Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Olympus E-1

  1. #1

    Dołączył
    May 2016
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Olympus E-1

    witam serdecznie!

    jestem użytkownikiem aparatu Olympus E-1 do dzisiejszego dnia nigdy mnie nie zawiódł
    po odpaleniu aparatu nic nie wskazuje na to że coś jest nie tak
    pierwsze zdjęcie robi następnie się zawiesza że żaden z przycisków nie chce działać ani spust migawki ani przyskisk menu poprostu beton
    czy ktoś z was może wie co to są za objawy
    może ktoś mi pomoże i napisze mi krok po kroku jak przywrócić ustawienia fabryczne w Olympusie E-1

    pozdrawiam

  2. #2
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez lukas770 Zobacz posta
    ...może ktoś mi pomoże i napisze mi krok po kroku jak przywrócić ustawienia fabryczne w Olympusie E-1
    pozdrawiam
    Witam.
    Nie jest to chyba takie trudne aby znaleźć w Internecie, a chyba jeszcze szybciej przeglądnąć menu aparatu.
    Tu przykładowo jest podane: klik : Menu 3 - Setup 1
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  3. #3

    Dołączył
    May 2016
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Witam.
    Nie jest to chyba takie trudne aby znaleźć w Internecie, a chyba jeszcze szybciej przeglądnąć menu aparatu.
    Tu przykładowo jest podane: klik : Menu 3 - Setup 1
    no właśnie nic nie mogę znaleźć zresztą przez podany przez Ciebie link też nic mi nie pomógł

  4. #4
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez lukas770 Zobacz posta
    no właśnie nic nie mogę znaleźć zresztą przez podany przez Ciebie link też nic mi nie pomógł
    W ogóle wszedłeś w to Menu 3 - Setup 1 jak na załączonym obrazku w tym linku ?
    Według opisu po kolei jest:
    ;Rozszerzenie ISO
    ;Tryb SQ
    ;AEL/AFL

    i to widać na obrazku, jak przewiniesz w dół, powinny być następne opcje do ustawienia według opisu (z linku):

    ;Funkcja pokręteł
    ;Pierścień ostrości
    ;Zerowanie ustawień - powrót do ustawień fabrycznych
    ;Czyszczenie
    ;Indywidualne ustawienia podstawowe

    Nie chce mi się za bardzo wierzyć aby tak nie było, ale któż tam wie, może się pomylili na tej stronie z opisem...
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  5. #5
    Awatar krzysimirn
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Wyszków
    Posty
    23
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    udało się naprawić ta awarie? Przypadkiem nie chodzi o wydolność prądową akumulatorów?
    Miałem takie przypadki kiedy używałem do E3 gripu z 2-ma bateriami. Jak zacząłem robić rożne testy okazało się, ze jedna bateria była jakaś wadliwa i na niej aparat często zawieszał mi się. Przy drugiej działał idealnie.
    Ostatnio edytowane przez krzysimirn ; 20.01.19 o 17:46
    E-3, FL-50R, ED 12-60mm SWD, ED 50-200mm SWD, TAIR3S 4,5/300, MC 3M-5CA 8/500

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.