Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Futerał do C-750 UZ + tuleja + filtr

  1. #1

    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Świebodzin (lubuskie)
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Futerał do C-750 UZ + tuleja + filtr

    Witam! Szukam futarału do mojego nowego olka C-750 UZ z tuleją. Poradzcie co używacie, mile widziane namiary na jakiś sklep z nimi.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.287
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Co do sklepu to napisz moze skad jestes.

    Bylo o tym na forum wiec daj SZUKAJ, a pisane bylo np tutaj: http://www.forum.olympus.hat.pl/view...hp?p=6487#6487
    Olympus C-750, 2 x 128MB + 16MB xD Olympus, Tuleja + UV King + PL-CIR HOYA STD + Filtr gwiazdkowy 6x + Dekielek, Velbon DX-888

  3. #3

    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Świebodzin (lubuskie)
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    OK. to już widziałem, ale chodziło mi raczej o jakiś sklep internetowy.

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.287
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Mysle ze jezeli masz taka mozliwosc, to wez aparat pod pache, idz do najblizszego sklepu fotograficznego, albo do sklepu typu MediaMarkt i dopasuj aparat do oferty futeralo. Wiekszosc z nas tak zrobila, jedynie wtedy mozesz byc zadowolony.
    Olympus C-750, 2 x 128MB + 16MB xD Olympus, Tuleja + UV King + PL-CIR HOYA STD + Filtr gwiazdkowy 6x + Dekielek, Velbon DX-888

  5. #5
    Awatar GoSciU
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Węgrów
    Posty
    476
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    ...

    Nawet ja wczesniej zadawalem takie pytania ale uczynilem tak jak powiedzial "vodnik". Polazlem do sklepu z aparatem i dopasowalem co chcialem :>
    Gosciu Gosciowaty - Gosciowatosc :P
    Olympus C-750 UZ ; 256MB + 16MB xD OLYMPUS ; tuleja + filtr UV HOYA HMC SUPER ; dekielek

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    66
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez vodnik
    Mysle ze jezeli masz taka mozliwosc, to wez aparat pod pache, idz do najblizszego sklepu fotograficznego, albo do sklepu typu MediaMarkt i dopasuj aparat do oferty futeralo. Wiekszosc z nas tak zrobila, jedynie wtedy mozesz byc zadowolony.
    A wpuszcza cie do MM z aparatem ? Raczej pytanie powinno brzmiec "Czy wypuszcza"
    LukS
    ..:: www.luks.zdjecia.pl::..
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Olympus 730 + tulejka+uv+statyw+128x2 SM+16xD

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.287
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Oj luks luks, oczywiscie ze wpuszcza i wypuszca, trzeba tylko podejsc do sprawy w sposob cywilizowany. Jak wchodzilem do MM podszedlem do ochroniarza przy wejsciu, ze wnosze swoj sprzet bo musze dopasowac to i tamto, wypisal rewers i jak wychodzilem to mu go oddalem. Podobnie bylo w Selgrosie, tyle ze tam nakleili mi stickera i pozniej w domu musialem chama 30 minut odklejac zeby nie zostalo sladow.

    Dla chcacego nic trudnego.
    Olympus C-750, 2 x 128MB + 16MB xD Olympus, Tuleja + UV King + PL-CIR HOYA STD + Filtr gwiazdkowy 6x + Dekielek, Velbon DX-888

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    66
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez vodnik
    Oj luks luks, oczywiscie ze wpuszcza i wypuszca, trzeba tylko podejsc do sprawy w sposob cywilizowany. Jak wchodzilem do MM podszedlem do ochroniarza przy wejsciu, ze wnosze swoj sprzet bo musze dopasowac to i tamto, wypisal rewers i jak wychodzilem to mu go oddalem. Podobnie bylo w Selgrosie, tyle ze tam nakleili mi stickera i pozniej w domu musialem chama 30 minut odklejac zeby nie zostalo sladow.

    Dla chcacego nic trudnego.
    Jasne, ale slyszalem juz o roznych cudach, ktore sie dzialy w takich hipermarketach wiec omijam je raczej szerokim lukiem na korzysc mniejszych sklepow spoecjalistycznych, gdzie obsluga jest bardziej kompetentna.
    LukS
    ..:: www.luks.zdjecia.pl::..
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Olympus 730 + tulejka+uv+statyw+128x2 SM+16xD

Podobne wątki

  1. futerał/kabura do E-510 ?
    By kranu in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25.02.09, 23:02
  2. Futerał do E-510
    By marcinpolniak in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27.03.08, 19:29
  3. futerał na filtry
    By apa-sf in forum E-System
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16.04.07, 23:48
  4. Dobry futerał na c4000z???
    By marecki in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14.10.04, 08:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.