Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 150

Wątek: Canon bierze się na poważnie za bezlusterkowce

  1. #41
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Uroda to rzecz względna, jednym może się podobać, innym nie. Głoszenie kategorycznych poglądów na temat urody nieco trąci buractwem
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #42
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Piszesz, jakby Cię ktoś zmuszał do kupna tego aparatu. Zabieraj głos z sensem...
    A po czym to wywnioskowałeś? Ja tylko wyraziłem z sensem swój pogląd w temacie cena/wygląd - no chyba, że nie można się czepiać pod tym względem świętych krów jak Canon czy Nikon?

    ---------- Post dodany o 09:36 ---------- Poprzedni post był o 09:36 ----------

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Uroda to rzecz względna, jednym może się podobać, innym nie. Głoszenie kategorycznych poglądów na temat urody nieco trąci buractwem
    I kto to mówi? Przeczytaj swój pierwszy wpis
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  3. #43
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez CzaRmaX Zobacz posta
    A po czym to wywnioskowałeś?
    Po tym:

    Cytat Zamieszczone przez CzaRmaX Zobacz posta
    I niby co? Za 6500 miałbym kupić coś...
    Pragnę Cię uspokoić, że niczego nie miałbyś kupić.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #44
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Po tym:



    Pragnę Cię uspokoić, że niczego nie miałbyś kupić.
    A od kiedy to słowo "miałbym" = "muszę"?
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  5. #45
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Jak mówisz, że masz coś zrobić, to znaczy, że albo masz taką powinność, albo masz to w planach. Tryb przypuszczający świadczy o tym, że rozważasz hipotetycznie możliwość, że coś takiego nastąpi. Rozważasz więc jakąś powinność lub plany, których nie ma. I w dodatku wydajesz się być z tego powodu bardzo zniesmaczony.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #46
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Piszesz, jakby Cię ktoś zmuszał do kupna tego aparatu. Zabieraj głos z sensem...
    Jeden z wyraźniejszych postów "nowej fali forum Oly", dla mnie niestety.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  7. #47
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    O, fajnie. Po 9 latach na forum stałem się "nową falą"
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #48
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Jak mówisz, że masz coś zrobić, to znaczy, że albo masz taką powinność, albo masz to w planach. Tryb przypuszczający świadczy o tym, że rozważasz hipotetycznie możliwość, że coś takiego nastąpi. Rozważasz więc jakąś powinność lub plany, których nie ma. I w dodatku wydajesz się być z tego powodu bardzo zniesmaczony.
    Jak piszę, że miałbym coś zrobić to nie znaczy, że mam coś zrobić ani nawet, że mam takie plany a jedynie przypuszczenia, które mogą być planami lub czystą dywagacją. No i na końcu jest znak zapytania, który chyba nie ma formy twierdzącej czy nakazującej.
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  9. #49
    | OlyJedi Awatar sten
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Posty
    426
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Ja bym nie wziął Kanona , czy Nikona nawet nawet za pół darmo, nie szpanuję aparatami co ma swoją też cenę. Ostatnio taki gość z dużym aparatem eosem 450, bezceremonialnie do mnie, " odsuń się pan bo ja tu robię zdjęcia" nawet przepraszam nie było. Jak mu odpowiedziałem, że ja też chcę, popatrzył tylko lekceważąco na moje M10 z kitem, dalej zasłaniał i się rozpychał. Mnie to już tam jedno. Wiem,że młodzi lubią szpanować,więc, ja zostaję przy małym Olku, też robi zdjęcia.
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

  10. #50
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    ... Wiem,że młodzi lubią szpanować,więc, ja zostaję przy małym Olku, też robi zdjęcia.
    Nie jesteś na bieżąco, teraz szpanuje się Olkiem, porównaj ceny
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Pierwszy aparat na poważnie - na 99% Olympus.
    By f_macomber in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 26.06.16, 19:26
  2. Bezlusterkowce
    By stasio88 in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 6.04.15, 18:00
  3. Bezlusterkowce Nikon
    By romek1967 in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 183
    Ostatni post / autor: 10.08.12, 20:29
  4. Bezlusterkowce vs. XZ-1
    By elrond2000 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 5.03.12, 17:39
  5. Moje pierwsze kroki "na poważnie"
    By kuba_psk in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14.04.06, 20:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.