Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: 5 najlepszych luster według pcworld

  1. #61
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    jvad, sądzę że to kwestia spróbowania a nie gdybania....
    Musisz kiedyś spróbować, wziąć (pożyczyć) coś z tej serii, ale najtrudniejsze jest nastawienie się. Wtedy na 100% będziesz autorytetem w tym względzie, na razie na 50%
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  2. #62
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar black_bird
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    w tamtym kościele to nie wiem czy 25600 by starczyło........... mały wiejski kościółek, drewno (ciemny brąz) małe okienka, oświetlenie symboliczne............ bez sznas

    od jakiegoś czasu w życiu wyznaje pewną zasadę: ułatwiać sobie a nie utrudniać

    na ciemnice wolę FF, na bagna i zwierzątka wolę uszczelnienia, tanie jasne tele i jak najwiekszy crop...........

    zależnie od sytuacji po prostu
    te foty ze slubu sa gdzies do obejrzenia?

  3. #63
    th3big
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez rocco Zobacz posta
    Chodzi Ci o D300?
    Podobno ISO 100 to tam jest jakies emulowane czy coś...
    Nie chodzi mi o konkretny aparat. Miałem na myśli nacisk jaki producenci kładą na wysokie ISO i zauważalny kompromis przy niższych czułościach.

    Pozdrawiam...

  4. #64
    rocco
    Gość
    Rozumiem, coś za coś.

  5. #65

    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Elbląg / W-wa
    Posty
    560
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Rocco, a Ty na co się przesiadasz skoro wyprzedajesz Olkowe graty?
    były różne graty 4/3 (standardowe i pro)
    jest: FF Canona
    będzie: dodatkowo EP-1 z naleśnikami

  6. #66
    | OlyJedi Awatar Fatman
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    921
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    black_bird, nie -niestety zrezygnowałem z focenia na tamtym ślubie (z kilku powodów).

  7. #67
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2005
    Mieszka w
    Grodzisk
    Posty
    188
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez zibi1303 Zobacz posta
    jvad, sądzę że to kwestia spróbowania a nie gdybania....
    Musisz kiedyś spróbować, wziąć (pożyczyć) coś z tej serii, ale najtrudniejsze jest nastawienie się. Wtedy na 100% będziesz autorytetem w tym względzie, na razie na 50%


    Ależ ja nie gdybam, miałem E400 z kitowym obiektywem w ręku i nie udało mi się ułożyć tego zestawu w dłoni tak bym poczuł, że leży wygodnie. Więcej nawet, pojawienie się tego modelu w sklepach zbiegło się z zakupem lustrzanki, przez jedną z moich przyjaciółek. Zasadniczym elementem wyboru były organoleptyczne oględziny typowanych modeli (jeśli ktoś bliski prosi mnie o pomoc w wyborze sprzętu, zawsze wybieramy się na takie macanie). Chodziło mi o to by własnoręcznie wybrała zestaw, którego ergoniomia najbardziej jej odpowiada. Chociaż nie polecałem jej 400, z czystej ciekawości poprosiłem, by jako kobieta o drobnych dłoniach oceniła jak leży w jej dłoni. I ona również nie była zachwycona tym korpusem, wolała większe, głębiej wyprofilowane uchwyty.

    Nie mniej chciałbym podkreślić, że opisywałem własne odczucia i podobnie jak to było w przypadku moich przyjaciół, uważam, że każdy powinien dobierać korpus indywidualnie dla siebie. Różnimy się budową fizyczną, nawykami manualnymi etc. i dlatego różne korpusy mogą nam odpowiadać. Nie neguję opinii zadowolonych użytkowników E400, a kontynuacja tej serii dowodzi najlepiej, że aparaty te trafiają w potrzeby i upodobania wystarczająco wielu nabywców. Mi E4xx zupełnie nie leży, E510 też jest, dla mnie, zbyt mały. E3 to jedyny produkowany obecnie przez Olka korpus, który jest na tyle wygodny bym mógł go używać jako swój podstawowy aparat.

Podobne wątki

  1. Fotografia najlepsza z najlepszych
    By Rafał Czarny in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 6.08.15, 14:35
  2. Świat według oka tłumoka
    By roxxsc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24.07.14, 14:21
  3. Quentin35 - pierwsze kroki w świecie luster
    By Quentin35 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 191
    Ostatni post / autor: 10.03.12, 11:28
  4. e-620 najlepszą lustrznką według TIPA
    By grizz in forum E-System
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 15.05.09, 22:22
  5. Rozważania a propos luster do 1700zł
    By Vito in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17.09.08, 23:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.