Strona 117 z 117 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.164 z 1164

Wątek: E-3 subiektywne odczucia posiadaczy

  1. #1161
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria

    Odp: E-3 subiektywne odczucia posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez Centus Zobacz posta
    przy okazji podales calkiem spora liste zalet tego aparatu
    Mógłbym napisać ich jeszcze kilka, tak samo jak i cech gdzie E-3 odstaje od konkurencji, szczególnie współczesnej. Dużo zależy od podejścia - mentalność testera każe szukać dziur w całym, fotografa - używać, korzystać z zalet, wyciskać ze sprzętu tyle ile się da. Zresztą najlepszą moją "rekomendacją" dla tego aparatu jest fakt, że 3 lata po zakupie cięgle z przyjemnością po niego sięgam i fotografuję, chociaż nie wszystko. Poza tym, co by nie pisać, E-3 kiedyś miało, dzięki zawirowaniu na rynku walut, bombową cenę i to się zbiegło z promocją - wartościowym gratisem od Olka. Kto wówczas kupił nie powinien narzekać, ciągle może sprzedać niewiele "tracąc".
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  2. #1162
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: E-3 subiektywne odczucia posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez Centus Zobacz posta
    no moze nie do konca chcialem napisac ze im gorszy tym lepszy, ale np w kontekscie wysokiego ISO , ponoc "nasi" po przesiadce na N sa ekspertami od wysokich ISO
    Tu nie trza byc ekspertem, ustawiasz isopieryliard i robisz zdjecie i o dziwo nie szumi
    A DR miazdzy w tym wzgledzie niestety toppro olego.

    Cytat Zamieszczone przez Centus Zobacz posta
    E-5 ostrzy po kontrascie , ale to inna kasa , aczkolwiek , za rok albo dwa , byc moze tak bedziemy pisali o E-5 , aparat uzywany za 2 tys z groszem
    Za liftingowane E3 z ostrzeniem po kontrascie to cena jest obrzydliwie wysoka w niczym nie uzasadniajaca tego co epinc soba reprezentuje niestety, i to jest niefajne wlasnie....
    Gdyby to sie nazywalo E3s i kosztowalo max 4kpln to w sumie bylo by jakas alternatywa dla mocno ukorzenionych w tym systemie.
    Tak nie jest, a szkoda bo mogloby sie pewnie grono zwiekszyc posiadaczy nowej puchy Olka.

    p.s. @Slawek mi sie wydaje, ze to bylo duzo wiecej jak dwa lata temu jak sprzedales swoje E3 :P Ceny tez wtedy byly nieco inne
    Dlatego sadze, ze E3 z cena ponizej 2kpln to jest ciekawa propozycja do rozwazenia.

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  3. #1163
    | OlyJedi Awatar slawek
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kęty
    Posty
    518
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria

    Odp: E-3 subiektywne odczucia posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    p.s. @Slawek mi sie wydaje, ze to bylo duzo wiecej jak dwa lata temu jak sprzedales swoje E3 :P Ceny tez wtedy byly nieco inne
    Dlatego sadze, ze E3 z cena ponizej 2kpln to jest ciekawa propozycja do rozwazenia.

    pozdro
    Dwa nawet chyba właśnie mija rocznica tej sprzedaży
    Co do ceny, ja nie powiedziałem, że nie jest ciekawa tylko, że za tyle bym nie kupił

  4. #1164
    Centus
    Gość

    Odp: E-3 subiektywne odczucia posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    Tu nie trza byc ekspertem, ustawiasz isopieryliard i robisz zdjecie i o dziwo nie szumi
    A DR miazdzy w tym wzgledzie niestety toppro olego.

    pozdro
    napewno masz racje , ale ... nie jest tak do konca ze iso 3200 albo 6400 wcale nie szumi (wszak wszystko zalezy od swiatla), wydaje mi sie ze jak sie dobrze przecwiczy wyzsze ISO na Olku , to pojdzie wiecej wycisnac z naprawde wysokich ISO w innych systemach ,

    oczywiscie nie jest to argument za tym zeby pobiec kupic E-3 zamiast czegos innego , ale moze dac komus inny punkt widzenia na pewne wady tego aparatu , da sie z nimi zyc a pewnie w jakims stopniu moga one wyksztalcic pewne nawyki przydatne w przyszlosci

    ale to punkt widzenia amatora ktory sie uczy


    co do DR to nie dyskutuje bo nie ma o czym , poprostu przyznaje racje
    Ostatnio edytowane przez Centus ; 5.01.12 o 16:17

Podobne wątki

  1. 11-22 moje odczucia wrażenia i opinie
    By dobas in forum Obiektywy 4/3
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10.02.11, 10:10
  2. Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 25.02.09, 11:24
  3. 30D - pierwsze subiektywne wrażenia
    By m_o_b_y in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 9.08.07, 13:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.