Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Kalendarz 2018

  1. #11
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    305
    Moja galeria
    Pomysł kalendarza powrócił, super.
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  2. #12
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bzyku Zobacz posta
    Olympus, Canon, Nikon... A ja mam Pentaxa, ale emocjonalnie jestem związany z tym forum. Co w takim przypadku?
    Dwa piwa, na każdą nogę

  3. #13
    | OlyJedi Awatar ziemia01
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    2.200
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    A gdzie będzie można zapisać się na kupno kalendarza?

  4. #14
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    @Jacek_Z, pytanie do Ciebie!
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  5. #15
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.589
    Siła reputacji
    82
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ziemia01 Zobacz posta
    A gdzie będzie można zapisać się na kupno kalendarza?
    Dystrybucja poprzez sklep cyfrowe.pl wysyłkowo, lub odbiór osobisty w sklepie cyfrowe w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie. Punkt 1.8 przydługiego regulaminu Może tez ktoś kupić kilka sztuk i rozprowadzić wśród kumpli.

    PS - do tej pory blisko 10 osób nadesłało coś około 30 zdjęć. Większość z nikoniarzy, kilku z canon-board i NIKT z olyclubu. Zostało 10 dni.

  6. #16
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.589
    Siła reputacji
    82
    Moja galeria
    Małe sprawozdanko oraz uwagi co do tego co nadsyłacie.
    Zostało 9 dni (niecałe) - 20.10 koniec nadsyłania prac.
    Mam zdjęcia od 10 osób, 7 z nikoniarzy, 2 z canon-board, 0 z Olympusclubu, 1 z Fujifilm.
    Prawie każdy czegoś w zgłoszeniu nie dopełnił i nawiązywałem korespondencje mailową.
    O dziwo poza jedną osobą wszyscy poprawnie nadawali nazwę plikom. Za to nagminnie pomijano sprzet jakim wykonano zdjęcia, a exify często są szczątkowe jeśli chodzi o te informacje (po obróbce część danych jest wycinana - zależy od programu). Większość nie nadała nazw zdjęciom. Nie jest to konieczne, ale pożądane.
    1 osoba przysłała zdecydowanie za małe pliki - długi bok ledwo ponad 2 tys pikseli, poprosiłem o większe - czekam.
    1 osoba nadesłała w mailu 2 pliki i .. to wszystko, zero tekstu. Nazwa pliku nie zawiera nicka, jest to nazwa pliku taka nadana w body (to ta osoba od Fujifilm - proszę o kontakt). Nie znam imienia, nazwiska, nicka, jakie forum - nie wiem jak mam szukac kontaktu, na mój mail zwrotny sprzed kilku dni nadal nie ma reakcji. Bez nicka i bez imienia i nazwiska zdjęcia nie będą rozpatrywane bo nawet nie wiadomo jak je podpisać.
    Jeśli odliczyć "anonima" i tego co dał za małe pliki to mamy 8 zestawów zdjęć, 38 kadrów. Przeważają świetne fotki, na szczęście. Są dwa zgłoszenia z CB, nienajgorsze, więc pojawią się zdjęcia z canon-board.
    Martwi brak zgłoszenia kogokolwiek z Olympusclubu, są w kalendarzu zarezerwowane minimum 2 miejsca na zdjęcia z tego forum. Wystarczy przysłac byle co (to żart) i się załapie ktoś na kalendarz.
    Pewnie jak zwykle najwięcej prac przyjdzie pod koniec. Ale nie zwlekajcie, bo może zestaw będzie miał braki, a w ostatni dzień nie zdążycie ich uzupełnić.
    Zastanawiam się czy wysyłacie pod dobry mail - miedzy słowami forum i foto jest litera o - forumofoto@gmail.com
    Ja każdemu odpisuje, więc jeśli nie dostaniecie maila zwrotnego tzn że wasz mail nie dotarł do mnie.

  7. #17
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Coś Cienko, a tyle było marudzenia, tyle gadania... Coś mi się widzi, że nie chcecie widzieć zdjęć OlyTalibów w między systemowym kalendarzu.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  8. #18
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Ja się przymierzam do wstawienia kilku propozycji, ale od miesiąca mam ogromne problemy z czasem i nie mam kiedy przygotować plików. Może w weekend się uda - ale pewności niestety nie mam.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #19
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.589
    Siła reputacji
    82
    Moja galeria
    Widzę, że czas się znalazł, zdjęcia doszły

    Mała relacja z linii frontu
    Na ten moment - 18 autorów, 77 zdjęć. Jedna kobieta, 17 facetów
    8 zgłoszeń z forum canona, 1 z olympusclubu, 9 z nikoniarzy (w tym jedno zrobione Fujifilm)
    O dziwo obrodziło zdjęciami zimowymi w tym roku. O dziwo - bo zawsze zimy brakowało. A teraz brakuje pozostałych pór - lata, jesieni, wiosny To wcale nie znaczy, że chcemy krajobrazy.

    Jak nadsyłacie duży zestaw zdjęć to układając go pomyślcie o dwóch aspektach:
    1. Nie nadsyłajcie 6 zdjęć gdzie są różne ujęcia stada dzików - jeden dzik, 3 dziki, stado dzików, stado inaczej ustawione itp. Bo gdyby GTK je wszystkie dało pod głosowanie to zdjęcia te wzajemnie odbierałyby sobie głosy. Oczywiście to taki przykład, nkit dzików nie nadesłał, nie chciałem nikogo urazić. Ale są zestawy gdzie jest jeden temat w różnych wariacjach.
    2. Makrofotografia - motyl albo żabka - ludzie takie coś zaakceptują. Wstrętny robal, nawet jak dobra fotka - to nie za bardzo ludzie chcą na to patrzeć przez miesiąc. I potem nie głosują na takie zdjęcie.

    Liczę na dobry finisz. Miejsca na kalendarzu czekają Canonierzy się podłączyli całkiem solidnie.
    Niech nie będzie narzekania, że (może tak być) jest mało zdjęć z Olków. Jak nie nadeślecie to siłą rzeczy będzie mało.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15.10.17 o 00:11

  10. #20
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Weźcie wrzućcie gołą... glistę(albo babę, z braku laku) No nie Olek nie ginie, jak rany!

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Errata:
    Właśnie dostałem PM z następującymi obawami:
    Cytat Zamieszczone przez klubowicz/ka/ątko
    eetam... to Jacek_Z prowadzi to tylko foty Nikona i Cannona będą...
    Do Waszej wiedzy: Nie! To kalendarz C, N, OC i zdjęcia mają być z tych trzech for, a ponieważ Jacek_Z od lat ciągnie tę imprezę na dwu pozostałych
    forach(z dobrym skutkiem), więc niech ciągnie i nasze udziały.
    Jednak jak będą narzekania zamiast zdjęć, to na co możemy liczyć? Tyle czasu minęło i jedno zgłoszenie... a pisania będzie! A teorii spiskowych - o Matko Huca!!
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

Podobne wątki

  1. Kalendarz 2015
    By hades in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 773
    Ostatni post / autor: 31.01.15, 20:12
  2. Kalendarz
    By niani in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27.12.08, 15:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.