wiele lat. Obstawiam, że ani sport ani przyroda a już na pewno nie na poziomie profesjonalnym, nie będą obszarami, w których Olympus odegra jakąś rolę. Szkoda...

  8. #1038
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Forum malkontentów
    Ostatnio edytowane przez jagger ; 6.12.19 o 23:45

  9. #1039
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    ...system będzie dalej się rozwijał z naciskiem na fotografię przyrodniczą. Będą też udoskonalać matrycę nie zmieniając jej rozmiarów. Wiem że to forum malkontentów ale może jest tutaj kilku entuzjastów takich jak ja, których ten wywiad zaciekawi.
    @jagger Mnie zaciekawił, ja również trzymam kciuki za dalszy rozwój działu foto. Z niecierpliwością czekam na kolejne premiery obiektywów
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

  10. #1040
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    Wynika że system będzie dalej się rozwijał z naciskiem na fotografię przyrodniczą.
    W sumie to przecież ten system jest do tego predysponowany. Macro, przyrodnicza (szczególnie te gdzie potrzeba dłuższych ogniskowych, tu 300 mm to już supertele), podróżnicza (małe rozmiary, lekki sprzęt). Zadowalające wyniki na wysokich ISO niech spróbują osiągnąć tak jak w telefonach - dzięki AI.
    Wojowanie w dziedzinach gdzie potrzeba (tzn gdzie ludzie chcą) płytkich GO albo gdzie potrzeba wchodzić na bardzo wysokie ISO to zła droga, bo to da się kupić 2x taniej w FF.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.