Strona 102 z 262 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.011 do 1.020 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #1011
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Wygląda na to, że, że do amatorskich zastosowań Tamron jest zupełnie wystarczający. Trudno będzie Olkowi konkurować nowymi szkłami.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #1012
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Kupiłem w czarny piątek em1 mkll w foto plus. Czekam na realizację paczki a tu postępów nie ma. Dzwonię dzisiaj do nich a informacja taka że sprzedaż olków ich przerosła i mają pusty magazyn dopiero jutro będzie nowa dostawa.

  3. #1013
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    Na elitarny towar zawsze trzeba poczekać ...

  4. #1014
    Awatar Zelik76
    Dołączył
    Jan 2019
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    144
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Mnie dziwi jedno, często słyszę głosy że Olek doszedł do ściany z matrycami. I tak jest, ale że oni w ogóle nie myślą o tym by tę matrycę wykorzystać jeszcze w jakimś kompakcie - coś w stylu RX100 Sonego czy Panasa LX100 lub LX 15. Albo nawet jakiegoś malucha ze stałką w stylu Fuji X100. Sam bym takie coś przygarnął, tylko żeby to uszczelnili i na pełnej matrycy M4/3 taki odpowiednik Panasa LX100 sprzedawałby się jak ciepłe bułeczki. Miałem i wiem jak dobry to jest aparat, ale brak uszczelnień i syfy na matrycy doprowadzały mnie do szału. Nawet wstyd mi było sprzedawać... Taki Olek w solidnym wykonaniu byłby strzałem w 10 moim zdaniem.
    OM-D E-M10 mark III + Panas 20 1.7 i 12-32 3.5 - 5.6 + Olek 40-150 4 - 5.6

  5. #1015
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    nie doszedł do ściany. To samo mówili przy E3 i E5. A jednak EM1 ma zdecydowanie lepszy obrazek. Postęp jest taki, że za parę lat pojawią się nowe, lepsze matryce z których powycina się i te malutkie dla olka. Obrazek będzie lepszy niż teraz. Prawdą jest, że zawsze będzie gorszy od tych pełnoklatkowych.

  6. #1016
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    nie doszedł do ściany. To samo mówili przy E3 i E5. A jednak EM1 ma zdecydowanie lepszy obrazek. Postęp jest taki, że za parę lat pojawią się nowe, lepsze matryce z których powycina się i te malutkie dla olka. Obrazek będzie lepszy niż teraz. Prawdą jest, że zawsze będzie gorszy od tych pełnoklatkowych.
    na pocieszenie zawsze jest to, że FF ma gorszy obrazek od średniego formatu
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  7. #1017
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Żaden aparat już nie będzie schodził jak ciepłe bułeczki, choćby nie wiem jakie cuda do niego włożyli. Producenci mogą liczyć co najwyżej na realizację bardzo ostrożnych planów sprzedażowych, jeśli produkt będzie wybitnie dobry. W większości przypadków ucieszą jednak, jeśli w ogóle uda im się cokolwiek zarobić albo stracić nie za dużo.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #1018

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    polska
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam wszystkich .... jestem tu nowy
    Olympus m 4/3 będzie może nie - kto to może wiedzieć ?
    Np. znana firma Kodak była i nagle nie ma... Samsung .... ze swoimi aparatami np. NX 300 był i cisza...
    Dlatego należy się cieszyć z tego co jest
    To są korporacje - specyficzny spośób myślenia - napewno nie kierują się interesem jednostek

  9. #1019

    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jagger Zobacz posta
    Kupiłem w czarny piątek em1 mkll w foto plus. Czekam na realizację paczki a tu postępów nie ma. Dzwonię dzisiaj do nich a informacja taka że sprzedaż olków ich przerosła i mają pusty magazyn dopiero jutro będzie nowa dostawa.
    Też kupiłem E-M1 mkII. U mnie czas oczekiwania na wysyłkę 1-3 tygodni.

  10. #1020

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez adamkrak1 Zobacz posta
    Też kupiłem E-M1 mkII. U mnie czas oczekiwania na wysyłkę 1-3 tygodni.
    A jakie były ceny na BF?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.