Strona 1500 z 1525 PierwszyPierwszy ... 5001000140014501490149814991500150115021510 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14.991 do 15.000 z 15249

Wątek: Co sobie kupiliście ostatnio?

Awatar Roberto73
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    Sennheiser Momentum M3, wygrały z konkurencją Sony.

Gdzie można je kupić? Mnie jakoś dokanałówki nigdy nie przekonały, ale do tej pory używałem tylko takich całkiem tanich Creative EP-630.
    Jak używałeś słuchawek nie kosztujących nawet 100zl, no to nie masz żadnego porównania . Miałem wiele odtwarzaczy, tańszych i bardzo drogich, i oczywiście słychać było różnicę , porównujące np. z dobrym muzycznym smartfonem. Ale to nie są jakieś kolosalne różnice. Natomiast żaden DAP , nawet za kilka tysięcy nie ma sensu jak użyjesz tanich słuchawek, nawet ze smartfonem. Dlatego słuchawki słuchawki, potem grajek. Te xba-z5 akurat są dość drogie . Ja wyłapuje okazji na MP3 forum, w dziale sprzedaż. Teraz ktoś wystawił fajne Sony xba-n3, ja bym brał, zwłaszcza jak lubisz fajny basik

| OlyJedi
    Mieszka w
    śląsk
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Jak używałeś słuchawek nie kosztujących nawet 100zl, no to nie masz żadnego porównania . Miałem wiele odtwarzaczy, tańszych i bardzo drogich, i oczywiście słychać było różnicę , porównujące np. z dobrym muzycznym smartfonem. Ale to nie są jakieś kolosalne różnice. Natomiast żaden DAP , nawet za kilka tysięcy nie ma sensu jak użyjesz tanich słuchawek, nawet ze smartfonem. Dlatego słuchawki słuchawki, potem grajek. Te xba-z5 akurat są dość drogie . Ja wyłapuje okazji na MP3 forum, w dziale sprzedaż. Teraz ktoś wystawił fajne Sony xba-n3, ja bym brał, zwłaszcza jak lubisz fajny basik
    Na razie budżet audio wyczerpały sennheisery
    Ale za jakiś czas to kto wie, może spróbuję, dzięki.
    Zapraszam do albumu i galerii

| OlyJedi Awatar Marek61
    Mieszka w
    RYBNIK
    Siła reputacji
    141
    Moja galeria
    @MAF "Sennheiser Momentum M3, wygrały z konkurencją Sony."

Sennheisery także były brane pod uwagę, wygrały jednak DALI iO-4.
    Jestem mega zadowolony.
    Pozdrawiam.

| OlyJedi Awatar Mcarto
    Mieszka w
    Irlandia
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Miałem już nie gonić króliczka , ale to było silniejsze . Kupiłem słuchawki Sony XBA-Z5 . Wooooooow , odlot ! Nie sądziłęm , że dokanałówki mogą tak grać . Przepiękny bas , ale nie wylewający się , tyle nowych szczegółów odkrywam w utworach . I grają nawet dobrze na słabszym sprzęcie. Jeden minus , ergonomia , dziwne się je nosi.
    Ciekawe słuchawki ale mocowanie zauszne to ich największy minus (dla mnie). Nowe hybrydowe doki już dogoniły pełnowymiarowe słuchawki sam posiadam Fiio FH5 i jestem pod wrażeniem ich szczegółowości i naturalnego przekazu.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    219
    Moja galeria
    ja jestem "fanem" słuchawek z Chin, mam KZ ZSX i jestem pod wrażeniem jak grają biorąc pod uwagę, że kosztowały poniżej 150 zł, ostatnio doszły KZ EDX za 27 zł i jak za taką cenę grają fenomenalnie !! zakupy na znanym portalu chińskim wyszperałem temat na forum mp3store - https://forum.mp3store.pl/topic/9591...chawki-z-chin/
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Kupiłem Pani Żonie słuchawki Sony WH 1000 X M3 .
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 22Ultra

Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Siła reputacji
    173
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Kupiłem Pani Żonie słuchawki Sony WH 1000 X M3 .
    Dobra rzecz do "home office" całkiem skutecznie eliminuje odgłosy otoczenia nawet przy cichym graniu.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

Awatar Makromaniak
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Świetne słuchawki, również jako zwykłe po kablu, mam od roku. Właśnie ostatnio wsparłem je Sony Walkman NW-A45 (używka w stanie igła). Jednak przy słuchaniu z telefonu odtwarzanie lubiło się zatrzymywać, pojawiały się jakieś wkurzające dżwięki informacyjne itp. Stwierdziłem ze trzeba sprawić sobie "ostatniego walkmana"

Wybór padł na tego SONY, bo ma BT z kodekiem LDAC, co się świetnie uzupełnie z WH1000 (iphony go nie mają). Jednak jest pewien problem wydajności baterii przy takim obciążeniu procesora i starcza na kilka godzin grania. Na szczęście w domu można podłaczyć do stałego zasilania. No i łyka karty do 2 TB !!!! Na razie dokupiłem 128 GB i ładuję "flaki", przy takich pojemnościach wielkość plików przestaje mieć znaczenie. Świetnia gra również jako źródło do wzmacniacza.

Jeżeli macie dobre hifi w domu, to warto do tych słuchawek dokupić porzadny zewnętrzny transmiter BT, żeby nie ograniczać się do słuchania z telefonu. Mam taki który albo bierze sygnał optyczny z cd, albo zwykły analog z wyjścia słuchawkowego

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    219
    Moja galeria
    poszukaj muzy HiRes do tego grajka, mam 55 + karta 400 GB już prawie cała zajęta
    http://www.2l.no/hires/?fbclid=IwAR0...3jV5HPGQFmLru4

stronka z plikami testowymi, można się przekonać jak "dobre" są słuchawki
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 12.11.20 o 21:54
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Chyba zabiorę córce tego nowego Walkmana bo ciagle uzywa starego poklejonego już na Mc gajwerkę - sprawdzę
    tylko jeszcze słuchawki
    córka zabrała mi Bose Around Ear i w tej chwili mam tyllko przewodowe Sony MDR XB 950 podpięte do Fiio Olympus 2

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Za chwilę piątek 13 w roku 2020.. napijmy się
    https://www.youtube.com/watch?v=boan...nnel=Metallica
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 22Ultra