Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 132

Wątek: Wystawa Roberta Nawary (Willow32)

  1. #121
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    297
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Chciałbym tylko napisać, że bardzo podobają mi się fotki Willowa - zarówno te z wystawy jak i osobistej galerii - obejrzałem pewnie wszytskie - oczywiście mam te bardziej ulubione i te mniej, niejmniej jednak jestem pod wrażeniem i życzę w przyszłości samych sukcesów zawodowych, bo jak zauważyłem z wielu wątków Willow traktuję sprawę fotografii bardzo poważnie i profesjonalnie.
    Myślę, że jeśli za jakiś czas ujrzę zdjęcie Twojego autorstwa na okładce jakiegoś poczytnego pisma to rozpoznam je bezbłędnie
    Pozdrawiam
    "Gdyby teoria sprawdzała się w praktyce nie musielibyśmy praktykować sprawdzianów teoretycznych teoretycznie bardzo praktycznych, ale w praktyce nie sprawdzalnych..."

  2. #122
    | OlyJedi Awatar Karina
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Łaziska Górne
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez daghda Zobacz posta
    Zapewne dostanie się mi po głowie, ale... szanowny Pan Robert potrzebuje dużego audytorium, aby pochwalić się swym dorobkiem i zdradzić tajniki swej pracy przy poklasku gawiedzi oglądającej nagie ciała...? Do tego potrzebny jest "wywiad"? Z całym szacunkiem, ale raz pytałem o coś na PW i do dziś nie dostałem odpowiedzi.

    ...ja dziękuję za taką "uczynność." Za cenne wskazówki dziękuję np. Dzemskiemu. AVE!
    Ja tam nie zostałam bez odpowiedzi

    ----
    fajny pomysł z tą wystawą

  3. #123
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar paakayttaja
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Rybnik / Jyväskylä
    Posty
    1.092
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Wystawa Roberta Nawary...
    19-04-08 08:45
    co za bzdury, nawet nie oglądałeś zdjęć, dzieci to też nagie ciała ? Myślenie nie boli.


    Chciałem podziękować jakiemuś "skrytobijcy" za ten minus - zastanawiam się, od kiedy wyrażanie własnego niezadowolenia i zdania jest złe? Myślenie nie boli, szanowny autorze minusa - galerię Roberta oglądam regularnie, na forum przewijają się głównie akty dorosłych kobiet a nie dzieci. Nie o nie mi chodziło w moim wcześniejszym poście. Nie "zgadaliśmy się" z Robertem ale jego post uspokoił moje pytania i niezadowolenie. Podziwiam go za profesjonalizm pracy, jaką wykonuje - ale zdaje się, że nie muszą już mnie kręcić wszystkie gołe baby, jakie widzę na zdjęciach? Krytyka krytyką, ja trochę za ostro wcześniej Robertowi napisałem ale mówię - pomyliłem się "na wyrost. Cała reszta powyżej.

    Za to budzi się we mnie obawa, że za każde swoje "nieprzychylne" i krytyczne słowo mogę dostać minusa. Absolutnie absurdalne. Ja poproszę o wyłączenie reputacji w moim profilu, piszę to z pełną świadomością. Foch z przytupem.

    S pozdravem
    Damian.
    Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

  4. #124
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez daghda Zobacz posta
    Wystawa Roberta Nawary...
    19-04-08 08:45
    co za bzdury, nawet nie oglądałeś zdjęć, dzieci to też nagie ciała ? Myślenie nie boli.


    Chciałem podziękować jakiemuś "skrytobijcy" za ten minus - zastanawiam się, od kiedy wyrażanie własnego niezadowolenia i zdania jest złe? Myślenie nie boli, szanowny autorze minusa - galerię Roberta oglądam regularnie, na forum przewijają się głównie akty dorosłych kobiet a nie dzieci. Nie o nie mi chodziło w moim wcześniejszym poście. Nie "zgadaliśmy się" z Robertem ale jego post uspokoił moje pytania i niezadowolenie. Podziwiam go za profesjonalizm pracy, jaką wykonuje - ale zdaje się, że nie muszą już mnie kręcić wszystkie gołe baby, jakie widzę na zdjęciach? Krytyka krytyką, ja trochę za ostro wcześniej Robertowi napisałem ale mówię - pomyliłem się "na wyrost. Cała reszta powyżej.

    Za to budzi się we mnie obawa, że za każde swoje "nieprzychylne" i krytyczne słowo mogę dostać minusa. Absolutnie absurdalne. Ja poproszę o wyłączenie reputacji w moim profilu, piszę to z pełną świadomością. Foch z przytupem.

    S pozdravem
    Damian.
    tak to byłem ja, zasada działania reputacji jest właśnie taka, z tego co się dowiedziałem to moderatorzy mają tak nie karać, mamy inne metody. Minusa Ci usunięto.

    Pozdr.
    było sobie życie

  5. #125
    | OlyJedi Awatar festin
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Pruszków
    Posty
    119
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Wprawdzie to wątek, w którym mamy zadawać pytania, ale chyba nikt nie będzie miał mi za złe jak zacznę od przysłowiowej wazeliny
    Nie będę oryginalny i powiem, że jestem pod nieustanym wrażeniem prac Willow'a
    W zasadzie pytania które chciałbym zadać już tu padły, może z wyjątkiem jednego
    Generalnie fotografujesz piękno. Piękne kobiety, o idealnych kształtach, z perfekcyjnym makijażem i jedwabistą skórą.
    Nie masz czasami dosyć ? Nie robi Ci się czasami trochę niedobrze od tych "słodyczy" ? .
    Ja na przykład bardzo chętnie, zobaczyłbym wykonany przez Ciebie ( czyli perfekcyjny technicznie ) portret jakiegoś "żywego" człowieka

    Wielkie brawa dla za pomysł zrobienia tej wystawy (z wywiadem ) i następnych

  6. #126
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    dzięki festin, co do pytania to powiem tak, nie mam dość i nie wydaje mi sie abym kiedykolwiek mógł miec dość Dużo się jeszcze muszę nauczyć, poziom zdjęc znacznie podnieść, na tym etapie nie ma opcji abym miał dość
    pozdrawiam
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  7. #127
    | OlyJedi Awatar sam13
    Dołączył
    Nov 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    351
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Robercie na początku dzięki za cenne uwagi jakie mi przesłałeś bo warto zdobywac wiedzę jeżeli sie chce coś osiagnąć

    Jako że wątek mówi o zadawaniu pytań to i ja mam tzn. czy byłaby szansa żebyś wkleił przykład jakiegoś swojego zdjecia i do tego szkic lub drugie zdjecie "warsztatu" tzn. ustawienia do tego zdjecia światła i zastosowanego sprzętu?

    Jak sam zauważyłes u mnei światło to moja pięta achillesowa wiec nie ukrywam że z chęcią bym zobaczył jak powinno być rozstawione aby wykonać jedno z takich Twoich zdjeć.

    Pozdrawiam.

  8. #128
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    zobaczymy co da się zrobić
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  9. #129
    | OlyJedi
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Zabrze
    Posty
    62
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Idea warsztatów żyje??
    E-3, HDL-4, ZD50, FL50R, + cała masa rzeczy które bardzo chciałbym mieć, a jeszcze nie mam...

  10. #130
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    idea warsztatów jest wiecznie żywa cierpliwości, przeciez pisałem na PW że pierwszy możliwy termin to druga połowa czerwca, na razie mamy pierwszą połowę...maja
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

Podobne wątki

  1. Negatywy Roberta Capy odnalezione
    By Smerf Maruda in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12.05.09, 15:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.