Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: E-510 + 14-54 z USA

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pol189 Zobacz posta
    Czy mi się wydaje, czy 14-54 przy najmniejszej ogniskowej nie "zakrzywia przestrzeni" tak jak ED14-42!?
    Dobrze Ci się wydaje. Kit robi sporą beczkę, 14-54 niezauważalną (jakąś tam pewnie robi).
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar pol189
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Gliwice
    Posty
    493
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    Dobrze Ci się wydaje. Kit robi sporą beczkę, 14-54 niezauważalną (jakąś tam pewnie robi).
    upsss Dało do myślenia....

    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Takiej, która przeszkadza, to nie ma....


    jak chcesz tablice to masz: http://optyczne.pl/117.6-Test_obiekt...Dystorsja.html
    Wielkie dzięki panowie! Przepraszam że w tym wątku to pytanie sie pokazało.


    .
    Zapraszam do komentowania moich zdjęć w galerii.
    Taki tam wątek z moimi różnistymi zdjęciami, oraz ślubno plenerowe zmagania.
    Poszukujesz ciekawych wtyczek do GIMPa zajrzyj koniecznie tutaj....

  3. #23
    Awatar e-bola
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Myślenice
    Posty
    55
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Witam...

    A tak właśnie wracając do zakupu E-510 w USA... Zdecydowałem się na ten zakup i w przyszły poniedziałek znajomy wylatuje. Do tego zakupu przekonały mnie w wiekszości posty na naszym forum... Mam jeszcze tylko pewne wątpliwości co do wyboru obiektywów i tutaj kolejny raz liczę na Wasze opinie. A więc w kicie można kupić body + 14-42 + 40-150 (nowy) i to kosztuje około 700$ (dodatkowo w zestawie jest karta CF 4GB, torba na aparat, akumulatorek z ladowarką i portfel na karty pamięci). No i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby kupić body + 14-42 a osobno dokupić 40-150 (stary) + pozostałe akcesoria... Ta druga opcja jest troszkę droższa i wyszłoby trochę ponad 800$ ale za to z lepszym obiektywem... A może najlepiej byłoby kupić body + 14-54 (cena też koło 800$)... Zastanawiałem się również nad kupnem body + 18-180 ale wybiliście mi to z głowy... No i jeszcze jedno pytanie czy warto odrazu kupić zestaw filtrów (UV + Polar + fluorescencyjny) - 25$ ??? Proszę Was udzielcie mi rady co najlepiej wybrać, biorąc pod uwagę że jestem amatorem i pewnie moje "focenie" będzie raczej standardowe (krajobraz, ludzie, budynki, kwiatuszki itp.)... Za poradę z góry dziękuję...

  4. #24
    | OlyJedi Awatar Warmik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    451
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    kup 14-54 i nowe 40-150
    filtry sobie podaruj, przynajmniej takie, co 3 sztuki razem kosztują 25 $



  5. #25
    S4INT
    Gość
    Na początek najlepiej body + 14-54 a później w razie potrzeby/ochoty dokupisz 40-150 choćby w polsce.
    Co do filtrów - nawet za darmo takich (tych konkretnych, o takiej wartości) nie bierz. Nie dość, że nie polepszą zdjęcia, to dodatkowo mogą zepsuć - przede wszystkim ostrość. Jak kupować filtry to tylko markowe (niestety dość drogie).
    Pozdrawiam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.