Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Olympus LS-100 kilka pytań

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Olympus LS-100 kilka pytań

    Witam.
    Na wstępie zaznaczam, żę jesetm osobą niewidomą.
    Założyłem wątek bo chciałbym się dowiedzieć nieco o rejestratorze Olympus LS-100
    Jeśłi ktoś posiada byłbym wdzięczny za sprawdzenie funkcji które poniżej opiszę.

    1. Znaczniki w plikach mp3 są na stałe, nie znikają po wyłączeniu urządzenia
    2. Urządzenie rozpoznaje katalogi, można dodawać audioksiążki każda w osobnym katalogu.
    3. Ma opcję zapamiętywania momentu zatrzymania odtwarznia - po ponownym uruchomieniu można wznowić odtwarzanie od momentu zakończenia
    4. Posiada kalendarz z możliwością zapisywania notatek głosowych w danym dniu
    5. Opcja odtwarzania jednego pliku - po zakończeniu przechodzi w stan pausy i trzeba kliknąć play, aby odtwarzał kolejny z listy
    6. Opcja odtwarzania całego katalogu - utwór po utworze
    7. Obudowa metalowa
    8. Wbudowany glośniczek

    Jeśli ktoś posiada LS-10 i chwilkę czasu prosiłbym o sprawdzenie tych opcji. Wiem, wiem, urządzenie to jest mocno zaawansowane i nie wykorzystam jego możliwości w pełni, a nawet w niewielkiej jego części, ale chodzi o przewdnik głowosy w jaki jest wyposażony więc może z niego koarzystać osoba niewidoma. Do tej pory korzystałem z DM-5 i trochę mu brakowało pewnych opcji, przsesiadłem się na DM-7, ale to jest porażka, pomijam fakt, zę DM-7 to plastik, ale jakość nagranego materiału pozostawia wiele do życzenia - kiepskie mikrofony - w porównaniu do DM-5 to zabawka dlatego chciałbym przesiąść się na LS-100

    Z góry dziękuję za pomoc
    Ostatnio edytowane przez mulloG ; 18.02.18 o 18:15

  2. #2
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.233
    Siła reputacji
    336
    Moja galeria
    Poproszę o pomoc @Jack. mam nadzieję że powyjaśnia On wszystkie wątpliwośći.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #3
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mulloG Zobacz posta
    1. Znaczniki w plikach mp3 są na stałe, nie znikają po wyłączeniu urządzenia
    2. Urządzenie rozpoznaje katalogi, można dodawać audioksiążki każda w osobnym katalogu.
    3. Ma opcję zapamiętywania momentu zatrzymania odtwarznia - po ponownym uruchomieniu można wznowić odtwarzanie od momentu zakończenia
    4. Posiada kalendarz z możliwością zapisywania notatek głosowych w danym dniu
    5. Opcja odtwarzania jednego pliku - po zakończeniu przechodzi w stan pausy i trzeba kliknąć play, aby odtwarzał kolejny z listy
    6. Opcja odtwarzania całego katalogu - utwór po utworze
    7. Obudowa metalowa
    8. Wbudowany glośniczek
    1. Tak, znaczniki nie znikają.
    2. Nie. Tylko domyślne foldery A - F
    3. Nie posiada
    4. Nie posiada
    5. Tak. Należy to ustawić w menu odtwarzania. Opcja - Playback - ONE FILE
    6. Tak, jak wyżej, tylko, że w tej opcji wybiera się - LIST
    7. Tak, w całości metalowa
    8. Tak, posiada głośniczek
    Edit: zapomniałem dodać, że przewodnik głosowy jest w języku angielskim
    Ostatnio edytowane przez Jack ; 19.02.18 o 11:46 Powód: uzupełnienie informacji

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    @Jack dzięuję za informacje.
    No i już wiem, żę niestety muszę pozostać narazie na dM-7.
    Istotna jest dla mniem możliwość dodawania katalogów, a raczej ich rozpoznawanie oraz odtwarzanie od ostatniego zatrzymanego momentu.

    Pozdrawiam.
    Chciałem dodać jakie podziękowania czy coś w tym stylu, ale nie udało mi się namierzyć - sorki

Podobne wątki

  1. Olympus E-PL7: kilka pytań o aparat i nie tylko :)
    By ErykS in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 19.07.16, 17:44
  2. Olympus Viewer 3 - RAWy/ORFy - pytań kilka
    By mkol in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26.04.16, 16:03
  3. olympus e-420 kilka pytań
    By mixtat in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14.10.10, 11:03
  4. Olympus C-725UZ - kilka pytań
    By root in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8.01.07, 12:05
  5. Kilka pytań przed zakupem Olympus FE-115 i FE-130.
    By teachermath in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19.06.06, 20:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.