Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 132

Wątek: Wystawa Roberta Nawary (Willow32)

  1. #1
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria

    Wystawa Roberta Nawary (Willow32)

    Robert Nawara (Willow32) - nasz klubowy kolega zgodził się rozpocząć cykl wystaw fotograficznych Olympusclub.pl. Robert wybrał 28 zdjęć, które mają dla niego największe znaczenie. Prezentujemy je na pierwszej stronie klubu, oraz w galerii tu.
    W artykule na pierwszej stronie portalu powinno znaleźć się kilka pytań do autora. Doszedłem jednak do wniosku, że zamiast zadawać sztampowe pytania, utworzę na forum wątek, w którym Wy - szanowni klubowicze - będziecie mogli zapytać Roberta o tajniki jego warsztatu. Robert będzie odpowiadać na pytania. Z najciekawszych pytań i odpowiedzi autora po tygodniu stworzymy prawdziwy Wywiad 2.0 .
    Wystawa Roberta potrwa miesiąc. 19 maja 2008 prezentacja zdjęć kolejnego klubowicza.
    Zapraszam wszystkich do dyskusji, a Roberta proszę o cierpliwość przy odpowiadaniu.
    Ostatnio edytowane przez RadioErewan ; 19.04.08 o 03:01
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  2. #2
    rocco
    Gość
    Doskonały pomysł, brawo.
    Także brawa dla Willowa, jest pierwszy

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    extra pomysł i ładne foty

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    to jest ekstra pomysł i realizacja, raz dla wyróżnienia Autorów którzy potrafią posługiwać się aparatem i tworzyć piękne zdjęcia, dwa, że Olympusem można robić wspaniałe kadry, trzy, w ramach wywiadu podpytać o warsztat, atmosferę przy sesji i wiele innych. Ponadto gratuluję Willowowi 32 gdyż swoim poziomem prac w pełni na ta zasłużył.
    pozdrawiam Wiejo

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Bomba pomysl. Lece poogladac zdjecia, potem wroce z pytaniami
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar paakayttaja
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Rybnik / Jyväskylä
    Posty
    1.092
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria
    Zapewne dostanie się mi po głowie, ale... szanowny Pan Robert potrzebuje dużego audytorium, aby pochwalić się swym dorobkiem i zdradzić tajniki swej pracy przy poklasku gawiedzi oglądającej nagie ciała...? Do tego potrzebny jest "wywiad"? Z całym szacunkiem, ale raz pytałem o coś na PW i do dziś nie dostałem odpowiedzi.

    ...ja dziękuję za taką "uczynność." Za cenne wskazówki dziękuję np. Dzemskiemu. AVE!
    Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez daghda Zobacz posta
    Zapewne dostanie się mi po głowie, ale... szanowny Pan Robert potrzebuje dużego audytorium, aby pochwalić się swym dorobkiem i zdradzić tajniki swej pracy przy poklasku gawiedzi oglądającej nagie ciała...? Do tego potrzebny jest "wywiad"? Z całym szacunkiem, ale raz pytałem o coś na PW i do dziś nie dostałem odpowiedzi.

    ...ja dziękuję za taką "uczynność." Za cenne wskazówki dziękuję np. Dzemskiemu. AVE!
    daghda, nigdy nie pozostawiłem nikogo bez odpowiedzi, wielu użytkowników tego forum pisało do mnie z różnymi pytaniami zawsze starałem się pomóc. Szkoda że nie przyszło Ci do głowy że wiadomosć mogła do mnie nie dojść, czy próbowałeś ponowić zapytanie? Nie wiem dlaczego próbujesz mnie teraz stawiać w złym świetle, pewnie jakies powody masz. Co do samej wystawy, nie był to mój pomysł i moja inicjatywa, ale owszem, jak każdy autor pokazujący swoje prace na forum publicznym chcę mieć jak największe audytorium a i poklaskiem nie pogardzam. A jeśli zechcesz zobaczyć prace na wystawie zobaczysz ze nagich ciał tam za wiele nie ma.
    Pozdrawiam
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  8. #8
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez daghda Zobacz posta
    Zapewne dostanie się mi po głowie, ale... szanowny Pan Robert potrzebuje dużego audytorium, aby pochwalić się swym dorobkiem i zdradzić tajniki swej pracy przy poklasku gawiedzi oglądającej nagie ciała...? Do tego potrzebny jest "wywiad"? Z całym szacunkiem, ale raz pytałem o coś na PW i do dziś nie dostałem odpowiedzi.

    ...ja dziękuję za taką "uczynność." Za cenne wskazówki dziękuję np. Dzemskiemu. AVE!
    Eh wszystkie członki opadają.

    BTW. wystawa zapoczątkowała cykl, pomysłodawcą był Radek. Pierwszy raz to miało ruszyć zanim Ty na to forum trafiłeś, niestety wtedy się nie udało, wtedy też to zaczeliśmy od willowa, więc jak teraz mogło być inaczej ?

    Mamy już kolejne osoby, będzie fajnie, przecież o zabawe chodzi, chyba zę sie myle.

    Cieszę sie że sie chłopak zgodził - po poprzednim niewypale.
    było sobie życie

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar paakayttaja
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Rybnik / Jyväskylä
    Posty
    1.092
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria
    @ Willow - wiadomość w skrzynce, zakładka "wysłane-odebrał" (bo tak to się wtedy pokazywało) wskazywała, że jednak ją przeczytałeś. Staram się być rozsądny i nie czepiać się o pierdoły. Na ponowienie odpowiedzi nie miałem praktycznie czasu.

    Nie mam zamiaru Cię ani obrazać, dyskredytować czy cokolwiek innego - raczej niezadowolenie z faktu, że wyszło tak a nie inaczej... Mniejsza z tym, nie bierz tego jako ataku na swoją osobę.

    Na wystawę zerknę, choć mnie raczej interesuje kwestia techniczna. Ale studia i tak nie mam i raczej się na to nie zanosi. Wskazówki są jednak zawsze mile widziane.

    @ Fotomic - możliwe, że jestem za krótko na forum, ale wierz mi - są czasem pewne rzeczy i osoby (oraz ich poczyniania), które czasem zniechęcają do odwiedzin. Ja wiem - zaraz mi ktoś powie, że jak się nie podoba to... O swoich pomysłach nigdzie nie piszecie (a przynajmniej nie zauważyłem tego), więc czasm trudno za Wami nadgonić

    Robicie kawał dobrej roboty (administracja, mod'owie i parę osób pstrykających naprawdę rewelacyjne obrazy), róbcie to dalej bez względu na moje marudzenie. Jak to się mówi - marudzę, więc jestem? :P

    S přátelským pozdravem z Jihomoravského Kraje
    Daghda.
    Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Ja mam pytanie do wywiadu - czy mógłbyś opowiedzieć w kilku zdaniach o swojej pierwszej sesji z naga modelką (modelką - nie żoną ) - interesują mnie przede wszystkim twoje emocje (jesli coś pamiętasz jeszcze )

Podobne wątki

  1. Negatywy Roberta Capy odnalezione
    By Smerf Maruda in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12.05.09, 15:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.