Strona 1392 z 1424 PierwszyPierwszy ... 392892129213421382139013911392139313941402 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13.911 do 13.920 z 14231

Wątek: Na co sie ostatnio wkurzylas/es?

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Chiński wirus czyni cuda, duchy starych forumowiczów powracają
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Duch powrócił już trochę wcześniej zwabiony zlotem

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Widziałem, ale bardziej mnie cieszy pozazlotowa aktywność ducha
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

| OlyJedi Awatar witia
    Mieszka w
    Zamość
    Siła reputacji
    148
    Moja galeria
    ano jest - aktualizowałem i JEST OK!!!
    Kurła - ile to nerw "kosztuje"
    Pozdrówka

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez witia Zobacz posta
    ano jest - aktualizowałem i JEST OK!!!
    Kurła - ile to nerw "kosztuje"
    Pozdrówka
    Gratuluję wytrwałości @witia
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Znalazłem dzisiaj w poczcie (Interia) mail hasłem "Zgrilluj reklamy" a poniżej przycisk "Zobacz jak".
    Mam już serdecznie dość spamu z dopiskiem "dostarczone przez Interię" więc oczywiście zobaczyłem i stąd mój wkurw.
    Przycisk przekierował mnie do strony która zażądała ode mnie danych, które już podałem przy zakładaniu konta. Podałem jednak i po naciśnięciu "Dalej" pokazał się napis:
    UWAGA!
    Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości reklamowych od INTERIA.PL skorzystaj z konta płatnego „Poczta bez reklam”. W przeciwnym wypadku cofnięcie zgody na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych, zgodnie z regulaminem kont pocztowych INTERIA.PL wymaga rozwiązania umowy o świadczenie usług udostępniania konta pocztowego - w takiej sytuacji wybierz opcję „Usuń konto”.

I jak tu się nie wkurzyć?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    257
    Moja galeria
    Na koncie xxxxxx.xxxxxxx@gmail.com nie mam żadnych problemów z spamem i reklamami bo ich nie ma. Nie wiem co prawda czy nie jest gdzieś ukryty "haczyk".
    Na koncie wp.pl, o2.pl. itp. zawsze masa spamu i reklam. Jakbym miał wyławiać przykładowo nadesłane prace w popRAWce ( z pośród dziesiątek i setek reklam) byłaby załamka gdyby konto pocztowe było na takich portalach.
    Ostatnio edytowane przez andtor2 ; 30.04.20 o 15:11
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Znalazłem dzisiaj w poczcie (Interia) mail hasłem "Zgrilluj reklamy" a poniżej przycisk "Zobacz jak".
    Mam już serdecznie dość spamu z dopiskiem "dostarczone przez Interię" więc oczywiście zobaczyłem i stąd mój wkurw.
    Przycisk przekierował mnie do strony która zażądała ode mnie danych, które już podałem przy zakładaniu konta. Podałem jednak i po naciśnięciu "Dalej" pokazał się napis:
    UWAGA!
    Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości reklamowych od INTERIA.PL skorzystaj z konta płatnego „Poczta bez reklam”. W przeciwnym wypadku cofnięcie zgody na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych, zgodnie z regulaminem kont pocztowych INTERIA.PL wymaga rozwiązania umowy o świadczenie usług udostępniania konta pocztowego - w takiej sytuacji wybierz opcję „Usuń konto”.

I jak tu się nie wkurzyć?
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Na koncie xxxxxx.xxxxxxx@gmail.com nie mam żadnych problemów z spamem i reklamami bo ich nie ma. Nie wiem co prawda czy nie jest gdzieś ukryty "haczyk".
    Na koncie wp.pl, o2.pl. itp. zawsze masa spamu i reklam. Jakbym miał wyławiać przykładowo nadesłane prace w popRAWce ( z pośród dziesiątek i setek reklam) byłaby załamka gdyby konto pocztowe było na takich portalach.
    Dobra rada, posłuchajcie starego informatyka
    Można oczywiście założyć konto płatne i będzie bez reklam.
    Można - jak ktoś stawia stronę internetową to wraz z domeną dostajesz komplet kont internetowych i pocztowych. Domena kosztuje różnie w zależności od dostawcy. Ja mam za 12 zł rocznie.
    Można też mieć całkiem za darmo i bez reklam, -> instalujemy przeglądarkę Vivaldi (to taka ulepszona Opera) a w prezencie gratisowo konto e-mail bez reklam.
    Konto będzie przykładowo wyglądało tak:
    andtor2@vivaldi.net
    hemuciątko@vivaldi.net
    Pasuje ?
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    257
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ...
    Można oczywiście założyć konto płatne i będzie bez reklam.
    Można - jak ktoś stawia stronę internetową to wraz z domeną dostajesz komplet kont internetowych i pocztowych. Domena kosztuje różnie w zależności od dostawcy. Ja mam za 12 zł rocznie.
    Można też mieć całkiem za darmo i bez reklam, -> instalujemy przeglądarkę Vivaldi (to taka ulepszona Opera) a w prezencie gratisowo konto e-mail bez reklam.
    Konto będzie przykładowo wyglądało tak:
    andtor2@vivaldi.net
    hemuciątko@vivaldi.net
    Pasuje ?
    Bogdan, mi powiedzmy tak średnio pasuje. Czy raczej nie potrzebuję. Gwarantujesz, że na tym vivaldi.net za rok, dwa będzie bez reklam ?
    Na konto pocztowe popRAWki, (gmail.com) przez prawie 4 lata naprawdę nie doświadczyłem reklam, spamu (chyba, że praca wysłana została potraktowana jako spam, a tak kilka razy się zdarzyło).
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Można oczywiście ...
    Można oczywiście ale konto na Interii założyłem ponad 20 lat temu i wielu znajomych oraz instytucji, które kiedyś wymagały podania adresu, znają ten adres.
    Dziś już nie jestem w stanie odtworzyć komu podawałem i kogo powiadomić o zmianie. Można to oczywiście olać ale może ktoś w ważnej sprawie nie będzie mógł się ze mną skontaktować?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA