Nie takie rzeczy Saboor ma na biurku....
Nie takie rzeczy Saboor ma na biurku....
Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++
Przessssssssssstań mie podglądać!!!
@Bodzio, masz dziadu: coś w podobie...
Ostatnio edytowane przez Saboor ; 20.09.16 o 16:20
|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
Do opornych dysków:
|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
Te przejściówki, kabelki, obudowy zewnętrzne do dysków 3,5 cala to jakaś masakra. Odkąd mam w obudowie komputera stację dokującą do dysków SATA korzystam z gołych dysków 3,5 cala jak z dysków zewnętrznych. Polubiłem to rozwiązanie do tego stopnia, że rozwaliłem obudowy moich dysków zewnętrznych i wyjąłem je, nie czekając końca gwarancji.
BTW - kilka dni temu kupiłem w Biedronce Seagate 1.5 TB (STEA1500400) za 229 PLN, co daje chyba dobry stosunek cena/pojemność jak na dyski przenośne 2,5 cala.
Również tak miałem, do czasu, gdy kupiłem stację dokującą z interfejsem USB3. Szybkość niewiele mniejsza niż w kieszeni wewnętrznej, a za to kilka zalet - nie obciąża zasilacza w komputerze, dysk ma dużo lepsze warunki chłodzenie i widać, jaki dysk jest aktualnie włożony. Do tego moja stacja ma dwie kieszenie i możliwość klonowania dysku bez włączania komputera, ale z tej ostatniej funkcjonalności nie mam potrzeby korzystania - raz sprawdziłem, że działa i później ani razu nie użyłem. Kieszeń w komputerze została, ale praktycznie zawsze jest pusta.
Pozdrawiam!
Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)
Nie miałem na myśli kieszeni a wbudowaną w obudowę stację dokującą, coś jak na poniższym zdjęciu:
Zdjęcie podlinkowane ze strony: http://lab501.ro/carcase-surse/silen...s-m40-review/5
W takim razie zwracam honor - byłem przekonany, że miałeś na myśli kieszeń.Przyznam, że takiej stacji dokującej wbudowanej na stałe w obudowę jeszcze nie widziałem.
Pozdrawiam!
Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)
W sumie na naszym rynku widziałem przynajmniej kilka takich obudów, ta ze zdjęcia sprawdza się znakomicie, pomimo, że to budżetowe rozwiązanie.
|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|