Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 132

Wątek: Wystawa Roberta Nawary (Willow32)

  1. #21
    | OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    Posty
    2.579
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Wygląda to tak:


  2. #22
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria

  3. #23
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    to z tym zdjęciem jest coś nie tak:




    Smerf kilkaj w zdjecia
    było sobie życie

  4. #24
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    ok, już po sesji więc moge zacząć odpowiadać
    po pierwsze jeszcze do daghdy, może poprostu zadaj to pytanie jeszcze raz tutaj, jeżeli będę potrafił odpowiem...

    Zanim zacznę chciałbym bardzo podziękować Radkowi za to wyróżnienie, na forum jest całkiem spora grupka ludzi którzy potrafią sprawnie operować aparatem, jednak padło na mnie i to ja rozpoczynam, nomen omen bardzo fajny cykl indywidualnych wystaw
    Dzięki Radek

    a teraz pytanie od mariusha
    jak mógłbym zapomnieć, takich wydarzeń się nie zapomina Emocje były i to duże ale bynajmniej nie związane z tym że przede mną stoi naga dziewczyna (w zyciu zdarzało mi się to niejednokrotnie ) Miałem obawy czy zrobię dobre zdjęcia, (zawsze kiedy fotografuję niekomercyjnie, najważniejsze dla mnie jest zeby modelka była zadowolona), tak więc moją głowę zaprzątały sprawy związane ze światłem, kadrowaniem itp...W każdym razie sesja przebiegła sprawnie, a modelka ze zdjęć zadowolona była
    Mam nadzieję ze odpowiedź Cię usatysfakcjonowała mariush?

    PS.Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i gratki
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  5. #25
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    To ja sie ustawiam w kolejce, chyba tam za Rafałem jestem, nie wiem dokłądnie

    Mianowicie:

    Willow, masz żonę prawda, tak mi sie wydaje. Ano, może to za osobiste pytanie ale pytam. Jak to u Ciebie wygląda, mówisz: "kochanie to Ty sobie pooglądaj TV, ja idę porobić dziewczynom zdjęcia ?" , a może to żona Ci mówi "Kochanie idź sie rozerwij ja zrobię coś w domu", porządki, tv, czy co tam. Czy może współpracujecie razem ? Mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi.
    było sobie życie

  6. #26
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Rafał, co do pierwszego pytania odpowiedź jest praktycznie w mojej odpowiedzi dla mariusha, poprostu mam na głowie inne sprawy które totalnie mnie absorbują
    Co do drugiego pytania nie, nie całuję modelek, po sesji natomiast zdarza się ze modelka żegnając się ukradnie mi całusa

    Co do problemu ze zdjęciem, żeby uzyskać efekt kadru jak ze starego filmu, dodałem w PSie dosć sporo lens bluru, być może on jest winowajcą tego zamieszania
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    fotomic, oczywiście że rozumiem a nawet powiem więcej wiedziałem ze o to właśnie zapytasz Pozwolisz ze odpowiem szerzej przy czym być może wyprzedzę kolejne pytanie
    Problemy z aktem są 2, (dla kawalerów w sumie jeden ) Pierwszy to modelka, ten dotyczy wszystkich i wbrew pozorom nie jest to duży problem jeśli spełni się znów 2 podstawowe warunki, mianowicie dobrze portretuje ludzi a zwłaszcza dziewczyny (o wiele łatwiej przekonać dziewczynę do tego zeby się rozebrała jeśli wcześniej zrobi jej się dobre zdjęcia portretowe) a drugi, na sesji trzeba stworzy dobrą atmosferę, dziewczyna musi czuć się komfortowo. To tak ogólnie i z grubsza zeby nie przynudzać. Drugi, znacznie trudniejszy do przeskoczenia problem, to zgoda drugiej połówki, robienie takich zdjęć w tajemnicy przed swoją życiową partnerką to conajmniej szalony pomysł Ja rozwiązałem go w taki sposób że wiedząc iż lubi i czuje klimaty wizażowe, wysłałem ją na szkolenie z wizażu, po ukończeniu którego została moją osobistą wizażystką. Jest zawsze, no prawie zawsze przy moich sesjach więc, jak to się mówi, ma na wszystko oko. Dzięki temu w domu mamy spokój a ja mam świetnego współpracownika
    Ostatnio edytowane przez willow32 ; 19.04.08 o 19:27 Powód: Automatyczne scalenie postów
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Uważam, że Willow na Forum jest dużą osobowością, jego zdjęcia są rozpoznawalne i mają dużą rzeszę fanów. W pełni zasługuje na wyróżnienie.
    Jestem z innej bajki ale jakież to ma w tym momencie znaczenie
    Szacun.

  8. #28
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Dzięki za rzeczową odpowiedź(skąd wiedziałeś że zapytam), HA ale kolejne pytanie mam inne.

    CÓRA, macie śliczną córkę, teraz wiem że na sesje udajecie się wspólnie i każde z Was ma jakieś zadania do wykonania, a co z córką, jeździ z Wami i się przygląda ? Czy kiedykolwiek była ? Czy może wykazuje się tutaj opiekunka/dziadkowie ?
    było sobie życie

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar paakayttaja
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Rybnik / Jyväskylä
    Posty
    1.092
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez willow32 Zobacz posta
    do daghdy, może poprostu zadaj to pytanie jeszcze raz tutaj, jeżeli będę potrafił odpowiem...
    Jak to znajdę to się odezwę Tylko ze teraz to już mustarda po obiedzie... ale o światło zapytam i jak zmiękczać skórę, żeby foty nie wygladały jak maszkarony po dyskotece.

    PS: omluvám se, że się czepiałem wcześniej...
    Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

  10. #30
    | OlyJedi Awatar willow32
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    1.203
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    agapiet dzięki

    fotomic, to pytanie i to "skąd biore modelki" to najczęstsze pytania jakie dostaję od ludzi, więc oczywiste było że i tutaj padnie no a w kwestii Weroniki, faktycznie to jest czasami problem, na szczęście tylko czasami bo większość sesji robię w tygodniu kiedy Weronika jest w przedszkolu. Kiedy zdażają się sesje komercyjne z którymi wiąże się kilkudniowy wyjazd, na odsiecz przybywa babcia Ale kiedy trafiają się sesje krótkie w godzinach popołudniowych (sporadycznie) to Weronika asystuje, często gęsto pokazując modelką pozy (Weronika to prawie zawodowa modelka, można ją zobaczyć w najnowszym katalogu Wójcika http://www.wojcik.com.pl/index-kol-2008a.html Zdjęcia nie są mojego autorstwa, nie zrobiłbym tym dzieciakom takiej krzywdy )

    daghda, co do wygładzania to ja w 90% przypadków używam metody którą opisałem w tutku który jest zamieszczony na Portalu OC. Natomiast co do pytań tech związanych ze światłem, jestem do dyspozycji
    Ostatnio edytowane przez willow32 ; 19.04.08 o 20:43
    http://www.robertnawara.digartfolio.pl/

    E-1 ZD14-54 FL-36 A850 135 f/1.8 85f/1.4 50f/2.8 20-35 f/3.5-4.5

Podobne wątki

  1. Negatywy Roberta Capy odnalezione
    By Smerf Maruda in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12.05.09, 15:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.