To prawda, akurat w pobliżu nie ma innego miejsca, żeby pokazać kawał łąki i wieżowce w tle. Niestety niedaleko jest elektrownia i wszędzie pełno tych "ozdobników". Miało być podmiejskie spojrzenie na wielkie miasto, wyszedł słup na łące, na tle wielkiegi miasta
Nie jest przeostrzone, te białe plamki to kwiatki
Pytałem go o to ale nie doczekałem się odpowiedzi i poszedłem dalej
Wszystkim dziękuję za komentarze.
Coś znad wody:
Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomyW moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.Główny Prostownik TWA
Świetnie wyszedł ten odbity domek. A wracając do ślimaka, to coś się speszył, bo tak niewyraźnie te "rogi" wystawił.![]()
Odbicie fajne, dałbyś radę objąć całość ? znaczy sie domek + odbicie w wodzie ? fajna symetria by wyszła, drugie wprowadza pewien zamęt poniewaz jest odwrócone- ale fajnie, pierwsze pozostawia niedomówienia w postaci obciętych rzeczy.
E-510 + ME-1 + grip + matówka klin z mikrorastrem / Zuiko ED 12-60 SWD / OM 50-1.4 / Metz Mecablitz 58 AF-1 / Hama Defender 220 Pro.
322 nieciekawe, ale 323 przyciaga uwage![]()
Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomyW moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.Główny Prostownik TWA
Drugie ma fajny klimacik przez te fruwające, białe cósie.
I znowu słuuup wszedł Ci do kadru, pewnie dało by sie go wykadrować, a poza tym jestem na tak![]()
Automaty liczą, liczą, liczą .....na człowieka.
Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomyW moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.Główny Prostownik TWA
323 bardzo fajne. Nie do końca wyraźne, a przez to ciekawy klimat uzyskałeś.
323 - za poprzednikami, fajne
pzdr
Olympus C-7070, E3, ZD 14-42 i 70-300