Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Prosze o CC

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paweloly Zobacz posta
    Nie jestem fanem makro-
    zajrzyj do wątku który prowadzi Nyny, albo Makromaniak- tam znajdziesz istną skarbnicę wiedzy o makrofotografii np owadów.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  2. #22
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Albo do wątku edorki, tam jest o kasztanach
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #23
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    https://www.google.pl/webhp?sourceid...=co+to+jest+CC

    Google jest dobre na wszystko. Stary jestem, więc Gógielka się spytałem. Wyszły wyniki:



    https://pl.wikipedia.org/wiki/CC
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Nie róbmy sobie przesadnych jaj, gimbusowi jednak chodziło o Constructywną Crytycę, a na taką trzeba sobie trochę zasłużyć, choćby minimalnym zaangażowaniem przy robieniu zdjęć. Proste pstryki DD nie zasługują na CC Na tym etapie, to raczej instrukcja obsługi i podstatwowe tutoriale na YT
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar Bzyku
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Stary Sącz/małopolska
    Posty
    485
    Siła reputacji
    54
    Moja galeria
    Forum to nie facebook. Tu nie ma wrzucania zdjęć jak do galerii i czekania na lajki, ochy, achy. Falstartem było ignoranckie podejście do użytkowników. Żadnego dzień dobry, kto ja jestem i czego chcę. 99% nie wie o co Ci chodzi z tym CC. Tutaj poważni ludzie zaglądają, nikomu pomocy nie odmówią, tylko trzeba trochę pokory i szacunku.
    ja też wychodzę na pole

  6. #26

    Dołączył
    Aug 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    29
    Siła reputacji
    13
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bzyku Zobacz posta
    Forum to nie facebook. Tu nie ma wrzucania zdjęć jak do galerii i czekania na lajki, ochy, achy. Falstartem było ignoranckie podejście do użytkowników. Żadnego dzień dobry, kto ja jestem i czego chcę. 99% nie wie o co Ci chodzi z tym CC.
    Po pierwsze....(cyt. z forum)"...Stawiasz pierwsze kroki w fotograficznym świecie i chcesz pokazać zdjęcia ? To miejsce dla Ciebie..." widocznie zle zrozumiałem (a jak powinienem?); po drugie sam wyjasniłes w 3 wpisie co znaczy CC; bo chyba trudno sugestie (gimbazy?) że to napój lub aktorka potraktować inaczej niż zupełnie nieudany dowcip; a to kim jestem to chyba nie ma znaczenia dla kogos kto chce kilka słów napisać o zdjęciu; miłego...

  7. #27
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    169
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paweloly Zobacz posta
    Po pierwsze....(cyt. z forum)"...Stawiasz pierwsze kroki w fotograficznym świecie i chcesz pokazać zdjęcia ? To miejsce dla Ciebie..." widocznie zle zrozumiałem (a jak powinienem?); po drugie sam wyjasniłes w 3 wpisie co znaczy CC; bo chyba trudno sugestie (gimbazy?) że to napój lub aktorka potraktować inaczej niż zupełnie nieudany dowcip; a to kim jestem to chyba nie ma znaczenia dla kogos kto chce kilka słów napisać o zdjęciu; miłego...
    Mylisz się bardzo...to forum Olympusclub, miejsce bardzo specyficzne bo tworzą je ludzie wyjątkowi, nigdy nikomu nie odmawiają pomocy, dobrych rad a jak trzeba to i do pionu potrafią postawić. Jest też tu kilku dość złośliwych osobników ale da się z nimi żyć
    Nie jest dla Ciebie oczywiste, że przychodząc na nieznane sobie forum wypada się przywitać i przedstawić? A po pierwszym poście, w którym ktoś napisał, że nie rozumie "CC" należy zaprzestać używania tego skrótu? To nie jest "fejsik".
    Ostatnio edytowane przez edorka ; 1.10.16 o 22:25

  8. #28
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Ola_Olga
    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Posty
    2.889
    Siła reputacji
    297
    Moja galeria
    @paweloly - wydaje mi się, że powinieneś już zaprzestać dalszej dyskusji, która do niczego dobrego nie doprowadzi. Chciałeś oceny zdjęć. Masz bardzo dobry aparat i świetny obiektyw, ale to nie wystarczy. Zdjęcia, które wstawiłeś są słabe. Jest mnóstwo dobrych książek o fotografii od poradników dla początkujących począwszy. W necie masz ogrom wiedzy na ten temat. Nikt nie urodził się od razu fotografem, wszyscy się uczymy. Czytaj, oglądaj, patrz na zdjęcia innych i ucz się. Wróć za jakiś czas i pokaż swoje zdjęcia.
    Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją (Apolinary Despinoix).

  9. #29
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Ola_Olga Zobacz posta
    @paweloly - wydaje mi się, że powinieneś już zaprzestać dalszej dyskusji, która do niczego dobrego nie doprowadzi. Chciałeś oceny zdjęć. Masz bardzo dobry aparat i świetny obiektyw, ale to nie wystarczy. Zdjęcia, które wstawiłeś są słabe. Jest mnóstwo dobrych książek o fotografii od poradników dla początkujących począwszy. W necie masz ogrom wiedzy na ten temat. Nikt nie urodził się od razu fotografem, wszyscy się uczymy. Czytaj, oglądaj, patrz na zdjęcia innych i ucz się. Wróć za jakiś czas i pokaż swoje zdjęcia.
    o ja gupi myślałem, że to są zdjęcia robione telefonem
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  10. #30
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Stary jestem, więc Gógielka się spytałem. Wyszły wyniki:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/CC
    Następnym razem dodaj abbrev do szukanego skrótu.
    https://www.google.pl/search?q=cc+ab...K-qv8weO9IDAAg

    A propos. Nowa EPka Living Colour rządzi!
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

Podobne wątki

  1. Adobe Lightroom 6/CC
    By gietrzy in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 1.03.20, 01:37
  2. Adobe PS CC + LR za €12,29 miesięcznie.
    By Thomasso in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 22.11.13, 14:46
  3. Proszę o ocenę
    By niwi in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 24.01.11, 08:57
  4. Prosze o pomoc!!!
    By Gwynet in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 7.11.04, 20:12
  5. Proszę o pomoc.
    By graba07 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11.10.04, 21:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.