Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 199

Wątek: Namibia

  1. #1
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria

    Namibia

    Hej, tydzień temu wróciłem z 3 tyg. wyprawy 4x4 po Namibii. Chwilowo mam dość dużo zajęć po powrocie, m. in. przeprowadzka, ale chciałem zapowiedzieć tutaj namibijski wątek Nie będzie chronologicznie, będzie dość losowo i dość w dużych odstępach czasu. Sprzęt jaki miałem w Namibii to EM5 I, EM1, 7-14, 12-40 i 40-150 z MC14. Niestety Olympus Polska nie pożyczył 300 .

    Na zachętę mapa naszej podróży: https://www.google.com/maps/d/edit?u..._mSKcp9cWG1JgQ

    PS. Widzę, że na forum duże zmiany, jak teraz najlepiej załączać zdjęcia do postów?
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  2. #2
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.233
    Siła reputacji
    336
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Hej, tydzień temu wróciłem z 3 tyg. wyprawy 4x4 po Namibii. Chwilowo mam dość dużo zajęć po powrocie, m. in. przeprowadzka, ale chciałem zapowiedzieć tutaj namibijski wątek Nie będzie chronologicznie, będzie dość losowo i dość w dużych odstępach czasu. Sprzęt jaki miałem w Namibii to EM5 I, EM1, 7-14, 12-40 i 40-150 z MC14. Niestety Olympus Polska nie pożyczył 300 .

    Na zachętę mapa naszej podróży: https://www.google.com/maps/d/edit?u..._mSKcp9cWG1JgQ

    PS. Widzę, że na forum duże zmiany, jak teraz najlepiej załączać zdjęcia do postów?
    Normalnie, przez zaawansowane opcje, wreszcie działa edycja, nawet lepiej jak za poprzednich czasów.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    łooo, będę zaglądał porównam zdjęcia mojej zony z Twoimi
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  4. #4
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Zapowiada się kolejny świetny wątek Czekam z niecierpliwością na relację.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  5. #5
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Bardzo ciekaw jestem zdjęć i relacji
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    No to jedziemy, przylecieliśmy do stolicy Windhoek, ale, że w tej wyprawie miasta stanowiły tylko tło, nie będę się za wiele na nich skupiał. Po pożyczeniu Toyoty Hilux z namiotami na dachu i pełnym ekwipunkiem biwakowym, zrobieniu zakupów (sklepy jak w Niemczech, Spar, Metro, to przecież dawna ich kolonia i czują się tam jak u siebie), udaliśmy się 500 km na południe w pobliże miejscowości Keetmanshop, gdzie rosną drzewa kołczanowe. Są to drzewa z rodziny aloesu, rostną tylko na południu Afryki. Poniżej jak te drzewa wyglądają.
    1.
    Nazwa:  P8310261.jpg
Wyświetleń: 1165
Rozmiar:  635,7 KB

    2.
    Nazwa:  P8310277.jpg
Wyświetleń: 635
Rozmiar:  628,5 KB

    3.
    Nazwa:  P8310237.jpg
Wyświetleń: 628
Rozmiar:  549,3 KB

    4. Wśród drzew było bardzo dużo Góralków skalnych (Procavia capensis). Bardzo sympatyczne zwierzęta i wcale się nie bały obiektywu.
    Nazwa:  P8310276.jpg
Wyświetleń: 703
Rozmiar:  889,4 KB
    Ostatnio edytowane przez luc4s ; 27.09.16 o 20:44
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #7
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Ciekawi mnie Namibia... czekam na relację

  8. #8
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Drzewka bardzo ciekawe. Największe wrażenie zrobiło na mnie zdjęcie nr 1. Wydaje się, ze wszystkie zdjęcia robione wieczorem - domyślam się, ze w środku dnia kontrasty były zabójcze a i upał pewnie zniechęcał do robienia zdjęć?
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Rano, wieczorem nie było czasu. Przyjechaliśmy tam praktycznie o zachodzie słońca i trzeba było rozbić namioty. W dzień jest ciepło, ale sucho, idzie wytrzymać. W nocy też tam akurat było ciepło. Czym bliżej oceanu i pustyni Namib, tym noce były zimniejsze. Najmniej było ok. 5 st C. Temperatura bardzo gwałtownie spadała ok. 3 w nocy i do 7 było zimno, a potem jak słońce wstało to drastycznie szybko się robiło gorąco.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  10. #10
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Rabbit
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.742
    Siła reputacji
    225
    Moja galeria
    drzewa bardzo ciekawe pod względem wyglądu, ładne fotki, zapowiada się fajne zwiedzanie
    Karol + Olek + kilka szkiełek

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.