Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Panasonic LUMIX G80

  1. #71
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    to masz podobne myśli do moich, zobaczymy jak ceny będą na wiosnę się kształtować, powoli myślę o nowym body i tu propozycja Panasa mi się widzi bardziej niż Olka, który zabija ceną.

  2. #72
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Ale porównujesz G80 do em1 Mk II?

  3. #73
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Nie, do Canona 5 D

    Ale spokojnie naprzeciw EM5 mark 2 może stanąć. Strasznie nie lubię tych upierdliwych lampek "doczepianych" w wyższych modelach OLY, tutaj jest wbudowana i wysoko wyskakuje ( nie to co EM 10). Nie trzeba żadnego gripa dokupować, 4K photo do zdjęć akcji. Focus peaking, zebra, fajnie rozwiązane ostrzenie manualne. No i przede wszystim CENA.

  4. #74
    | OlyJedi Awatar marun
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    94
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Pojawia się coraz więcej opinii, że Panasonic G80 podobnie jak Panasonic g7 słabo sobie radzi z naświetlaniem na długich czasach znacznie degradując jakość obrazu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii. Bo można odnieść wrażenie, że w obu aparatach zastosowano tą samą matrycę. Oba mają również ograniczony czas naświetlania do 2 minut.

  5. #75

    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Nie słyszałem o takiej "wadzie" w sumie po testach dotychczasowych na portalach nic takiego nie wynika. ale może w przyszłym tygodniu będę miał okazję go sprawdzić i dam znać.

  6. #76

    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    Zabrze
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    I jak się sprawuje G80 na długich ekspozycjach? W Pentaxie długie ekspozycje były bdb ale w GX7 już tak różowo nie jest i mi G80 zaczął chodzić po głowie.

  7. #77
    Cytat Zamieszczone przez Gilotyn Zobacz posta
    W Pentaxie długie ekspozycje były bdb ale w GX7 już tak różowo nie jest i mi G80 zaczął chodzić po głowie.
    Matryca ta sama, w G80 pozbawiona filtra AA, za to z nowym procesorem obrazu...

  8. #78

    Dołączył
    Aug 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    jest rok 2019, mam tego panasa g 80 z 14-140/3.5-5.6
    i myślę o czymś jaśniejszym,PANASONIC 15/1.7 ? czy ? no może Samyang 12 mm f/2.0 NCS CS albo Sigma C 16 mm f/1.4 DC DN


  9. #79

    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    88
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Mam ten aparat od 3 lat, zadowolony byłem do dziś. Niestety posypała się migawka - na wyświetlaczu pojawia się po włączeniu tekst "Wyłącz aparat i włącz ponownie". Ponowne włączenie nic nie daje.
    Oczywiście w poniedziałek będę wydzwaniał do serwisu, ale już dziś jestem ciekaw czy "skórka będzie warta wyprawki". Może ktoś już ćwiczył naprawę migawki w Lumixie i może podać chociaż
    przybliżony zakres cen?

Podobne wątki

  1. Panasonic Lumix G5
    By apz in forum [K] Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17.01.13, 08:55
  2. Panasonic Lumix GH3
    By apz in forum [K] Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28.11.12, 04:19

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.