Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Jesli nie M.ZUIKO DIGITAL ED 12‑100 PRO to co ?

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Szeroko i niedrogo (i do tego jasno) to np. używany X-E2 + Sammy 12/2. Manualnie, ale nie boli bo od f/4 wszystko w zakresie ostrości. Aparat fajny po tych wszystkich aktualizacjach i do dostania za grosze.

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Z rozwiązań APS-C masz do wyboru Fuji, Sony albo Canona. Nie zaprzątaj sobie głowy jakością matryc czy obiektów - wszyscy Ci producenci idą łeb w łeb. Skoro wiesz, czego Ci brakuje w m4/3, znajdź to w APS-C, porównaj ceny i gabaryty, a następnie wybierz najbardziej korzystny wariant. Jeśli będziesz miała dylemat, podaj konkrety, a wówczas pomożemy Ci dokonać wyboru.

    Moim zdaniem zmiana systemu to najmniej korzystne rozwiązanie, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Zawsze kosztuje to niewspółmiernie dużo do wzrostu jakości.
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 5.08.18 o 22:22
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    U mnie podróżnicza trójca to 7-14, 12-40 i 40-150. Dodatkowo do tego 17 1.8. Wkurza mnie trochę waga 40-150, ale zastępowanei go 75 jakoś mi nie wychodzi, bo właśnie na ptaszory to za mało.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  4. #24
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Twoje rozwiązanie na pewno świetne jakościowo, ale trzeba trochę grosza wysupłać no i jak sam piszesz- dźwigać....

  5. #25
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    I to wszystko wyciagasz z torby na wyjeździe ? To ja leń jednak jestem, maks dwa szkła.

  6. #26
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    No do tego 2 body. Noszenie tego w tropikach, fakt jest mocno męczące, ale czego się nie robi dla hobby
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    ...ale czego się nie robi dla hobby
    Można sobie nawet wieszać ciężarki na sutkach i innych częściach ciała
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #28

    Dołączył
    Sep 2017
    Mieszka w
    Valence FR/Kourou (Gujana Francuska)/Warszawa
    Posty
    189
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    A tam, pewnie z wiekiem mu przejdzie. Plecy zaczna bolec jeszcze przed sutkami.

    A te 150mm to nie za krotko na ptaki? Nada sie ewentualnie na sepy=lub kondory, sa malo plochliwe . Choc czapelka rdzawoszyja na Twojej stronie zacna. Przy tej jakosci szkle to obrazek do kadrowania pewnie niezly

    Piekny zestaw, super jakosc, mozna pomarzyc . Choc przy pierwszym podejsciu od 40-150 odrzucil mnie troche waga. No i im bardziej podchodze do pierzastych, tym bardziej wydaje mi sie, ze jak juz mam dzwigac takie armaty, to niech to bedzie ciut wiecej tzn 300mm f 4.
    Ale na wyjazdy jakie obecnie mam to bym nie zabrala. Na fotowyprawe juz tak. Na wakacje rodzinne tez chyba nie. Ciezar okrutny jak na moje obecne mozliwosci fizyczne. Torba spora. Dla mnie lekki bagaz = mobilnosc=bezpieczenstwo w terenie, jesli jest sie samemu w przyrodzie na piechote, nartach, kajaku.
    Na lodz lub do kajaka to bym sie chyba bala, chociaz zdaje sie, ze Dobas z tym kajakuje.
    Ostatnio edytowane przez canimo ; 6.08.18 o 22:31

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Czapla o ile mnie pamięć nie myli była jeszcze z telekonwerterem. 210 jest krótkie, ale coś za coś. 100-400 na razie się nie dorobiłem i w podróż bym go nie zabrał. No chyba, że to stricte by była wyprawa na ptaszory.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.04.18, 09:23
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.