Strona 1366 z 1527 PierwszyPierwszy ... 36686612661316135613641365136613671368137614161466 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13.651 do 13.660 z 15263

Wątek: Co sobie kupiliście ostatnio?

Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Olympus 25mm 1.8; Olympus 60mm 2.8 macro; Epson xp-610

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Jezeli lubisz funowe brzmienie i dosc sterylne sluchawki, to po zmianie padow niezle sa ATH50 ale w tych kwotach, to bez kozery powiem, bierz Pan czolgi DT150 od Bajera i wymieniaj Pan na pady welurowe, fajnie to gra, zupelnie nie jak zamkniete.

pozdroofka
    Zastanawiam się czy DT770 nie będą lepsze jeśli chce się mocny bas i dużo energii.
    Pady od razu mają welurowe i są bardzo wygodne.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

Awatar Roberto73
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Chcesz dobry bas to szukaj denon hd7100, można używki wyrwać za 1200-1500. Takiego basu na słuchawkach z trudem szukać u innego producenta. I potrafią jechać nawet na telefonie. Energia niesamowita, i co najważniejsze bas jest świetnie kontrolowany.

| OlyJedi Awatar Janeczek
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    101
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Chcesz dobry bas to szukaj denon hd7100, można używki wyrwać za 1200-1500. Takiego basu na słuchawkach z trudem szukać u innego producenta. I potrafią jechać nawet na telefonie. Energia niesamowita, i co najważniejsze bas jest świetnie kontrolowany.
    Nawet jak zdejmies zpady to graja tak samo, serio!
    Poprzedni model byl lepszy ale fakt gra to niezle, czy bym dolozyl 2xtyle do w/w? - pewnie nie, DTkom malo brakuje, a i scene maja ciekawsza. Denony sa bardzo ulozone, az nudne wg mnie ale powtorze raz jeszcze, to sluchawki dla niektorych na pewno kompletne.

pozdroofka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

| OlyJedi Awatar voovoo2
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła reputacji
    120
    Moja galeria
    Polisę na samochód na następny rok za taką samą cenę co rok temu A w TV mówili coś o strasznych podwyżkach
    Fujifilm X100, mju II, panasonic sx1, Fujifilm Wide 210 Instax.

| OlyJedi Awatar Mcarto
    Mieszka w
    Irlandia
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nightelf Zobacz posta
    Zastanawiam się czy DT770 nie będą lepsze jeśli chce się mocny bas i dużo energii.
    Pady od razu mają welurowe i są bardzo wygodne.
    Nie nie chodzi mi o bas, nie wiem czy którekolwiek z moich słuchawek można nazwać basowymi.
    Słucham przeważnie rocka i dla mnie najważniejsza jest scena, separacja - lubię posłuchać instrumentów... bas musi być dobrze kontrolowany i nie lubię jak słuchawki są ciemne.
    Zwykle celowałem z głośnikami czy słuchawkami w typ brzmienia monitorów studyjnych ale ostatnio trochę mi się to znudziło i szukam więcej funu jak poprawności.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    155
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez voovoo2 Zobacz posta
    Polisę na samochód na następny rok za taką samą cenę co rok temu A w TV mówili coś o strasznych podwyżkach
    A do mnie zadzwonila agentka i zaproponowala ubezpieczenie motocykla za pol ceny...
    Ciezko bylo odmowic
    Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mcarto Zobacz posta
    Nie nie chodzi mi o bas, nie wiem czy którekolwiek z moich słuchawek można nazwać basowymi.
    Słucham przeważnie rocka i dla mnie najważniejsza jest scena, separacja - lubię posłuchać instrumentów... bas musi być dobrze kontrolowany i nie lubię jak słuchawki są ciemne.
    Zwykle celowałem z głośnikami czy słuchawkami w typ brzmienia monitorów studyjnych ale ostatnio trochę mi się to znudziło i szukam więcej funu jak poprawności.
    Mam Beyerdynamic DT880 i są bardzo fajnymi jasnymi słuchawkami. Choć może niekoniecznie z funem, zależy jak to definiujesz
    Może jakiś wyższy model Grado? SR125 albo Alessandro MS-1i
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

| OlyJedi Awatar Mcarto
    Mieszka w
    Irlandia
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nightelf Zobacz posta
    Mam Beyerdynamic DT880 i są bardzo fajnymi jasnymi słuchawkami. Choć może niekoniecznie z funem, zależy jak to definiujesz
    Może jakiś wyższy model Grado? SR125 albo Alessandro MS-1i
    Trochę cieplejsze z wyraźniejszym basem ale tak aby się nie pogubiły przy większej ilości elektroniki przy innych rodzajach muzyki.

Muszę posłuchać tych polecanych przez Janeczka i może jeszcze Grado sr80? ostatnio staniały. Droższych nie chcę bo ich nie wykorzystam - ostatnio wystarcza mi dobrze zgrane mp3.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

| OlyJedi Awatar Janeczek
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    101
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez voovoo2 Zobacz posta
    Jak zes to uczynil dobry czlowieku? Staralem sie z calych sil prosby - grozby i niestety podwyzke zaliczylem na 2och autach o skromne 70%, ba! w zadnej innej ubezpieczalnie nie ma taniej, wtf!?

pozdroofka

PS
    Chlopaki od sluchawek:
    Grado sa dynamiczne ale duzo koksu potrzebuja i jednak troche za sterylne, neutralne z mocna gora, DT150 zas maja duzo scene i bdb separacje jak na sluchawki zamkniete, co ze swieca szukac w tego typu sprzecie.

Moze poszukaj jakichs uzywek AKG K340 chyba to byly, zwaly sie electro, to gralo cudnie ale wymagalo tez koksu, bardzo ciekawe sluchawki.
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.